Catrice

Ár:   2159 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 2159-ért megnézem

A krémet feltöltötte: kriszti.07, az összetevőket feltöltötte: andrej, Módosítva: 2018. február 22.

Lelőhely:   Müller, Rossmann
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Vedd meg online: Bellosmink.hu, 2159

Úgy viselkedik, mint egy láthatatlan bőrréteg. A nem kívánt fényt kontrollálja, mattítja az arcbőrt és feltölti nedvességgel. Ugyanakkor ez az alapozó olajmentes, tartós és kiváló fedést biztosít a hibátlan arcbőrért. Fényvisszaverő pigmentjei biztosítják a selymes-matt hatást. Bőrgyógyászatilag tesztelt.

4 árnyalatban kapható

Ár: 2159 , Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
1000ft Catrice All Matt Plus Alapozó 020 Nude Beige
Ár: 1000 ft + posta , Eladó: Angelless
Állapot: Három kis pumpálásnyi hiányzik, Helyszín: Debrecen, fizetés: Személyes átvétel; vagy banki utalás után foxpost illetve postán maradó csomag
Ár: 1500, nincs csere , Eladó: farkaslivia
Állapot: 1 sze próbált, Helyszín: Bp, fizetés: Személyes átvétel, előre utalás esetén postázom
Arezu

2019. november 17.

Nagyon szeretem, pont annyira fed, hogy szebbnek érzem magam tőle, de nem lehet 10 méterről kiszúrni, hogy le vagyok alapozva. Ezért aztán problémás bőrre szerintem nem is feltétlenül jó. Egy enyhe beatufy filter 😊 Fedi az apróbb bőrhibákat, szépen egységesít, de nem nehezül vakolatként a bőrre. Ha probléma van az arcomon, azt a HD val fedem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 17.

poplacsek

2019. november 15.

Nálam ez gyorsan kopik, szinte alig fed. Míg a HD verziója rohadt jó... Ez a nyomába sem ér. Fényes hatást kelt. A pumpától meg végképp a falnak megyek , annyit kinyom..

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 15.

MeesaDishwasher

2019. november 14.

Első komolyabb alapozóm és nekem nagyon bevállt. Nem üt el a bőrömtől egyáltalán, szépen és egyenletesen fed.
Nem értem túlzottan az alapozókhoz, de nekem bevállt.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 14.

Nem értem túlzottan az alapozókhoz, de nekem bevállt.

BlackRosey

2019. november 13.

Szerintem ennél vannak sokkal jobb alapozok is, lehet vele dolgozni de újra nem venném

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 13.

Nikica28

2019. november 12.

Számomra ez a termék nem a várt eredményt hozta. Egyedül a matt hatás miatt nem adtam még tovább..

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 12.

pannafuresz

2019. november 11.

Rengeteg féle alapozót kipróbáltam már, de ez volt az egyetlen amit egymás után többször is újravettem. Jól fed és tartósan matt. Imádom a pumpás adagolóját és hogy sokáig kitart.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 11.

RCC

2019. november 10.

Update: Meglep hogy csak 2 csilagot adtam elsőre, mert a végére gondolkoztam, hogy újraveszem. Nem csodaszer, de sokkal jobban szerettem, mint a HD verziót. Könnyebb eldolgozni, szerettem hogy nem olyan folyós, inkább krémes állagú. Fedése nem olyan erős, az igaz, de főleg hűvös időben ez sokkal jobb érzés az arcomon, mint az erősebb alapozók.

Többet vártam tőle, a fedése nem a legjobb, 2-3 "pumpálásnyi" adag se fed sokat és nekem nem marad matt 1-2 óránál tovább púderral se. A HD-s alapozót akartam először de abból nem találtam megfelelő színt, ennek a 010-es árnyalata viszont passzolt, illetve a pumpás kiszerelés is szimpatikusabb volt mint a pipettás. Elhasználom, de újra nem venném. Szerencsére a száraz részeket nem emeli ki, nincs mű hatása meg matt alapozóhoz képest ez nem is szárít (nem is mattít mondjuk). Az üvege is nagyon szép, nem okozott pattanásokat, de nagyon bosszant hogy se nem fed jól se nem mattít. 3 féle primmerel is próbáltam, mattító és sima arckrémmel is, csak krémmel és csak primerrel is (gondoltam hátha valamelyik másik kenceficémmel van a baja), de sehogy se jobb.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 10.

Kataa94

2019. november 1.

Vegyes érzelmeim vannak vele kapcsolatban..az állaga tetszik, a színe is pont jó(Nude Beige), aminek nagyon örültem. Illatával sincs gond. Azonban nem fed túl jól, bár a bőröm egyenletesebbnek, szebbnek tűnik, de a pattanások ugyanúgy látszódnak. 😔 Illetve a tartóssága az, amivel a legkevésbé vagyok megelégedve, hiszen a ráírtakkal ellentétben,nekem pár óráig, ha kitart. Viszont szerintem a bőröm minőségét nem befolyásolja, ami jó. Szóval elég vegyes, nem a legrosszabb, de nem is az ediggi legjobb alapozóm...🤷

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 1.

floralbird

2019. október 31.

Kombinált, a T-vonalban zsíros arcbőröm van, így mindig bajban vagyok, amikor alapozókra vadászok, mert általában mindegyik csak még zsírosabbá teszi a bőrömet. Ez az az alapozó azonban, ami eddig a legkevésbé tette zsírossá. Nagyon könnyű állaga van és én szeretem, ha az arcomon használt termékeknek jó illata is van, így nekem ez is nagyon tetszik benne. Azonban a tartóssága nem a legjobb, olyan 3 órán át tökéletes, utána egyre jobban beszívódik és nem látszik semmi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 31.

Black Fairy

2019. október 23.

Semmi fedése nincs...nincs túl sok feltűnő bőrhibám (mitesszerek inkább, néhány apró pattanás néha), de ez semmit nem fed...a száraz részeket kiemeli, a szemkörnyékemet úgy kiszárítja, hogy a rávitt korrektor is darabokban pereg le onnan, és egyébként nagyon gyorsan átfényesedik, pedig ez az egyetlen új termék az arcomon mostanában...meg ezt a korrektort használom hosszú évek óta, ilyen gondom sosem volt...de legalább a light beige árnyalat passzol...:D

Nem tömíti el a pórusokat se, nem okoz pattanásokat...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 23.

Nem tömíti el a pórusokat se, nem okoz pattanásokat...

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Ascorbic Acid
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Glycerin, PEG-8, Aluminum Hydroxide, Propylene Glycol
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Ascorbic Acid

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.

Szilikon féle, melynek elsődleges célja az összecsomósodás megakadályozása.

A bőrt simává tevő, a krém bőrhőz tapadását elősegítő segédanyag.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology