Best of Beauty 2019

Calvin Klein

Ár:   7490 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Vip-parfum.hu-n 7490 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: BabyDoll, az összetevőket feltöltötte: katalinmester13, Módosítva: 2019. január 7.

Lelőhely:   parfümériák, online
Vedd meg online: Vip-parfum.hu, 7490 Ft

Kiadás éve: 2005

Illatcsalád: orientális-virágos

Fejjegyek: gránátalma, zöld jegyek, barack, maracuja, málna, kaki (persimmon) gyümölcs

Szívjegyek: lótusz, orchidea, champak

Alapjegyek: ibolya, borostyán, pézsma, mahagóni, pacsuli, vanília

Ár: 7490 Ft , Eladó: Vip-parfum.hu
30, 50 és 100 ml-es kiszerelésben kapható.
Calvin Klein Euphoria EDP
Ár: 14999 , Eladó: Nooora
Állapot: 1x próbáltam, Helyszín: Budapest, fizetés: posta ill. Bp-en személyesen
Calvin Klein Euphoria TESTER 100 ml keresi gazdáját !!
Ár: 9000 Ft , Eladó: zsuzsa58
Állapot: Új,Tester, kupak nélkül, Helyszín: Jászberény, Szolnok személyes átadás vagy postán maradó ajánlott, fizetés: Banki utalás, postán maradó ajánlottan.
Directress

2017. január 19.

Azt hittem ha veszek egy ilyet...mivel másokon nagyon tetszett, akkor többet semmi mást sem veszek....aztán megérkezett, használtam egy nap, használtam két nap..de a szerelem elmaradt..rajtam nem működik. túladtam rajta és biztos, hogy többet nem veszek. Bőrfüggő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 19.

Kremcica

2017. január 12.

Masszív erős illat, nekem a femme fatale-t juttatja eszembe, a nagyvilági női illata aki szeretné hogy észrevegyék ha belép valahová. Nyáron szerintem túl tömény, könnyedebb illat jobb olyankor. Szerintem inkább 30-on felülieknek működik. Egy-két fújás egész napra elég. Amolyan örök illat mint egy Chanel, nem túl édes sem szúrós. Nem mindenkinek áll jól, de akinek passzol az telitalálat.

/Van egy 100ml-es teszterem, nem mai darab de az illata még a régi. Alig hiányos. Szóljon akinek kell és megbeszéljük a részleteket./

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 12.

gloria8419

2017. január 11.

Egyik kedvenc parfümöm, rajtam jól működik. Tartós, még este is érezni.
Leszáradás után lesz igazán finom, eltűnik belőle a kezdeti fanyar beütés és egy kellemes, édes illattá alakul.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 11.

Egyik kedvenc parfümöm, rajtam jól működik. Tartós, még este is érezni.

Burya

2016. december 30.

Semmi extra. Kellemes kis virágos-gyümis orientális illat, remek tartóssággal, de az illat nekem nagyon a Gucci Rush-ra és az EL Modern Muse Le Rouge-ra hajaz, és emiatt nem is tudom azt mondani rá, hogy különleges lenne. Egynek elmegy, de nálam biztos nem ő lesz a befutó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 30.

Rebje

2016. december 23.

Nagyon különleges parfüm számomra. Valahogy korábban sosem vonzott, nem tetszett az üvege sem, nem vett rá semmi, hogy megszagoljam, de aztán az itt talált kommentek alapján mégis adtam neki egy esélyt, és azt kell mondanom, hogy elvarázsolt. Finom édes, de nem úgy és nem olyan bántóan, a finom fűszeres keveredés miatt. Nagyon tetszik, nem tucatillat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 23.

csandi07

2016. december 20.

Párom választotta Ausztriában ajándékba, ott voltam és ő választott. Nagyon sokan megjegyezték hogy jellegzetesen finom illat, nem tucat. Az én bőrömön működik, férjem szerint bújós. Szeretem. Mindkettőt😀

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. december 20.

biusjj

2016. december 19.

Csodálatos illat. Tartós és nagyon nőies! Sok bókot kaptam rá. Már 2 üveggel elhasználtam és még mindig nem untam rá, ami nagy szó nálam. Inkább télen szeretem használni, de mindig telitalálat.

Még mindig nagy a szerelem köztünk, ő az akit mindig újraveszek. Puha, virágos, de nem erősen és nem megy át púderesbe (amit de nem szeretek) végig kellemes, kissé poros, de szuper nőies illat. Rajtam kiérzik az ámbra amit nagyon szeretek (a kedvencem a JHG Not a Perfume).

Ami miatt végül is írom az update-et, hogy a Rossmannba legalább 10.000 Ft-al olcsóbbak a parfümök, mint a douglas-be. Pont vele jártam így, hogy milyen jól tettem, hogy bementem a rossmannba, mert 12.000 Ft-ért vettem 50 ml-t, a 100 ml ha jól emlékszem nem több 15.000 ft-nál. Na most a douglasbe 30 ml kerül ennyibe. De ugyan ez a helyzet a többi illattal.
Néha ki lehet fogni hatalmas eltéréseket, ami csúcs szuper!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 19.

Néha ki lehet fogni hatalmas eltéréseket, ami csúcs szuper!

Danikovm1997

2016. december 17.

Szerintem is érett nőknek dukál inkább,de a barátnőmnek nagyon jól áll,és ez a kedvence. Be is tankoltam neki egy 100ml-s adagot karácsonyra :3

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 17.

Penge

2016. december 13.

Karakteres .erősen édes utóhatással, ami nagyon tartós. Komoly beállítottságú ,érettebb hölgyeken tudom elképzelni, alkalmi viseletként. Nekem per pill kicsit túl bódító, de attól független nagyon kifinomult illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. december 13.

Iwi88

2016. november 7.

Abszolút kedvenc, nagyon tartos a boron, ruhan. Rajtam meg furdes utan is erzodik...valamint a baratom meg magan is szokta erezni masnap :). Eros illat, en nyaron nem hasznalom, sot igazabol telen is inkabb este... nem egy munkaba jaros illat.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 7.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Propylene Glycol