Calvin Klein

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: gerbaud, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2018. február 20.

Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

Illatcsalád: orientális-virágos

Fejjegy: szilva, szerecsendió, rózsa

Szívjegy: ylang-ylang, tubarózsa, narancsvirág, jázmin

Alapjegy: vanília, szantálfa, kasmírfa, írisz, ámbra

Ár: CSERE , Eladó: Olgi72
Állapot: 50ml /kép, Helyszín: Heves, fizetés: előre utalás
Ár: 1500 , Eladó: Aerdna
Állapot: 10ml/kép, Helyszín: --, fizetés: foxpost

kvin

2018. január 13.

Fahéjas szilva. Az első illat, amit kifejezetten évszakhoz kötök. Ez nekem hideg őszutó, tél, kopár fák, száradt avar, karácsonyi vásárok, forralt bor, hóesés, szilvás süti illat. Van benne édesség, de nem nagyon, inkább fűszeres és nagyon erőteljesen szilva! Már-már szilvapálinka, de a szerecsendió kihozza az alkohol hatásból és lággyá, fűszeressé teszi. Nekem még így is túl szilvás, olyan érzés viselni, mintha épp most főztem volna egy nagy adag szilvalekvárt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 13.

GNóri

2017. október 6.

A Calvin Klein illatok nem a szívem csücskei, de azt el kell ismerni, hogy megosztóak és egyediek (Obsession, Eternity, One, stb.). A Secret Obsession is egy abszolút (jó értelemben) szokatlan és nem egy egyszerű illat. Sosem volt még szerintem szerecsendiós parfümöm, kicsit tartottam is tőle, mert sokan maszkulinnak írták. Rajtam abszolút nem férfias, az mondjuk biztos, hogy nem olyan igazi csajos illat, inkább szemtelennek mondanám az érdekes és erős fűszeressége miatt. Szantálos, cédrusos, szerecsendiós, kicsit szilvás, a virágos jegyeket nem annyira érzem ki belőle. Az üvege és a doboza is hihetetlenül gyönyörű, élmény volt kézbe venni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 6.

sword

2016. október 18.

Valami kellemes, fahéjas fűszerességet érzek benne. A baj csak az, hogy elég gyengén és rövid ideig. Nem volna rossz de rajtam valahogy elég lagymatag, mintha félne tőlem :-) Meghúzza magát aztán menekül. Ha viszont nem tőlem fél, akkor meg anyutól, mert a másik csuklómon Obsession őnagysága csücsült. Na ő bezzeg nem húzta meg magát, és el sem szaladt :-)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. október 18.

Masnuci

2016. október 11.

Kedvelem ezt az illatot mint mindent amiben a szilva felbukkan. Annyira finom téli fűszeresen édes finomság! Most jön el az ő ideje a csípős hideg napok beálltával. Ilyenkor bontakozik ki igazán. Nekem ő olyan mint egy fűszeres forralt bor a karácsonyi vásárban:o)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. október 11.

d.krisztina

2016. október 9.

Volt minim, egészen kellemes volt, valóban különlegesnek tűnt. Úgy gondoltam megrendelem nagyban.... Ennél nagyobb baklövést rég követtem el! :(
Már azzal kezdődött, hogy a kupakja lejár és ez öt perc alatt kis híján végzetes lett számára. Nem tapad az istenért sem, pedig a doboza úgy van kialakítva, hogy az ember ösztönösen ott fogja meg... de ha ez lenne a legnagyobb baj vele, még egy szót se szólnék.
Nem tart. Nem. Egyáltalán nem. Egy óráig sem. Attól tartottam, hogy csak az én orrom a ludas ebben, mert hogy vagy 4-5-6 fújás kell neki, hogy érezzem egyáltalán és talán az orrom besokallt... de nem! Egy szép adagot fújtam a karomra. Megszagoltattam másokkal, érezték. Egy óra múlva nem győzték keresni az illatot a karomon, nem volt sehol.
Aztán maga az illat... na ne! Édes? Hol? Ez ugyan akkor sem lenne édes rajtam ha újraszületne. Érzek szerecsendiót, aztán egy kis szerecsendiót és még egy kis szerecsendiót...már ameddig érzem egyáltalán.
Fragin azt állították többen, hogy pasis és hogy AP illatokhoz hasonlít. Ezt alátámaszthatom. Pasis. És eléggé hasonlít az Agent Provocature Emotionnelle illatra. Lehetnének testvérek, bár nem pontosan ugyanolyanok, de egy kategória. Ő most fenn van nálam eladáson mert már túl férfiasnak érzem, de amíg az 1-2 fújással egész nap tarol, addig ez ugye nagyon de nagyon gyatra.
Felteszem őt is és biztosan lesz olyan akit boldoggá tesz majd. Engem jelenleg kifejezetten dühít mert nagyon pénzkidobásnak érzem a vételt, de azért kap egy kettest, mert cselesen megvetette magát velem. :)))

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 9.

egyboszorka

2016. szeptember 26.

