Best of Beauty 2019

Calvin Klein

Ár:   7490 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Vip-parfum.hu-n 7490 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: BabyDoll, az összetevőket feltöltötte: katalinmester13, Módosítva: 2019. január 7.

Lelőhely:   parfümériák, online
Vedd meg online: Vip-parfum.hu, 7490 Ft

Kiadás éve: 2005

Illatcsalád: orientális-virágos

Fejjegyek: gránátalma, zöld jegyek, barack, maracuja, málna, kaki (persimmon) gyümölcs

Szívjegyek: lótusz, orchidea, champak

Alapjegyek: ibolya, borostyán, pézsma, mahagóni, pacsuli, vanília

Ár: 7490 Ft , Eladó: Vip-parfum.hu
30, 50 és 100 ml-es kiszerelésben kapható.
Calvin Klein Euphoria EDP
Ár: 14999 , Eladó: Nooora
Állapot: 1x próbáltam, Helyszín: Budapest, fizetés: posta ill. Bp-en személyesen
Calvin Klein Euphoria TESTER 100 ml keresi gazdáját !!
Ár: 9000 Ft , Eladó: zsuzsa58
Állapot: Új,Tester, kupak nélkül, Helyszín: Jászberény, Szolnok személyes átadás vagy postán maradó ajánlott, fizetés: Banki utalás, postán maradó ajánlottan.
Moonbride

2016. szeptember 29.

Miatta várom, hogy véget érjen a jelenlegi vénasszonyok nyara. Ebben a melegben nekem, rajtam nem tud kibontakozni, hozzá reggelente meglátszó lehelet, talp alatt roppanó levelek, a csipkés szélű fekete sálam, és mályvás, vagy sötétlila körömlakk dukál. De akkor megszólal. És nagyon tetszik a zenéje :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 29.

Myrtle

2016. szeptember 12.

Evearstar véleményére válaszolva: nekem pont az eleje az isteni, csodálatos nyári finomság. Gránátalmával engem meg lehet venni kilóra, ebben a nagy melegben is tökéletesen viselhető és üde. A leszáradása egy picit valóban ellentétben van a nyitással, mondhatni sokkal érettebb nő illata, de szeretem benne ezt a csavart, szerintem okoz még nekem meglepetéseket. :)

Update: szomorú szívvel visszaveszek tőle egy csillagot, mert bár csodaszép illat, rajtam nem tud érvényesülni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 12.

edo328

2016. szeptember 11.

Imádom. Nagyon tetszik benne a gránátalma ami meg is marad de egy kis fűszeres mélyebb hatással szárad le ami szerintem tenyleg euforikus. Inkább hideg időben szeretem használni de nem ritka hogy nyáron is fújok egyet ha hűvösebb van. Nagyon tartós, egy fújást még este is érezni. 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 11.

Luna1024

2016. augusztus 31.

Oké, muszáj azzal kezdenem: a neve szerintem telitalálat, tényleg euforikus hatású. Mintha az összes érzést, ami a világon van, megpróbálták volna illatjegyek formájában egyetlen parfümbe sűríteni. Az összhatásra nem tudok jobb szót kitalálni, csak azt: "Élet-igenlő", legalábbis az elején.
Amikor kifújod, olyan, mint a tenger hullámai: erőteljes, szélsebesen robog feléd, és ha nem tudod kontrollálni, eggyé válni vele, akkor maga alá temet, lenyom a mélybe. Az én bőrömön legalábbis így viselkedik: eleinte nagyon tömény, intenzív káosz, rengeteg egymással versengő illat kaotikus halmaza. Közben várod, hogy melyik fog felülkerekedni, melyik lesz a legdominánsabb a bőrödön. Erős, fűszeres, intenzív, karakteres, tolakodó. Nehéz nem észrevenni, és számítsunk rá, hogy az ilyen illatok mindig megosztóak (bár ahhoz képest egész jó pontja van).
A későbbiekben azonban rajtam inkább a gyümölcsösebb oldala bontakozik ki, ami annyira nem tetszik, nem is illik hozzám, és ezért veszít számomra a különlegességéből. Olyan, mintha az elején tombolna, de amint lenyugszik, ezzel a gyümölcsösséggel már-már átlagossá válik.
Szerintem felnőtt nőkhöz jobban illik, mert elég érett illat. Én túl komolynak, "kosztümösnek" éreztem magamon. A hatósugara rajtam közepes, viszont a tartóssága tagadhatatlan: felfújás után kb. 6 órával is meg-megcsapott az illata. Nem kifejezetten téli illat, de semmiképp sem nyári, inkább tavasz és ősz.

