Calvin Klein

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: ircsi, az összetevőket feltöltötte: Musil, Módosítva: 2018. március 19.

Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

Illatcsalád: orientális-fás

Fejjegyek: vetiver, pacsuli, bambusz, bergamott, citrom, lóhere

Szívjegyek: szantálfa, bazsarózsa, liliom, mimóza, szeder, selyemakác virága

Alapjegyek: pézsma, borostyán, vanília

Üvegében vagy fújósban ❗Calvin Klein Truth
Ár: 1500/10ml vagy 6800 ft 90ml , Eladó: Csokri
Állapot: 100/90 ml feltöltéskor, Helyszín: Budapest alkalmanként Debrecen , fizetés: Személyesen posta foxpost
Üvegében ❗Calvin Klein Truth
Ár: 6800 , Eladó: Csokri
Állapot: 100/90 ml , Helyszín: Budapest , fizetés: Személyesen posta foxpost

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

GNóri

2017. március 31.

Érdekes, hogy mennyire befolyásolja ezt az illatot a bőr és az aktuális időjárás...egyszer friss, éles gyöngyvirág rajtam, most meg ebben a melegben már-már orientális, fűszeres-virágos illatnak érzem. Sajnos nekem mindkét arca túl sok, túl erős, és igazából magát az illatot tekintve semmi extra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 31.

Vizililiom

2017. március 21.

Imádom, hogy ennyire friss, citromos, mégis tartós és intenzív. A parfümkollekcióm állandó tagja.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 21.

csakmoni

Korcsoport: >54
2017. március 3.

Kíváncsi voltam rá, szeretem a zöld és a fás illatokat. A kifújás pillanatában lelkesedtem, finom, üde zöld fuvallat, aztán pár pillanatig erősen virágos, szinte gyöngyvirágos benyomás, és 5-10 perc után már egy meleg, enyhén fűszeres illat következett, amit szinte teljesen elnyomott egy erősen pézsmás, szantálos illatfelhő. Rajtam ilyen. Sajnálom, mert azt reméltem, találok egy természetes illatot, és az összetevők alapján tetszenie kellene. Nem ez az első illat, ami a pézsma miatt nem jó rajtam, ilyen volt a Bvlgari pour Femme is, ami szerintem mindenki máson finom rajtam kívül:(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2017. március 3.

kneva

2016. november 4.

Éveken keresztül használtam 2000 és 2010 között. Nagyon szerettem, többször újravettem. Nagyon tetszett, hogy fás illat. Télen szerettem a legjobban használni.
Azért váltak el az útjaink, mert végül kiütéseket okozott a nyakamon. Ha felfüggesztettem a használatát és a bőröm megnyugodott, újra kezdtem és újra voltak kiütéseim is...Még van az utolsó üvegem alján, nosztalgiából néha megszagolom. Még mindig isteninek tartom az illatát, szóval nem vonok le pontot az allergizáló hatása miatt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 4.

Marcsi66

2016. szeptember 25.

Kevésnek találom a véleményeket róla,ez ennyire nem ismert,vagy már elfeledett illat lenne?Igaz nem mai darab(2ooo-es évek eleje)...de én most is használom,az egyik legjobb komfort-tisztaság kategória között.Nagyon friss citrusos ,fűszeres és mindenképpen zöld.,később egy jólesően édeskés illat lesz belőle.Rendkívül nőies,puha,lágy és érzéki is egyben."A természet lánya,a frissen nyírt gyep illata a legigazabb rá"Sajnos nem annyira tartós /rajtam kb. 3 óra/ de nagyon jó minőségű parfüm....((Most láttam Elitnél nagyon jó árban)

up.bármennyire is furcsa ,én csak télen használom....imádom,nem édes,citrus bergamottos,még egy picit csípős is,abszolút eltakarítja a kopárságot,mert a friss fű illatát érezhetem...nyáron punnyad rajtam,nem jó,tehát érdemes évszakot cserélni vele,,,akinek az ízlése ezt megengedi,lehet próbálkozni

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. szeptember 25.

d.krisztina

2016. szeptember 24.

Először olyan "jaj de sokszor éreztem már ezt, de nem tudtam mi ez" illata van. Nekem sehogy sem jön az a frissen vágott fű illat, de valami hasonló tényleg van benne. Aztán átvált abba az illatba amit én a régi Leo jégkrémek illatának érzek, az a vaníliás vagy milyen illat az agyonszopogatott fapálcikának az ízével/illatával keveredve... bizonyos kor felett ez szerintem mindenkinek él az emlékeiben. :)) Aztán jön valami virágillat, (nekem olyan jázmin vagy mi) és az marad végig, semmi csavar benne, csak a virágillat. Kár, pedig nagy reményeket fűztem hozzá. :(

Up: Egy egész napot együtt töltve határozottan zavar az illat, alig vártam, hogy átöltözzek, zuhanyozzak végre... egy csillag levonás. :( Gazdát keres az alig használt 5 ml fújós minta.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. szeptember 24.

