Calvin Klein

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: ircsi, az összetevőket feltöltötte: Musil, Módosítva: 2018. március 19.

Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

Illatcsalád: orientális-fás

Fejjegyek: vetiver, pacsuli, bambusz, bergamott, citrom, lóhere

Szívjegyek: szantálfa, bazsarózsa, liliom, mimóza, szeder, selyemakác virága

Alapjegyek: pézsma, borostyán, vanília

Üvegében vagy fújósban ❗Calvin Klein Truth
Ár: 1500/10ml vagy 6800 ft 90ml , Eladó: Csokri
Állapot: 100/90 ml feltöltéskor, Helyszín: Budapest alkalmanként Debrecen , fizetés: Személyesen posta foxpost
Üvegében ❗Calvin Klein Truth

powderwoman

Vaslady

2016. május 10.

2015.szeptember.21
Ami meglepő,hogy kevés a hozzászólás ennél a parfümnél.
Egyszer régebben néztem egy kimutatást,és bizony a 2000-es évek elején,sok eladással birt.
Maga az illat 2000-es születésű,pedig én picit öregebbnek gondoltam.
Első benyomás róla,frissen nyirt fű illata.
Tehát igy kapásból zöld illatnak titulálnám.
Viszont leszáradás után,jön egy érdekes fanyar vonás.
Bambusz ,vetiver,szantál kombináció.
Kicsit ugy érzem magam,mintha egy bútordarab lennék,a rattán,fonott székek,asztalkák között,egy bútorkereskedésben.
Ott éreztem hasonló illatot.
Tavasszal és nyáron tudom elképzelni,nap közben,szerintem passzol hozzá a meleg idő.
Nyáron,amikor a nagy meleg van,már reggel,és locsolják a füvet,a bokrokat,akkor szoktam érezni ezt a vizes-kéreg-fa-fű illatot.
Igazság szerint éreztem én már nőkön ezt az illatot,csak nem tudtam,hogy Ő az.:)
Tartóssága kiváló.
Hétköznapokra,futkososnak,szuper,bár nem hétköznapi illat!
Ez a fanyar utániz,nagyon tetszik.
Na most elkezdtem vágyakozni...lehet Ő lesz az első bambuszos illatom?
Ősszel,még mindenképpen tesztelem,kiváncsi vagyok a hidegebb levegő,mit hoz ki belőle.
Update várható.
Addig is 5 csillag.
Update:Na hát jön is az első update,hiszen igaz,hogy ma kentem fel a mintát a csuklómra,és már el is feletkeztem róla,a futkosós nap után,mignem a baratnőmmel beültünk egy cukiba.
Folytonosan csapkodta az orrom egy kellemes illat,nem tudtam micsoda,pedig teljesen más parfüm volt rajtam,mignem rájöttem a csuklómon,a Turth.
Nagyon tetszik,kicsit csillapodott,fás-krémes finomságra,(alkalom adtán,meg fogom venni).
Update:
A DM-ben dezodorok után nézelődtem,bár az utobbi időben,csak és kizárolag,Dove a kedvenc márkám,de nem mindegyik illat.
Közben észre sem vettem,hogy már a niveákat szagolgatom,mignem egyik nivea illatnak(Nivea Pearl and Beauty Deo Spray),nagyon megtetszett az illata,és dobtam is a bevásárló kosárba.Még egy csomó mindent vettem,nem is figyeltem rá,mignem otthon vettem észre,mikor kipakoltam a szatyorból,hiszen,ez Nivea(meglepett smile).
Nagyon finom illata van,és még amit a reggeli zuhanyzás után fujtam honaljra,még este is érzem,tehát tartós,ezt elmondhatom,és most jön a lényeg az illata rajtam olyan(nagyon hasonlit rá),mint a Turth parfüm,leszáradás után,amikor is eltűnik a frissen nyirt gyep illata,és finom krémes finomság marad.
Szóval,ezentúl Truth + Nivea Pearl and Beauty Deo Spray együtt, a tökéletes csapat :)
Update:2016.04.17
Végre egymáséi vagyunk,egy 100ml -es példány gazdája lettem.
Nagyon szép az üveg,egyenes vonalú,letisztult,a kupokban még sminkelhetnék is,annyira tükör :).
Hátulról,pedig egy torz képet ad az emberről.
Nagyon szeretem használni,esőben is,igazi tavaszi illat.
Tartós,hajamon még másnap is érzem.
A 100ml-vel tuti elleszek egy jó darabig :)
Updete,a sokadik :-D :
A napokban,elég sokat esik felénk,de ha nem esik éppen,akkor is borult az ég.
Szeretem ezt,az esőt az eső utáni levegőt...meg hát amugy is...
"Van akik érzik az esőt...van akinek meg csak esik".....
Nagyon szeretem,sokat használom,az utobbi pár hétben csak ezt fújtam.
Szeretem,szerelem,imádom :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 10.

