Calvin Klein

Ár:   12 600 Ft, 17 200 Ft és 24 700 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   50 ml, 100 ml és 200 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Asianlover, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2020. április 13.

Ár:   12 600 Ft, 17 200 Ft és 24 700 Ft
Kiszerelés:   50 ml, 100 ml és 200 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

Megjelenés éve: 2020.

Illatcsalád: citrusos-aromás

Fejjegyek: narancsolaj, gyömbér

Szívjegyek: tea, vizes jegyek

Alapjegyek: cédrus, pacsuli, borostyán, mósusz

bernadettu

2020. augusztus 26.

Egy fújós mintám van belőle, kifújáskor engem a wc illatosítóra emlékeztet az illata és érzek benne valamit, amiről férfi illatra asszociálok , leszáradás után már kellemes citrusos illat, tarkómon , ruhán a nap végén is érezhető.
A leírtak miatt nem hiszem, hogy az én illatom, tényleg inkább fiatal fiúkon tudom elképzelni.
Az alsónadrág gumival díszített üveg végképp elvette a kedvem, hogy megvegyem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 26.

Az alsónadrág gumival díszített üveg végképp elvette a kedvem, hogy megvegyem.

tillisilli

2020. augusztus 19.

16 éves (szűz)fiúk tusfürdőillata a tesiöltözőben. Azzal a különbséggel, hogy a tusfürdő illata tovább tart.

Mivel a 16 éves fiúk nem az én világom, és már nagyon régen elmúltam 20, ez nem lesz az én illatom.

Ebben nyilván benne van az is, hogy öregszem, de azt érzem a CK One variációi egyre uncsibbak és egyre nagyobb klisék. De mindig éppen van egy generáció, aki abban a korban, hangulatban és fogyasztói státuszban van, hogy rá lehet sózni az aktuális kiadást.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. augusztus 19.

krémwin

2020. június 29.

Nagyon vártam, mert vegán és állatkísérlet-mentes. Hát, férfi illatnak elmegy, de semmi extra, nőként viszont képtelen lennék viselni. :( Több parfümjüknek isteni az illata, de sajnos mind tartalmaznak állati összetevőket, így számomra felejtősek...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. június 29.

Qwerty

2020. március 8.

A szokásos poloskaaromás CK-szag. Valami 20-30 éves alap, arra pakolunk valami unalmasat, évente 3-4-szer ugyanabba a laposüvegbe, oszt'jólvan.
Nem rossz ez, de mindegyik pont ugyanilyen. Mintha ugyanarról a gyártósorról jönne, mint a DKNY, Lacoste stb. hasonló sorozatai.
Ami viszont meglepett, hogy rajtam még 4 óra elteltével is tartja magát. Pedig igen intenzíven sikáltam magamról lefele...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. március 8.

evamamoka

2020. március 8.

Na igen...... CK-ék tökéletesre fejlesztették a hogyan cserélj ki pár összetevőt és már kész is az új termék megoldásukat. Ennek ellenére én magam több darabnak vagyok a tulajdonosa, mert egyszerűen nagyon bejönnek az illataik. Az everyone mégis nagy csalódás. Nem az illata miat, mert azt imádom, hanem a brutálisan gyenge tartóssága miatt. Fújsz, fordusz hármat, mész 1 órát és huss..... volt illat/nincs illat. Asszem rekord gyorsasággal fog elfogyni. Egyetlen öröm az ürömben, a mellé adott CK hátizsák.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. március 8.

lenochka

2020. február 23.

Könnyed, tiszta, citrusos illat.

Számomra szinte ugyanaz az illat, mint a CK One 2019 nyári kiadása.
Mintha csak egy másik palackba tették volna és felcsaptak egy új nevet.

Tartóssága: 3-4 óra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 23.

Könnyed, tiszta, citrusos illat.

Számomra szinte ugyanaz az illat, mint a CK One 2019 nyári kiadása.
Mintha csak egy másik palackba tették volna és felcsaptak egy új nevet.

Tartóssága: 3-4 óra.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Propylene Glycol

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Színezék. Lila színű.