Rozi71

2016. szeptember 21.

Régen szerettem ezt az illatot, különleges, friss-fás de nem citromos illat volt. Hátránya volt, hogy nagyon jellegzetes, egyszer mellettem ült egy idősebb nő a színházban aki valószínűleg nagyon sokat fújt belőle magára és borzalmasan "illatozott". Ennek ellenére szerettem, volt egy 100 ml-es üvegem belőle. Pár éve vettem egy új üveget (szerencsére kicsit), most már más az illata. Emlékeztet a régire, de nem olyan jó, ennek az újnak van egy légfrissítős, büdös citromos aromája. Nem használom már.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. szeptember 21.

Heloise

2016. június 23.

Tetszett a letisztult üveg ezért rendeltem mintát belőle. :) Érdekes illat, de nekem nagyon retró ő is, a 80-as 90-es évek disco korszaka és az az életérzés jut eszembe róla. Friss, mégis nagyon intenzív és provokatív. Nosztalgikus, harsány és szörnyen kommersz.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. június 23.

Kodi

2016. június 10.

Néhány napja, valamelyik csatorna késő este vetítette a Szép remények sokadik feldolgozását Gwyneth Paltrowval és Ethan Hawkekal a főszerepben. A film 1998-as, tehát 22-23 éves lehettem amikor először láttam, emlékszem nagyon tetszett, nemcsak a film, hanem a szépséges fényképezése is. Különös volt visszanézni, ma már más szemmel néztem, akkor érdekes módon a Gwyneth Paltrow által megszemélyesített Estella nem volt annyira unszimpatikus. Kényes hercegnő, aki a vidéki nyaralásokon végigszadizza bimbózó nőiségének varázsával az ifjú Finnt, az meg boldogan hagyja magát érzelmileg kihasználni. A fiú próbálkozik, ám az erősen szűzkurvoid beállítottságú Estella a döntő pillanatban mindig lelép, sokszor játsza még ezt el, addig húzza a srác agyát, amíg csak lehet. Azt hiszem megvan ez a típus. Nincs ez másképp egy évtizeddel később sem, csak az a különbség, hogy Estella férjhez akar menni, csak nem éppen Finnhez, hanem a gazdag, elköteleződésre képtelen ügyvédhez, aki persze, mint - az később kiderül - nem tudja boldoggá tenni a lányt. Újra elő lehet szedni a fiút, dörgölőzni hozzá a vőlegény előtt, végülis - ami a való életben nem biztos, hogy így sülne el - a féltékennyé tétel jól sikerül. A klubban Gwyneth Paltrow rendkívül kifinomult jelenség, minimál szájhangsúlyos sminkjével igen éterien mutat, kellően sznob és szexi egyszerre. No, ebben a jelenetben a Truth-t adtam volna rá a Donna Karan garbóhoz, mert ezt a parfümöt simán viselné - kizárólag csak - hétköznapi parfümként persze. Bár a film nagyrészében Gwynethet legszívesebben szájonvágtam volna, és elzavartam volna súlyos gerincferdülése miatt egy ortopéd orvoshoz, meg kell hagyni a sminkese és stylistja igen jól dolgozott, érdemes tanulni tőle, klasszikus külső, megállja a helyét ma is, (akárcsak a történet) miközben persze felfedezhetőek a 90-es évek jellegzetes trendjei. A Truth-t 2000-ben adták ki, szóval a színésznő éppenséggel nem viselhette volna a forgatáson. Kár, mert igazán jó állt volna rajta, és illett volna a minimalista stílushoz, amit az a fajta elit szeret, amit a főszereplőnő képvisel. Akit érdekel ez a beauty pillanat a filmből:

Maga a parfüm több arcú, néha citrusosan, frissen jön elő rajtam, máskor gyöngyvirágos, azt hiszem erőteljesen évszakfüggő, speciel én jobban szeretem a citrusos kibontakozást. Nyáron kellemesebb, ha jól emlékszem, akkor nem annyira virágos. Tényleg már régen volt hozzá szerencsém.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 10.

Anickaaa

2016. május 20.

Ezen az illaton túl adtam. Pedig nagyon kerestem valami friss zöldet. Még most is keresek. Nekem valahogy nagyon régimódi divatja múltnak tűnik. Először azt hittem romlott már kicsit a parfüm, de aztán kiderült hogy az nem lehet. Hát lucerna szagú, és szúrós végig. Buta ez az illat! A pur blanca friss tiszta illat kategóriában simán veri.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. május 20.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Propylene Glycol

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.