2015.szeptember.21
Ami meglepő,hogy kevés a hozzászólás ennél a parfümnél.
Maga az illat 2000-es születésű,pedig én picit öregebbnek gondoltam.
Első benyomás róla,frissen nyirt fű illata.
Tehát igy kapásból zöld illatnak titulálnám.
Viszont leszáradás után,jön egy érdekes fanyar vonás.
Bambusz ,vetiver,szantál kombináció.
Ott éreztem hasonló illatot.
Tartóssága kiváló.
Hétköznapokra,futkososnak,szuper,bár nem hétköznapi illat!
Ez a fanyar utániz,nagyon tetszik.
Na most elkezdtem vágyakozni...lehet Ő lesz az első bambuszos illatom?
Update várható.
Addig is 5 csillag.
Update:
Update:2016.04.17
Végre egymáséi vagyunk,egy 100ml -es példány gazdája lettem.
Hátulról,pedig egy torz képet ad az emberről.
Nagyon szeretem használni,esőben is,igazi tavaszi illat.
Tartós,hajamon még másnap is érzem.
A 100ml-vel tuti elleszek egy jó darabig :)
Updete,a sokadik :-D :
A napokban,elég sokat esik felénk,de ha nem esik éppen,akkor is borult az ég.
Szeretem ezt,az esőt az eső utáni levegőt...meg hát amugy is...
"Van akik érzik az esőt...van akinek meg csak esik".....
Nagyon szeretem,sokat használom,az utobbi pár hétben csak ezt fújtam.
Szeretem,szerelem,imádom :)

Monchochi

2015. október 16.

Végre a napokban megérkezett!!
Egy drogériában illatolva teljesen magamra ismertem az illatban, viszont a CK Eternity-je is rabul ejtett. Nem igazán voltam képes dönteni, és mikor megérkezett ez a csoda, és először fújtam magamra, az első percekben bevallom, úgy éreztem, hogy tévedtem. Aztán néhány perc múlva teljesen más lett. Megfogalmazhatatlan, hogy miféle metamorfózisra képes ez az illat, a bőrömön remekül kidomborodik a vanília, kellemes édeskés, mégsem émelyítő illattá válik.
Egyszerűen csodás, nem mindennapi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. október 16.

Végre a napokban megérkezett!!
Egyszerűen csodás, nem mindennapi.

audreycoca

2015. szeptember 17.

