Catrice

Ár:   2159 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 2159-ért megnézem

A krémet feltöltötte: kriszti.07, az összetevőket feltöltötte: andrej, Módosítva: 2018. február 22.

Lelőhely:   Müller, Rossmann
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Vedd meg online: Bellosmink.hu, 2159

Úgy viselkedik, mint egy láthatatlan bőrréteg. A nem kívánt fényt kontrollálja, mattítja az arcbőrt és feltölti nedvességgel. Ugyanakkor ez az alapozó olajmentes, tartós és kiváló fedést biztosít a hibátlan arcbőrért. Fényvisszaverő pigmentjei biztosítják a selymes-matt hatást. Bőrgyógyászatilag tesztelt.

4 árnyalatban kapható

Ár: 2159 , Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
Catrice All Matt Plus Alapozó
Ár: 700 + postaköltség , Eladó: Demonshadow
Állapot: körülbelül 1 ujjnyi hiányzik belőle, Helyszín: Baja, fizetés: fizetés banki átutalással előre vagy személyes átvétel

vtzsofi

2020. január 4.

Nagyon szeretem, a fedéssel és az állaggal is elégedett vagyok, nem szárít, nem áll össze és nincs maszk hatása.

A pumpája kicsit nehezen kezelhető, nem mindig sikerült fegyelmezetten rányomnom, ilyenkor mindenhova fröccsen.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 4.

anitaaa04

2020. január 2.

Alapvetően én nagyon elégedett vagyok vele. Közepes fedést biztosít de én ennek tudatában vásároltam meg, ugyanis nem szeretem a nagyon mű hatású alapozókat. Nekem nem szárítja a bőrömet, szép egységes tónust kapok használatakor. Én az illatát imádom. Szépen mattít, a T vonal még délután sem csillog.
Az egyetlen negatívum, ami miatt egy csillagot levonok, az az adagolása miatt van. Egy pumpálásnyi nekem túl sok, egy alkalomra a fele is elég lenne. A pumpa kiképzése olyan, hogy nem lehet csak fél adagot nyomni belőle!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. január 2.

Kikki84

2019. december 29.

Egyik kedvenc termékem, igaz délutánra matt púdert még kell, hogy rátegyek, de ettől függetlenül az én bőrtípusomhoz megfelelő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. december 29.

browning

2019. december 15.

Nekem nagyon szárította a bőröm, összeállt, mintha liszt lenne a fejemen meg csiríz :(

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. december 15.

Betti99

2019. december 12.

Ár-érték arányban nagyon jó termék. Nekem korrektor nélkül is szépen elfedi a bőrhibákat, viszont nap végére átfénylik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 12.

lavendersky

2019. december 2.

Alapvetően meg vagyok vele elégedve. A pipettás HD Liquid Coverage alapozóról váltottam erre a termékre kíváncsiságból. A nude beige árnyalatot használom, ami pont az én árnyalatom. A pipettásnál mindig kevernem kellett az árnyalatot. Közepes fedésű, primerrel használom, és viszonylag nap végéig kitart, bár a kényesebb részeknél kicsit lekopik. Minimális bőrhibáim vannak, szóval nekem a közepes fedés is bőven elég, nincs az a maszk hatása, kellemes, természetesen matt finishe van. A tág pórusokat szépen elfedi. Nem kenődik, nem maszatolódik, púder nélkül is szoktam használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 2.

superultra

2019. november 23.

Jó az ára, árnyalata, fedése (ha nincs iszonyú sok bőrhiba), de nap végére azért a homlokom átfénylik, emiatt is vettem most a márka powder transparent matt powderjét, majd jön az update, hogy milyen.

update: tényleg jól mattít vele, szóval probléma megoldva.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 23.

update: tényleg jól mattít vele, szóval probléma megoldva.

Arezu

2019. november 17.

Nagyon szeretem, pont annyira fed, hogy szebbnek érzem magam tőle, de nem lehet 10 méterről kiszúrni, hogy le vagyok alapozva. Ezért aztán problémás bőrre szerintem nem is feltétlenül jó. Egy enyhe beatufy filter 😊 Fedi az apróbb bőrhibákat, szépen egységesít, de nem nehezül vakolatként a bőrre. Ha probléma van az arcomon, azt a HD val fedem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 17.

poplacsek

2019. november 15.

Nálam ez gyorsan kopik, szinte alig fed. Míg a HD verziója rohadt jó... Ez a nyomába sem ér. Fényes hatást kelt. A pumpától meg végképp a falnak megyek , annyit kinyom..

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 15.

MeesaDishwasher

2019. november 14.

Első komolyabb alapozóm és nekem nagyon bevállt. Nem üt el a bőrömtől egyáltalán, szépen és egyenletesen fed.
Nem értem túlzottan az alapozókhoz, de nekem bevállt.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 14.

Nem értem túlzottan az alapozókhoz, de nekem bevállt.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Ascorbic Acid
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Glycerin, PEG-8, Aluminum Hydroxide, Propylene Glycol
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Ascorbic Acid

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.

Szilikon féle, melynek elsődleges célja az összecsomósodás megakadályozása.

A bőrt simává tevő, a krém bőrhőz tapadását elősegítő segédanyag.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology