Calvin Klein

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: ircsi, az összetevőket feltöltötte: Musil, Módosítva: 2018. március 19.

Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

Illatcsalád: orientális-fás

Fejjegyek: vetiver, pacsuli, bambusz, bergamott, citrom, lóhere

Szívjegyek: szantálfa, bazsarózsa, liliom, mimóza, szeder, selyemakác virága

Alapjegyek: pézsma, borostyán, vanília

Üvegében vagy fújósban ❗Calvin Klein Truth
Ár: 1500/10ml vagy 6800 ft 90ml , Eladó: Csokri
Állapot: 100/90 ml feltöltéskor, Helyszín: Budapest alkalmanként Debrecen , fizetés: Személyesen posta foxpost
Üvegében ❗Calvin Klein Truth
Ár: 6800 , Eladó: Csokri
Állapot: 100/90 ml , Helyszín: Budapest , fizetés: Személyesen posta foxpost

happyspirit94

2013. augusztus 26.

Örök kedvenc. Mindig visszatérek hozzá. Egyedi, nőies, nagyon különleges illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. augusztus 26.

Örök kedvenc. Mindig visszatérek hozzá. Egyedi, nőies, nagyon különleges illat.

tojsika

2013. augusztus 7.

Ma kaptam meg a rendelt mintámat belőle,tisztaság illatnak jellemezném,talán nem túl tartós,de amikor az ember besokall a sok parfümtől akkor megváltás lehet ez a parfüm!még gondolkozok rajta hogy szükségem van e rá:) Még megpróbálom majd egy kicsit hűvösebb időben tesztelni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 7.

absinth

2013. április 4.

Nemrég hozta meg a postás, úgyhogy már ott csücsül a másik CK, az Euphoria mellett a polcon :) Van 2 erőteljesebb parfümöm, azok mellé kerestem nyárra egy kicsit könnyedebbet. Amikor először megszagoltam papírcsíkon a "WC-frissítő spray" kifejezés jutott róla eszembe. Gyorsan tovább is mentem. Aztán 1 hét múlva újra elmentem és a csuklómra fújtam. Arra jutottam, hogy bár elsőre nem túl hízelgő dologra asszociáltam vele kapcsolatban, azért imádom. Friss, nőies illat, rajtam nem annyira citrusos, inkább virágos. Tartós is, mert miután a Müllerben magamra fújtam, még 8 óra után is érződött a csuklómon. Télen biztos nem fogom használni, de tavaszra/nyárra tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 4.

Piszke

2012. október 16.

Számomra ez A PARFÜM. Így, nagybetűvel. A rabja lettem, elvarázsolt, nem tudok szabadulni tőle. És nem is akarok. :-) Szerelem ez amely már évek óta tart.
Izgalmas, nőies, különleges illat. És szupertartós ,egyszerűen imádom. Kevésnek találom az 5 csillagot amit adhatok. :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. október 16.

Lini

2012. augusztus 11.

Egyik kedvenc téli illatom. Kissé fanyar, fűszeres, kellemes és tartós illat.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. augusztus 11.

Egyik kedvenc téli illatom. Kissé fanyar, fűszeres, kellemes és tartós illat.

rozuska

2012. július 24.

Ezt az illatot kizárólag télen, a nagyon hidegben tudom viselni. Alig fújok belőle, azt is hajlatba, de még így sem marad észrevétlen. Sőt, fürdés után is megmarad az illat. Szeretem, de csak mértékkel. Nekem ez egyfajta erős illatnak számít, és jó fűszeres. Főleg a bergamotot érezni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. július 24.

Emily

2012. március 21.

Ez a parfüm a húszas éveim egyik meghatározó illata volt. Alapvetően egy könnyű nyári illatnak tűnik, de mégis van benne egy kis fanyarság ami miatt különlegesebb a kibontakozása mint egy átlagos egyszerű citrusos parfümnek. Az én bőrömön fantasztikusan különleges volt, valahogy minden évszakban megtaláltam benne azt ami miatt szerettem viselni, függetlenül attól hogy ez korántsem a márka legnépszerűbb illata.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. március 21.

nemesanita

2012. március 10.

Nekem is van,és kellemes nőies illat.Szeretem,de nem ez a kedvencem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. március 10.

Nekem is van,és kellemes nőies illat.Szeretem,de nem ez a kedvencem.

ircsi

2012. február 24.

Keleties fűszeres de nem harsány. Nálam toplistás ez is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. február 24.

Keleties fűszeres de nem harsány. Nálam toplistás ez is.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Propylene Glycol

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.