Nagyon kellemes, friss illat a frissen nyírt fű illatával, amit egyébként én nem szeretek, de ebben az illatban mégis imádom, valahogy különlegessé teszi. Nagyon jó flashem van ezzel az illattal. Amikor már napok óta kánikula van és jön egy frissítő zápor kora este felé, még meg sem várom, hogy elálljon az eső, magamra fújom és elindulok sétálni. Annyira jó érzés a felfrissült levegőben érezni a nedves fák kérgének, a vizes járdának, és ennek a parfümnek az illatát. Száraz forróságban viszont nem jó, mert akkor olyan mintha egy kiszáradt tarlón sétálnék.De megvan az ideje ennek a parfümnek, és imádom! Kb. 4 órát bír ki rajtam.
Up: Leveszek egy csillagot, mert valahogy csak nem tudok teljesen megbarátkozni, ezzel a fű szaggal :D Volt egy nap amikor mindenki, de mindenki füvet nyírt körülöttem, akárhova mentem. Ez volt rajtam és kezdtem nehezen viselni. Viszont kitaláltam egy tök jó dolgot. Elizabeth Arden Green Tea és a Truth valami isteni együtt!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. szeptember 17.

Musil

2015. május 8.

Rengeteg titulálják citrusosnak, pedig abszolút nem az! Üde frissességét a bambusznak köszönheti, mely olyan, akár egy tavaszi eső utáni, virágillattal terhes levegő. Zöld illat, melyet a szantál leheletfinom fűszerességgel díszít. Bőrbe simuló, hihetetlenül finom és lágy, érzéki, de nem buja illat. Megalkotója az isteni Alberto Morillas, Jacques Cavallier és Thierry Wasser triász, ami önmagában is elég sokat sejtet.Egyedüli problémám ezzel a parfümmel a tartóssága, a bőröm ugyanis hihetetlenül gyorsan felissza.

Külföldi fórumokon olvasgatva a véleményeket erről a parfümről nagyon megtetszett az egyik észrevétel, valaki ugyanis metaforikus üzenetet vélt felfedezni az üveg formájában: arról az oldalról nézve az üveget, ahol a "Truth" ('Igazság") felirat is szerepel, a kupaklapított, és tükörként láthatjuk benne saját arcunkat, míg a másik oldalról nézve már torz, hamis képet kapunk az ívelt kupaknak köszönhetően... Zseniális észrevétel!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. május 8.

ezzelkenemmagam

2015. február 3.

Kellemes, tiszta, észrevétlen, friss illat. Hétköznapokra,nappalra.
Rajtam egyáltalán nem fanyar,inkább fűszeres. Alig érezhető, szinte "beleolvad" a saját illatomba.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 3.

Kellemes, tiszta, észrevétlen, friss illat. Hétköznapokra,nappalra.

umpalumpa

2014. december 1.

Ó, de szerettem a 20-as éveim végén! Akkor az volt a kedvencem, pedig szagoltam sokat akkoriban. Annyira más volt, mint az akkor "divatos" parfümök, szerintem kiemelkedett a fura fanyarságával. Majd megyek beleszagolni egy kis nosztalgiára.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. december 1.

szamira

2014. december 1.

Kellemes csalódás. Rajtam általában nem működnek a tisztaságillatú parfümök, nyanyássá válnak. A Truth kifújáskor rajtam megtévesztésig friss, harmatos orchidea illatú, de ez valószínűleg valójában a bambusz. Kis frissen nyírt fű és puha, könnyű virágos illat keveredése jön és tart 2-3 óráig. Azután rajtam sajnos eltűnik.
Ha valaha friss, nyári komfortillatra vágynék, akkor ez lenne az (bár most a kívánságlistában elég nagy a tolongás :D )

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. december 1.

Dorikacicc

2014. november 2.

Imádnivaló, különleges illat. Nekem a kezdetektől fogva a frissen nyírt gyep illata jut róla eszembe. Rajtam mindenki dicséri, és én is imádom, ha elfogy, újra rendelek belőle.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 2.

b.lanka

2014. október 19.

kellemes, elegáns és nőies. Szeretm :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. október 19.

kellemes, elegáns és nőies. Szeretm :)

Kyra72

2014. október 14.

Hajdanán ez volt az illatom, de miután megváltoztatták az összetevőit megszűnt az lenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. október 14.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Propylene Glycol

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.