Szép-szép, de valamiért nem érzek rá késztetést, hogy megvegyem, az az egyszeri próba számomra elég volt. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. augusztus 31.

Anne74

2016. május 31.

Édes ,fűszeres, egyedi kifinomult illat pont annyira ,hogy ne legyen tolakodó ,hanem egy kellemes illatkompozíció a "NŐ illata".
Tartós, intenzív, nem tolakodó. Körülölel. A környezetemben mindenkinek tetszik.
Eufórikus hatás... Imádom...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. május 31.

Eufórikus hatás... Imádom...

balatonka

2016. május 17.

A Forbiddenért voltam oda teljesen, de elnézték így ezt kaptam meg szülinapomra. Azonban nekem ez nagyon erős, valahogy túl felnőttes :D Viszont a pasik imádják, így ősszel-télen, ha bulizni indulok mindig ezt fújom magamra, mert eszméletlenül tartós és két fújás bőven elegendő egész éjszakára. Szóval összességében nem bánom, hogy az enyém lett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 17.

galagonyanya

2016. május 1.

A szaglószervi nihil nagyon tetszik:) Euphoriáról szólván, rajtam sajnos nagyon nem akar működni. Pedig amolyan parfümidomár vagyok, az önjelölt fajtából, válogatott fenevadak esznek a tenyeremből, Tom Ford Fekete Orchideája csak úgy dorombol rajtam, de az Euphoria... nos, nem vagyunk egy hullámhosszon, nem értek a nyelvén. Pedig mondja ő a magáét, és akivel összebarátkozik, azzal páratlan párost alkotnak, de sajnos nekem ő túl... sok. Túl fűszeres, túl virágos, túl lila, túlságosan... fejfájdító. Rajtam harsány és már-már közönséges. Mintha egy tollas-díszes kalapot próbálnék fel, mely bizonyos arcformához és sminkhez, megfelelő stílushoz tökéletes lehet, rajtam oly csúf...!

Nincs szívem egy csillagot adni neki, mert nem haragszom rá, legyen így kettes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 1.

Nincs szívem egy csillagot adni neki, mert nem haragszom rá, legyen így kettes.

evispice

2016. május 1.

Euphoria. Tiszta szerelem:) Régóta ismertem, de eddig nem ismertem ki. Nem tudtam értékelni, talán mert csak papíron éreztem, bőrön nem próbáltam, és nem találkoztam vele élesben.
Így volt decemberig, amikor egy nőt levadásztam a plázában, olyan jó illata volt. Ezt kerestem már annyi parfümben. Ultragyönyörű! Fás, zöld, orientális, és mégis nőies, virágos, édes, de fanyar. Van kiállása, de nem túlzás. Azt hittem, rosszul értettem, amikor elárulta, mit visel.
Euphoria?! Nos, az... Gyorsan a parfümériába is vettem az irányt, és hezitálás nélkül fújtam belőle magamra. Nem tudtam betelni az illatommal.
Annyi szinten szól hozzám. És egyetért a bőrömmel, a stílusommal, a személyiségemmel, a lényemmel, a lényegemmel. Amikor azt hittem, már kiégtem, az Euphoria felrázott a szaglószervi nihilből.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 1.

nashko77

2016. április 12.

Ezt az illatot kerestem... Virágos, a leszáradásnál pedig inkább fás, nem az a műgyümölcsös cukorkás gejl izé, amibe mindenütt belefutni. Nagyon szépen muzsikálnak együtt az alkotóelemei, nőies, utánozhatatlanul szexi illat. Én is inkább tavasszal hordanám.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 12.

tasteslikeparadise

2016. március 24.

Nagyon finom illat, meglepő, hogy mindenki téli illatnak tartja, nekem inkább a tavasz jutott róla eszembe :) Egy dolog, hogy magamon én valamiért nem érzem tartósnak, de eddig én minden parfümömmel így voltam, pedig csak eredeti termékeket vásárolok... Más is jár itt hasonló cipőben? :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 24.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Propylene Glycol