Imádom, tényleg semmihez sem hasonlítható illat.Meleg, fűszeres, édes, virágos és valami laza könnyedség is jellemzi.Ez egy bődületes ellentmondás így leírva, de rajtam tényleg így működik.Ezt rajta kívül csak Angyalka és A Párduc tudja még ebben az illatkategóriában, folyamatosan változva, de mindig gyönyörűen. A pici férfias stich valószínüleg a szerecsendió lesz, érdekes módon a vanília egyáltalán nem érezhető, pedig bizony-bizony messziről kiszagolom...Tök feleslegesen dumáltam eddig.TÖKÉLETES ILLAT kifejező üvegben, sokszor ötcsillag....

Kellett valami, ami kirángat a Spectre Noir által okozott feketés borongásomból, ilyen gyönyörű időben amúgyis megengedhetetlen az efféle téli estékhez illő kísértethistória, napsütésben mosolyogni kell, élvezni a fényt, a meleget, mindenféle ködös rettenetre ráérünk még...Először a Gucci Rush- ra gondoltam, de reggel rámvillant ez a gyönyörű barna színű elixíres üvegcse, én pedig semmi rossznak nem vagyok az elrontója. Érdekes, meg sem fordult a fejemben, hogy a napközbeni hőmérséklet talán túlzás lehet neki....Nem lett. Ez az illat mindenféle körülmény ellenére, között, mellett és legfőképpen fölött egy gyönyörűséges csoda...Arról nem beszélve, hogy mufurcság, karikás szemek és kialvatlanság ellen is kitűnő orvosság, ha a fenti paraméterekkel a velünk egy háztartásban élő férfiember rendelkezik....

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. szeptember 26.

jomosono

2016. július 15.

Imádom!Nagyon fincsi illat,de köze nincs az alap Obsassion-hoz.
Nagyon tartós,sejtelmes finomság,az üvege is álom szép..

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. július 15.

Imádom!Nagyon fincsi illat,de köze nincs az alap Obsassion-hoz.
Nagyon tartós,sejtelmes finomság,az üvege is álom szép..

Azita

2015. október 22.

Szerintem ez egy semmihez sem hasonlítható illat.Igazi különlegesség!Kicsit talán férfias, de a párom imádja rajtam.Mi még barátkozunk, mert kicsit talán összetettnek érzem.Tartóssága átlagon felüli.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. október 22.

Cilike

2015. október 14.

Egyszer megvateráztam magamnak randomra. Imádom az orientális-virágos, sötétebb, füstösebb fülledt erotikát sugárzó illatokat. Elég volt megpillantanom a kampányfotót, utána pedig elolvasni az illatösszetételt és azonnal nyomozni kezdtem. Megvettem, majd megérkezett. Hujjuj, de izgatott voltam...kibontottam. Amint levettem a kupakot és beleszippantottam, majd csuklóra fújtam, kicsit csalódtam... a kapálódzó szantálsereg azonnal bevonult az orromba. Ám amilyen gyorsan azt csak elképzelni lehetséges, máris létrát tartottak a szerecsendió és szilva párosnak, akik azonnal egybeolvadtak a szantálregimenttel. Nagyon nagy túlvilági volt a hatás, már-már Alien-WOW effektet (Thierry Mugler: Alien) tapasztaltam, persze másképp. Rendkívül erőteljes, karakteres, tartós,1000 közül is felismerhető az illat. Rajtam szinte az elejétől a végéig édes szilvás szantál esszenciaként tündököl a kreáció. A többi elemet érdekes módon nem vélem felfedezni. Szeretem az illatot, véleményem szerint egy tökéletes választás lehet őszi-téli időszakban azoknak, akik szeretik a fűszeres különlegességeket. Négy csillagot adok neki! :) ****

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. október 14.

Moncsi044

2015. október 9.

Túl összetett illat ,ami nem épp az orromnak való :) Túl sok számomra benne a szerecsendió,amit nem épp a kedvenc összetevőim közé sorolhatnék :)
Nyanyás illatnak nem nevezhetném :) De valóban erőteljes - füstös ..számomra túlkombinált illat!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. október 9.

Antioxidánsok: BHT

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.