Carmex

Ár:   1099 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   4,25 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: briw, Módosítva: 2015. október 22.

Kiszerelés:   4,25 g
Lelőhely:   drogériák
Kategória:   Ajakápolók

Lime illatú ajakápoló, SPF 15 fényvédővel. Gyógyítja és fertőtleníti a herpeszt, megelőzi kialakulását.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

Annabella0

2019. szeptember 7.

Nagyon száraz ajkakkal küzdöttem, így próba szerencse alapján megpróbáltam ezt a terméket is. Ideig óráig úgy tűnt, hogy használ is, de ami utána következett.... Annyira rontott a helyzeten, hogy kb 10 percenként kellett kennem,mert még jobban kiszárított és már fájt is. 🤪
A lime íz egyébként felkenés után érződött, utána csak a mentol maradt.
Nekem egyáltalán nem vált be.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 7.

A lime íz egyébként felkenés után érződött, utána csak a mentol maradt.
Nekem egyáltalán nem vált be.

drAnna

2019. augusztus 16.

Az illata nagyon jó, engem a twister jégkrémre emlékeztet, nagyon jó limeos és tartós az illata. Nagyon jól hidratál, bár mikor felkentem először kicsit csípett nem tudom mitől volt.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 16.

tsolya

2019. június 25.

Egy ideje nem felmondtam a kísérletezésnek, és megmaradtam a márka mellett. A gránátalmás ajakápoló után ezt is sikerült beszereznem, és hihetetlenül szeretem. Nyárra kimondottan remek a kicsit hűsítő, citrusos íz és illatvilág. Nekem egyáltalán nincs műillata, aminek örülök, mert féltem picit tőle. Szokásosan remekül hidratál, minden este használom, illetve rúzs előtt is szeretek feldobni belőle egy keveset. Örülök, hogy van benne fényvédő, így külön élvezettel használom, és megnyugszik a lelkem, hogy tettem az ajkaimért is valamit.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 25.

angelavaradi

2019. május 26.

Legszuperebb nyárra, citrusos íz kellően hűsít. Tuti,hogy újra fogom venni :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 26.

Legszuperebb nyárra, citrusos íz kellően hűsít. Tuti,hogy újra fogom venni :)

Mila85

2019. május 20.

Én dm-ben csíptem el, bár hetekig kerestem, mert nem emlékeztem hol láttam, melyik drogériában, végül csak találtam. Imádom a lime-os dolgokat, illat, íz. Nagyon örültem, hogy de jó nem az a szokásos gépzsír íz lesz. De nem tudom, de az enyémen szinte egyáltalán nem érződik a lime íz, illat. Akárhogy erőlködök kiszagolni. Hatásában egyébként szuper, fényvédős is, de én kifejezetten a lime ízre vágytam, úgyhogy picit csalódott vagyok, lehet egy gyengébb minőségű példányt vettem meg, nem tudom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 20.

hangi

2019. március 22.

Nagyon fincsi citromos, krémesebben kenődik, mint az eredeti, és ettől mintha hamarabb is kopna. Jól hidratál, venném máskor is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 22.

Sziporka88

2019. február 18.

Klassz ez a lime ízvilág. Nagyon friss. Kellemes bizsergős Carmex érzés természetesen ennél is tapasztalható. Erre is megadom az 5*-ot.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 18.

PaNel95

2019. január 9.

Nagyon jó az illata, és meglepően összeillik a lime a szokásos mentolos, bizsergetős érzéssel.
Én a hatásával is meg vagyok elégedve és sokáig rajtamarad az ajkamon még ivás után is.
Felkenéskor nem ragad az ajkam tőle és szépen be is issza az ajkam, ami utána kellemesen puha.
Egyedül a csomagolásával nem vagyok megelégedve, mert nekem már az első használat után nem lehetett visszatekerni az ajakápolót, a görgő az mozog, de a terméket nem viszi magával. Szóval csak óvatosan a tekeréssel, ne essen senki túlzásba, mert úgy marad.
Viszont ezért nem fogok pontot levonni, mert az ápolóval semmi problémám nincsen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 9.

Verena

2019. január 9.

Nagy örömmel vettem észre, hogy már ez a verzió is elérhető a dmben. Szokásos carmex minőség és kellemes lime illat/íz. Nekem nagyon tetszik :)

Riccah

2018. január 23.

Szeretem, most éppen ez van meg nekem. :-) Pont olyan fantasztikus, mint a sima. Lengyelországban mit összehisztériáztam, hogy ezt, vagy a barackosat vegyem meg (Na jó, nem hisztériáztam, csak sokat lamentáltam rajta. :D) Mindenesetre a Carmexet úgy alle zusammen tudom ajánlani. ;)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 23.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Lanolin
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid

Részletesebb információ a smartskincare-en.