CaoNatur

Ár:   799 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   Tesco   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: siss, az összetevőket feltöltötte: af, Módosítva: 2014. augusztus 25.

Lelőhely:   Tesco
Kategória:   Samponok

Búzavirág kivonattal és kénnel

Természetes növényi összetevői gyengéden tisztítják, és ápolják a hajat. A sampon különleges pipacs illata élvezetessé teszi a hajmosást. A búzavirág kivonat hidratálja, és nyugtatja a fejbőrt, a kén hatásosan kezeli a korpát.

Természetes hatóanyagokat tartalmazó készítmény. Szilikon olaj-, parabén- és színezékmentes termék!

Kiszerelés: 250 ml

Emike

2015. április 24.

A tescoban sikerült hozzájutnom ehhez a samponhoz, az igencsak kedvezményes, kb 385 ft-os áron, gondoltam ennyit simán megér, főleg h eddig csak csupa jót hallottam a CaoNatur márkáról.
Alapból elég hámló fejbőröm van, reméltem h anélkül fog segíteni rajta h emellett zsírosítja a hajam (a kedvenc Baleamtól sajnos elég hamar bezsírosodik a hajam) de szerencsére nem így történt. Nem szárítja a fejbőröm, de mégis hatékonyan és gyengéden tisztítja, nem viszket utána a fejbőröm, és nem is hámlik.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. április 24.

tedit0506

2014. december 21.

Szerintem ez egy nagyon jó sampon,igaz én télen nem tudok megszabadulni a korpától de ezzel a samponnal legalább a viszketés megszűnik és tiszta fejbőr érzetet hagy maga után.Az illata kellemes nem erős és hamar elillan.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. december 21.

vikica98

2014. augusztus 26.

Én ebből a márkából a normál hajra valót vettem meg.Nagyon tetszik,jó az illata,hajmosás után nem olyan intenzív,de nálam ez nem téma.Balzsamot nem használtam utána,lustaságból,de igy is nagyon szépen tudtam kifésülni a hajam.Nem habzik annyira mint az SLS,SLES tartalmúak,de épp ezért kerestem ezektől mentes sampont.(2,5 hónapig nem látta sampon a fejem,szódabikarbóna +almaecettel mostam hajat,igazi megváltás volt ez a sampon) Ha valaki SLS,SLES,paraben-,szilikon-,parfümmentes sampont keres,csak ajánlani tudom!!!:)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. augusztus 26.

Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Az olajpala lepárlási terméke. A CosIng besorolása szerint antimikrobiális anyag, vagyis segít a bőrön található mikroorganizmusok egyensúlyban tartásában. A Wikipedia információi alapján kénben gazdag összetevő, melyet gyulladásgátló, baktérium- és gombaölő tulajdonsága miatt 10-20%-os koncentrácóban olyan bőrbetegségek kezelésére is gyakorta használnak, mint az ekcéma és a pikkelysömör.