Carmex

Ár:   1099 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   4,25 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: briw, Módosítva: 2015. október 22.

Kiszerelés:   4,25 g
Lelőhely:   drogériák
Kategória:   Ajakápolók

Lime illatú ajakápoló, SPF 15 fényvédővel. Gyógyítja és fertőtleníti a herpeszt, megelőzi kialakulását.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

sarah0425

2021. március 16.

Nagyon bizserget amikor felkenem az ajkamra, de igazából nem kellemetlen. Emellett nagyon szépen hidratál és puhít is.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 16.

mscintia

2021. március 14.

Nagyon kedvelem a Carmex ajakápolóit, valamiért azt érzem, ezek az egyedüli olyan termékek, melyek képesek arra - hogy a szigorúan tél utáni időkben, amikor tavasszal tombol a szél - kordában tartsák az ajkaimat a totális kiszáradástól. Alapvetően nem vagyok oda az illatosított kencékért, azonban ez a lime-os csoda még a lélektani határon belül van, sőt, nyár felé közeledve még azt is mondhatnám, hogy kellemesen hűsít a vízparton ülve.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 14.

Brygo

2021. március 14.

Szépen megpuhítja és ápolja az ajkamat, úgyhogy a hatása szuper jó. Illata még jobb!

Viszont nekem a mentolos érzet nem jön be a számon és örültem volna, ha ízesített, mint a Blistex, de így legalább nem nyalogatom le és tovább fent marad 1 percnél :))

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 14.

Kingaisa

2021. március 11.

Jól hidratál, nagyon jó az illata!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. március 11.

Jól hidratál, nagyon jó az illata!

schnau.adelle

2021. február 20.

Imadom!
Annyira jó az illata!
Jól hidratál, hamar beszívódik. Kedvenc ajakápoló márkám

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. február 20.

Imadom!
Annyira jó az illata!
Jól hidratál, hamar beszívódik. Kedvenc ajakápoló márkám

Puffancs007

2021. január 27.

A legelső és szerintem az utolsó Carmexem. Barátnőm ajánlotta, akinek nagyon szárazak voltak az ajkai. Fura érzés volt, mikor az első felvitelkor bizsergett tőle az ajkam és az illatát se mondanám valami kellemesnek, de ami a legnagyobb csalódás volt az a "zsíros" érzés, ami akár óráig is eltart a számon. Több helyen is olvastam, hogy hamar beszívódik, de nálam ez valamiért sosem működött. Nem mondom hogy pénzkidobás volt; de nem is egy csodaszer.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 27.

Csokiskeksz

2021. január 19.

Sokáig "szemeztem" vele, mert elég borsos az ára, de végül elhoztam, mert a lime illatát nagyon szeretem, ezért abban reménykedtem, ez is olyan lesz.
Sajnos az illata nekem kissé csalódás, inkább citromos fertőtlenítőre emlékeztet, és kicsit bizserget is, ami meglepett.
Az állaga nem az a megszokott "ajakápoló állag", nekem kicsit krémesebbnek, kenhetőbbnek tűnik.
Ami pozitív, hogy valóban jól hidratál, de nekem ár-érték arányban sajnos nem adott annyit, hogy újravevős legyen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 19.

Zsuzsiii19

2020. december 29.

Hidratál, és hamar beszívódik! Nekem nagyon ki volt száradva a szám, és 2 nap alatt helyrehozta. Soha többet Labello!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 29.

Juccimo

2020. december 4.

2020.07.14.
Nem tudtam ellenállni neki, pedig anno a cseresznyés változatban nagyon csalódtam (ott mondjuk a tubusos változatot próbáltam, és végül a kukában végezte).
A klasszikus stiftet lassan 10 éve használom, imádom, soha semmiért nem cserélem le, azóta rá se nézek más ajakápolóra, de ez felkeltette a kíváncsiságomat.
Egyelőre rövidtávú tapasztalatom, hogy ugyanolyan jó, mint a klasszikus, csak egy kis citromos keménycukorkára emlékeztető illattal és ízzel. Igazából kellemes, nem bánom, hogy megvettem és kipróbáltam, de hosszú távon megmaradok a klasszikus változatnál. :)

UPDATE 2020.12.04.
Végül egész nyáron ezt használtam, és ha lehetséges, még jobban megszerettem, mint a klasszikust. :) Szerintem innentől felváltva fogom használni, amíg kapható, nyárra nagyon jó volt ez a kicsit citromosabb változat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 4.

2020.07.14.

UPDATE 2020.12.04.

Flortim

2020. november 5.

Életem első Carmexe. Nem akartam limeosat, de másmilyen már nem volt, így ő jött velem haza. Hihehetlen, milyen jól hidratál. Első használatra már pihepuhává varázsolta az ajkaim. Erős citrusos illata van, de meg lehet szokni. Bizserget egy picit, hűsít. Piros pont ját a fényvédelem miatt! Pár használat után visszafele már nem tudom tekerni, nem a világ vége, de azért meg lehetne jobban is csinálni. Összességében megérte, ajánlom mindenkinek!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 5.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Lanolin
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid

Részletesebb információ a smartskincare-en.