Casa Nature

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   külföld   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: wishes, Módosítva: 2020. január 8.

Lelőhely:   külföld
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

Hámlasztó és bőrradírozó natúr tisztító paszta, gyapotvirág illattal. A Casa Nature megalkotói sok-sok ötlet, kutatás és tesztelés után fejlesztették ki ezt a nem mindennapi terméket, a tisztító bőrradírt, mely a benne található tört kukorica okán válik hatékony bőrtisztító kozmetikummá. Nem durva a bőrhöz, puha, selymes érzést hagy maga után.

Érdekesség: A Petipo de patapo 2006-ban Landes területén megrendezett versenyen első helyet ért el „Legjobb új termék” kategóriában, az Aquitaine régióban a Kereskedelmi Kamara versenyén pedig a 2. helyezést gyűjtötte be.

knifeofdreams

2012. január 27.

Nagyon tetszik ez a radír, valóban kímélertes apró szemcséinek köszönhetően. Az állagát nem tudom egyetlen általam korábban használt radírhoz sem hasonlítani, de határozottan kellemes érzés a használata, nagyon finommá, puhává varázsolja az ember bőrét. Ami még borzasztóan tetszik benne, az a csodás gyapotvirág illata. Számomra ez a tökéletes "tiszta vagyok" illat, sugárzik belőle a természetesség.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. január 27.

wishes

2012. január 21.

Szuper ez a radír, örülök, hogy kipróbáltam. A szemcséi nem karcosak, emiatt arcon is lehet használni. Nagyon nagy adag, szóval az ár-érték aránya is teljesen korrekt. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. január 21.

Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Extract

Nem szabályos INCI név. Jelentése: Összetört kukoricacsutka. Bőrradírozó anyagként használt a kozmetikumokban.

Nem szabványos INCI név. Jelentése cukor kivonat.