Catrice

Ár:   2159 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 2159-ért megnézem

A krémet feltöltötte: kriszti.07, az összetevőket feltöltötte: andrej, Módosítva: 2018. február 22.

Lelőhely:   Müller, Rossmann
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Vedd meg online: Bellosmink.hu, 2159

Úgy viselkedik, mint egy láthatatlan bőrréteg. A nem kívánt fényt kontrollálja, mattítja az arcbőrt és feltölti nedvességgel. Ugyanakkor ez az alapozó olajmentes, tartós és kiváló fedést biztosít a hibátlan arcbőrért. Fényvisszaverő pigmentjei biztosítják a selymes-matt hatást. Bőrgyógyászatilag tesztelt.

4 árnyalatban kapható

Ár: 2159 , Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
1000ft Catrice All Matt Plus Alapozó 020 Nude Beige
Ár: 1000 ft + posta , Eladó: Angelless
Állapot: Három kis pumpálásnyi hiányzik, Helyszín: Debrecen, fizetés: Személyes átvétel; vagy banki utalás után foxpost illetve postán maradó csomag
Ár: 1500, nincs csere , Eladó: farkaslivia
Állapot: 1 sze próbált, Helyszín: Bp, fizetés: Személyes átvétel, előre utalás esetén postázom
ppetra000000

2018. július 27.

Megfelelő alapozó. Nincs pattanás, elfogadható ár.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 27.

Megfelelő alapozó. Nincs pattanás, elfogadható ár.

DAlexandra

2018. július 26.

Nagyon szeretem, ennek van egyedül olyan árnyalata ami tökéletesen illik a bőröm színéhez. Szeretem hogy természetesen fed, nem lesz tőle viaszbaba hatású az arcom. Anyukámnak fel sem tűnt hogy használok alapozót csak megdicsért, hogy "nahát milyen szép most a bőröd" :) Nyilván ezt is le lehet izzadni, és ha valakinek zsírosodik a bőre délutánra azért már csillog rendesen, de egy kis korrigálással megoldható. Nem hiszem hogy egy alapozó képes lenne ezt a zsírosodást kordában tartani, szerintem nem erre vannak kitalálva, az inkább valami maszk lenne :D így én teljesen elégedett vagyok vele. Semmilyen krémmel nem veszett még össze, nem csomósodik, nagyon szépen el lehet oszlatni. Már többször újra vettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 26.

salvi02

2018. július 23.

Sem a fedést, sem a mattítást nem biztosítja
Én az árnyalatokból sem találtam meg a bőrömhöz megfelelőt

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 23.

Sem a fedést, sem a mattítást nem biztosítja
Én az árnyalatokból sem találtam meg a bőrömhöz megfelelőt

Brbgi

2018. július 19.

Egyszer próbáltam ki és nekem nem jött be. A fedése minimális és a bőrhibákba is beleül. Az illata kellemes.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 19.

kingh

2018. július 18.

Annyira szeretném ezt az alapozót.... Sokáig kísérleteztem vele, szeretem a textúráját, a színe is tökéletes lenne. A fedése természetes hatású, hétköznapra megfelelő. Az olajos bőröm viszont kb. kiröhögte. Talán reggel még matt valamennyire (púderrel), viszont délutánra már szinte a kezemmel le tudom törölni az arcomról. Normál bőrűeknek viszont tökéletes lehet. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 18.

dina1463

2018. július 18.

Nem próbáltam eddig sok alapozót, viszont az biztos hogy az az essence alapozóm az többet tudott ennél. Nagy reményekkel vásároltam meg, és nem mondom hogy katasztrófa, de amire nekem kéne arra nem jó. Fedése nagyon minimális, egy bb krém fedését tudja, az illata kellemes és nagyon könnyed érzés a bőrön, és akinek szép bőre van és egy könnyed alapozót keres annak tök jó, de én egy matt és erős vagy legalábbis közepesen erős fedésű alapozót kerestem és vártam volna el, de hát mattnak sem matt, mikor felkenem semmi matt hatás nincs, utána púderrel mattítom le, a fedésén meg korrektorral javítok.
(Egyébként Glamour-napokon vásároltam meg és csak azért, mert az eredeti kiszemelt, a Catrice HD Liquiud Coverage alapozó már kivolt fogyva)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. július 18.

velkeiorsi

Korcsoport: < 18
2018. július 17.

Szerintem nagyon szép matt hatást lehet vele elérni púder nélkül is, de a fedése nekem kevés. A maybalin fit me alapozó nekem jobban fedett, viszont nem volt matt a végeredmény.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. július 17.

Shinejuci

2018. július 6.

Szép színekben kapható, kombinált bőrre szuper választás. Helyén marad. A fedésével meg vagyok elégedve. Nappalinak egy reteg esti sminkhez 2. Nem darabosodik a bőrön később sem. Nagyon jó hétköznapi alapozó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 6.

cherry19

2018. június 26.

Röviden tömören: meh.
Nem borzasztó, de nem is jó. Kellett egy néhány hónap miután kiheverte a bőröm a HD liquidet, hogy újra merjek próbálkozni Catrice alapozókkal, de ez se jobb, csak máshogy rossz.
010-est vettem meg, eléggé off a szín, nagyon bézs és sötét nekem, világosító cseppekkel se sokkal jobb. Sűrű, nehéz, tipikusan fullasztó érzés a bőrömön, de meglepő mód ennek ellenére a fedése egy gyenge közepes..? Építeni nem igazán tudtam a fedést, mivel a HD-vel ellentétben ez nem szárad le egyáltalán, maszatolódik, ha nem púderezi az ember. Egyáltalán nem kontrollálja az átfényesedést, magában használva pár óra alatt teljesen diszkógömb vagyok és foltokban kopik. Inkább egy természetes, luminous finishe van, de nekem ez nem asztalom, így ez is inkább negatívum. Most egy 4 alapozós koktél részeként próbálom elhasználni, de már nagyon unom.
2*, mert CF, ára is egész okés, a keveréknek ad egy sűrűbb állagot, de olyan semmilyen.
A kifuttatott Even Skin Tone óta szerintem nem tudott jót produkálni alapozó terén a Catrice, nem haragudnék, ha azt visszahoznák.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 26.

Röviden tömören: meh.

b5bea

2018. június 23.

Azért vettem meg, mert matt fedésre vágytam, h nap közben is kontrollálja az arcom zsírosságát. Már a napfényes, meleg tavaszban bevetésre került, pár hétig teszteltem, de sajna egyáltalán nem segített a fényesedésen! Púdert is használtam, de semmi hatás. 2 óra alatt teljesen átvényesedett. A színe, a tartóssága rendben, de amire szerettem volna, amit ígért, az nálam nem működött. Talán ősszel, vagy télen? Majd kísérletezek vele még.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 23.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Ascorbic Acid
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Glycerin, PEG-8, Aluminum Hydroxide, Propylene Glycol
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Ascorbic Acid

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.

Szilikon féle, melynek elsődleges célja az összecsomósodás megakadályozása.

A bőrt simává tevő, a krém bőrhőz tapadását elősegítő segédanyag.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology