Calvin Klein

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: gerbaud, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2018. február 20.

Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

Illatcsalád: orientális-virágos

Fejjegy: szilva, szerecsendió, rózsa

Szívjegy: ylang-ylang, tubarózsa, narancsvirág, jázmin

Alapjegy: vanília, szantálfa, kasmírfa, írisz, ámbra

Ár: CSERE , Eladó: Olgi72
Állapot: 50ml /kép, Helyszín: Heves, fizetés: előre utalás
Ár: 1500 , Eladó: Aerdna
Állapot: 10ml/kép, Helyszín: --, fizetés: foxpost

audreycoca

2015. július 19.

Kb. egy fél évvel ezelőtt már írtam ide véleményt, ami hála Istennek elszállt valamiért. Akkor az túl személyesre sikerült, ugyanis nehéz erről az illatról ridegen írnom, mellőzve az érzelmeket. Ha csak annyit írok, hogy tartós akár6-7 órát is kibír, először fellángol a szilva, szerecsendióval, majd a szerecsendióhoz csatlakozik az ylang-ylang, jázmin, rózsa, hogy a végén már csak a bársonyos puhaság maradjon...nem, ez nem adja vissza az érzéseimet. Amikor óvatlanul magamra fújtam egy este, próbaként először furcsa volt ez a sok illat, mind meleg és érzésekkel fűtött. Aztán pupilla kitágul, szaporodó lélegzet vételek, bőr felmelegszik, a forró levegő kiszárítja az ajkakat, és nyugtalanság fog el. Mi ez? Mi történik? Hogy férfias ez az illat? Igen, egy kicsit. Csak éppen annyira, hogy kezembe adja a megoldást a kérdésekre. Igen, férfira van szükség, életem szerelme pedig szavak nélkül ért mindent. Az illat őt is csábítja, és az apró jelek is. Mert lehet, hogy nem én vagyok a világ legszebb nője, de elhiteti velem ez az illat, hogy a legvonzóbb vagyok ;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 19.

dobolank

2014. november 6.

Nekem ez nagyon nem jön be. Túl sok szerecsendió (?) hígítja rajtam az orientális jelleget, ami nálam amúgy sem megy követelményszámba egy parfümnél. De hiába szeretem a könnyedebb illatokat is, ennek a lazasága nem lesz jófajta könnyedség rajtam, Sajnálom, mert a férfiaknak szánt sima Obsessiont vettem már meg férfinak ajándékba, azt gondoltam, kellemes lesz rajtam is, de nem szeretem. Van két próbálgatott, eredetileg 1 milis mintám belőle, ha valakinek kell, szívesen elcserélem vagy akár csak odaadom, a kettő együtt talán van 1 mili.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. november 6.

galagonyanya

2014. október 27.

Az első pillanatban: likőrillat. A másodikban: gyógyszertár (fúj). A harmadikban: kimondottan nyanyás (fúj). Félóra elteltével: eszméletlenül finom, keleties, édes, füstös csoda, a leszáradása nagyon hasonló a Kenzo Woman-éhez. Csak az a kezdet, csak azt tudnám feledni...!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. október 27.

Bihter85

2013. március 26.

Tusfürdőjét használtam, elképesztő jó illata volt! Akkor ezt akartam megvenni, mint egyetlent, amit használni akarok, de nem volt. És azóta sem taliztam vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 26.

krémkereső

Korcsoport: >54
2013. január 13.

Egy parfümrendeléshez kaptam illatmintát belőle. Hogy is fogalmazzak? Az életben nem venném meg! Az én orrom véleménye szerint semmi nőies nincs benne, inkább férfias illat, de még a páromon sem tudnám elképzelni, aki nemes egyszerűséggel oltári büdösnek minősítette...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2013. január 13.

Macska

2012. augusztus 28.

Első szippantásra utáltam, borzasztó illatélményt nyújtott számomra...talán egy nagyon gagyi, olcsó szocreál locsolókölnihez tudtam volna hasonlítani. El is tettem jó mélyen a szekrény mélyére, hogy a kezem ügyébe se kerüljön. Egy hűvösebb napom pakolgattam a szekrényt és előkerült ismét...valami megmagyarázhatatlan oknál fogva fújtam egyet a csuklómra, erős, tömény illat csapta meg az orromat...de nem azt az élményt nyújtotta, mint amit először. Ugyan élesen indult most is, erősen fűszeres, már-már kissé férfias beütéssel, de mégsem volt olyan utálatkeltő, mint elsőre. A szerecsendió intenzíven érződik benne, de kb fél óra múlva egy hihetetlenül erotikus, nőies, buja illattá változik, kicsit olyan misztikus hangulatot árasztva az enyhén füstös jellegével.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. augusztus 28.

csillag

2012. augusztus 27.

Egy dolog ami tényleg mindent elárul a parfümről: a reklámkampány arca, nem más, mint az elképesztő szexuális kisugárzással rendelkező Eva Mendes .... Még nőként is csodálva nézem őt bármelyik filmben, hogy áradhat valakiből ennyire a szexualitás... Az "arcberendezésétől" is kész vagyok..
Ha nem a barátnőm illata lenne venném én is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. augusztus 27.

Ha nem a barátnőm illata lenne venném én is.

gerbaud

2012. január 16.

Én nem viszonyítottam máshoz, mikor kipróbáltam. Elsőre tetszett, második alkalommal nagyon tetszett, harmadikra szerelem lett. Leginkább a szerecsendió és a szantálfa dominál, de a háttérben a szilva rendesen érződik, a virágok buja csokorrá rendeződve kísérik a vezető szálat. Nagyon intenzív és impulzív, pikáns, számomra igazán szexi és érzéki, igazán nőies illat. Az adagolással vigyázni kell, csak egy-két fújás, különben már tolakodó és túl sok. Hangulattól és napszaktól függően más és más arcát mutatja, valamikor vadabb, máskor nagyon édes, virágos-gyümölcsös arcát mutatja. Sokan nem szeretik, de én valószínűleg pont azt imádom benne, amit ők nem. Ráadásul így több marad nekem;). A tartóssága jó, az üvege tökéletesen illik az illathoz. Nálam egyértelműen csillagos ötös.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. január 16.

Judiit

2012. január 15.

Az eredeti Obsession nagy kedvencem volt, így magas volt a mérce. Elbukott rajta.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. január 15.

Antioxidánsok: BHT

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.