Casa Nature

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   külföld   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: wishes, Módosítva: 2020. január 8.

Lelőhely:   külföld
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

Hámlasztó és bőrradírozó natúr tisztító paszta, gyapotvirág illattal. A Casa Nature megalkotói sok-sok ötlet, kutatás és tesztelés után fejlesztették ki ezt a nem mindennapi terméket, a tisztító bőrradírt, mely a benne található tört kukorica okán válik hatékony bőrtisztító kozmetikummá. Nem durva a bőrhöz, puha, selymes érzést hagy maga után.

Érdekesség: A Petipo de patapo 2006-ban Landes területén megrendezett versenyen első helyet ért el „Legjobb új termék” kategóriában, az Aquitaine régióban a Kereskedelmi Kamara versenyén pedig a 2. helyezést gyűjtötte be.

zsoficza

2013. július 28.

Én is imádom a púderes illatát, olyannyira hogy a gyapotvirágos Casa Nature testápolót sem bírtam otthagyni a boltban (főleg mivel most még akciós is volt).
Most nyáron elengedhetetlennek tartom a napi testradírozást, viszont a kizárólag cukorszemcsés radírokat nem szeretem, mindig ragad az egész zuhanyzó utána.. :D Úgyhogy már régóta terveztem a Petipo beszerzését, de most hogy végre a birtokomban is van 1 hete elmondhatom, tényleg szuper termék! Engem homokra emlékeztet az állaga, de finomabb és könnyebb is. Alaposan de mégis kíméletesen radíroz, és még az illata is tartós (jó, nem egy parfüm, de ahhoz képest hogy ez egy olyan termék amit lemos az ember).
A tégely valóban kiadós, még mindennapos használat mellett sem fogy gyorsan, szóval kihagyhatatlan vétel volt, mindenkinek csak ajánlani tudom! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 28.

anszan

2013. május 30.

Én az illatát nem annyira szeretem, de a hatása kárpótol. Arcra és testre is szoktam használni, nagyon elégedett vagyok vele, olyan jó "babapopsi" bőröm lesz tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. május 30.

t.flora

2013. május 15.

Ez annyira de annyira jóóó... olyan érzés használni, mintha egy egzotikus sziget tengerpartján a finom homok simogatná a testemet, újjászületik tőle a testem és a lelkem :)) és annyira de annyira akarok egy ilyet, de még nem szántam rá magam egy ekkora befektetésre.. úgyhogy az apukám barátnőjének petipojára járok rá titokban, ha náluk vagyok.. hehehe

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 15.

Theresia

2013. április 9.

Csatlakozom az előttem szólókhoz, fantasztikus termék! :) Már nagyon régóta szemezgetek vele, és most márciusban le is volt árazva, szóval összespóroltam rá a pénzt, és megvettem. Tényleg hatalmas mennyiség ez a 600 ml, úgyhogy kiszámítva, hogy 1 ml-nek mennyi az ára (normál árnál is, de így leárazva végképp), nem, illetve sokkal drágább, mint egy másik radír.
A termék állaga meglepett, de a bőrre való felvitel egyáltalán nem nehéz, és nagyon finomak a szemcséi; kellemes, visszafogott az illata (tényleg olyan "tiszta vagyok" illat), kifejezetten élvezetes használni. :) Utána pedig egy ideig magamon is érzem ezt az illatot, és puhává varázsolja a bőröm. :) Használtam már testre és arcra is, bár többnyire csak testre szoktam. A neve pedig jókedvre derít. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 9.

Ljudmilllla

2013. március 26.

Imádom! Arcra és testre is használom. Az áráról csak annyit,tavaly júniusban rendeltem és majdnem félig van. Olyan puha és tiszta tőle az arcom, amilyen semmi mástól, az illata pedig a legfinomabb, legkedvesebb létező illat a földön a babák illata után. A neve annyira tetszik a páromnak, hogy néha ezt használja becenevemként :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 26.

brfoo

2012. november 9.

Nagyon nagyon jó termék és alapos munkát végez:) nem teszi tönkre a bőrömet, lehet nem túl olcsó viszont hatalmas tégelyben jön és sokáig elég!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 9.

cszalkai

2012. október 21.

Imádom :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. október 21.

Imádom :)

ildy88

2012. szeptember 19.

Csudijó kis termék! Finom szemcsés,nem karcol mégis tökéletesen radíroz és az illata pedig egyszerűen isteni! Bár az ára első ránézésre húzósnak tűnik nagyon sokáig elég, nagyon gazdaságos. A neve pedig valahogy mindig jókedvre derít, öröm használni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. szeptember 19.

erika0325

2012. július 9.

Ez a radír egy csoda:-) Nagyon finom szemcséjű, finom illatú. Kíméletesen tisztít, puha selymes a bőröm utána. /most olvasom a leírását: puha, selymes bőr - és igaz, bezzeg a ránctalanítók csak ígérgetnek)Szeretem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. július 9.

babyface

2012. április 16.

először is sokkal többet érdemel mint 5 csillag! fantasztikus ez a termék még nem találkoztam ehhez hasonlóval. az állaga tényleg homokszerű engem emlékeztet a clinique 7 napos radírjára, mert ezeknél érzed, hogy az egész arcodon "mozog" nem csak apró szemcsék simogatják a bőröd itt-ott. :) hatalmas kiszerelés én arcon és testen is egyaránt fogom használni, de még csak arcon próbáltam. nagyon finom babapopsi bőröm lett tőle! :) az ára lehet, hogy húzós, de közepesnek hat ha megnézzük mennyit kapunk ennyi pénzért :) a hónap legjobb befektetése volt örülök hogy rátaláltam örök hála krémmánia! :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 16.

Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Extract

Nem szabályos INCI név. Jelentése: Összetört kukoricacsutka. Bőrradírozó anyagként használt a kozmetikumokban.

Nem szabványos INCI név. Jelentése cukor kivonat.