Catrice

Ár:   2159 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 2159-ért megnézem

A krémet feltöltötte: kriszti.07, az összetevőket feltöltötte: andrej, Módosítva: 2018. február 22.

Lelőhely:   Müller, Rossmann
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Vedd meg online: Bellosmink.hu, 2159

Úgy viselkedik, mint egy láthatatlan bőrréteg. A nem kívánt fényt kontrollálja, mattítja az arcbőrt és feltölti nedvességgel. Ugyanakkor ez az alapozó olajmentes, tartós és kiváló fedést biztosít a hibátlan arcbőrért. Fényvisszaverő pigmentjei biztosítják a selymes-matt hatást. Bőrgyógyászatilag tesztelt.

4 árnyalatban kapható

Ár: 2159 , Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
1000ft Catrice All Matt Plus Alapozó 020 Nude Beige
Ár: 1000 ft + posta , Eladó: Angelless
Állapot: Három kis pumpálásnyi hiányzik, Helyszín: Debrecen, fizetés: Személyes átvétel; vagy banki utalás után foxpost illetve postán maradó csomag
Ár: 1500, nincs csere , Eladó: farkaslivia
Állapot: 1 sze próbált, Helyszín: Bp, fizetés: Személyes átvétel, előre utalás esetén postázom
emmoshi

2019. május 12.

Zsíros bőrre valami fantasztikus! :) A fedése nagyon természetes, nekem tökéletes a hétköznapokra és nagyon szépen mutat a bőrön még a nap végén is. Néha az orromról csúszkál le egy picit de púderrel korrigálható.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 12.

anitakiara

2019. május 4.

Nagy reményeket fűztem hozzá, de nem igazán váltotta be. A pumpás adagoló nagyon tetszik, az állaga sűrű, de ez is előnyére válik (előtte a Maybelline AffiniMat-jét használtam, azt túl hígnak találtam). A színválaszték is szuper, elég világos fura színű bőröm van, nagy bajban szoktam lenne az alapozók színével, de ebben megtaláltam az igazit. A fedésnél azonban kezdődnek a problémák. Sűrűsége ellenére nem mondanám, hogy szépen fed, sőt. Szerencsém van, hogy annyira nem problémás a bőröm. Matt hatást nyomokban sem tartalmaz, pedig előtte az arckrém "utóhatásait" zsebkendővel is le szoktam itatni, hogy az se legyen probléma. Ebből a szempontból össze sem lehet hasonlítani az AffiniMat-tel. Transzparens púderrel esetleg elmegy, de egy matt alapozótól elvárnám ezt púder nélkül is.
UPDATE: Rájöttem, hogy ha nem használok alá krémet, akkor egész tűrhető a végeredmény, és így rohanós napokon egy áldás az egylépéses alapozás, így újravettem a terméket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 4.

Dortya

2019. április 30.

Elmegy termék, se nem kiemelkedően jó, viszont tökéletes b terv.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 30.

Elmegy termék, se nem kiemelkedően jó, viszont tökéletes b terv.

Angelless

2019. április 27.

010 Light Beige árnyalat van meg, kb. fél éve használom. Eddig ez az alapozó áll legközelebb a bőrszínemhez. A fedése nekem sajnos kevés, BB krémszerű, ha építem, akkor pedig akármennyire is próbálok ügyeskedni (ecsettel, primerrel, primer nélkül, szivaccsal, stb), eléggé cakey lesz. Hogyha épp jó napja van az arcomnak, akkor szoktam ezt használni, és akkor tényleg kibír jó pár órát. Mondjuk úgy átlagban 6-ot, ha rápúderezek.
Nagyon örülök neki, hogy olajmentes, ezáltal nem is szárítja az arcbőröm. Ár-érték arányát tekintve én húzom a számat, ennél jóval királyabb fedésű, ugyanilyen tartós alapozók is vannak a piacon pár száz forinttal drágábban - bár tény, hogy azok között nem találtam meg ennyire az árnyalatomat. Legyen 4 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 27.

Martika98

2019. április 10.

Azt hittem, mivel Catrice nem lehet rosszabb, mint a HD, így megvettem kis váltásnak, nagyot tévedtem. Szerintem borzasztó a textúrája ilyen fura arckrém állagú, mint a Nivea-nak a Essentials sorozatából a sensitive krémnek (amit szintén utáltam). Átfényesedik, foltosan kopik, nagyon béna hatású az arcomon, tipikusan látszik a vakolat. Nem gondoltam, hogy ennyire botrányos, de valószínűleg soha nem veszem újra.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 10.

betti961

2019. április 8.

Nem rossz alapozó. Sokat használtam ezt majd átváltottam a HD Liquidre, nekem az jobban bevált. De ez is jól fed, szépen el lehet dolgozni és plusz pont, hogy matt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 8.

Ahrimanoori

2019. április 4.

Szerintem már nincs a piacon olyan alapozó, amit én ne próbáltam volna...de eddig egyik sem vált be úgy, mint ez. Volt Laudertől kezdve MAC-en át tényleg minden, és sajnos az esetek 90%-ban új gazdát kerestem nekik, vagy dühömben repültek egyből a kukába. Két éve használom, voltak azóta kilengéseim, de mindig vissza találok hozzá. A 15-ös nekem a bőröm színével 100%-ig egyezik, nem érzem tőle, hogy vakolat lenne az arcomon, nagyon szépen fed az ára pedig csak a hab a tortán. Nekem nagyon öt pont. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 4.

Krisztina527

2019. március 25.

Több évig kerestem olyan alapozót, ami szépen fed, még sincs maszk hatása. Kuponnal vettem meg ebből az elsőt, színben tökéletes, bár nyáron elmegy az egyel sötétebb árnyalat is az átlagoshoz képest. Nekem nagyon bevált, amit kell, azt szépen elfedi. Nem szoktam napközben újabb réteget felvinni, reggel általában 2 réteg bőven elég, attól függ, mennyire problémás aznap a bőröm. Ettől függetlenül estig simán fed, pedig sokszor sportolok is vele. Nyilván látszik ilyenkor a "megterhelés", de melyik alapozó fed fél napon keresztül tökéletesen? Nap végére kicsit valóban átfényesedik a bőr, de ettől függetlenül én nem cserélném le, ennél nagyobb probléma nincs vele részemről. Tökéletesen hozza azt, amit az áráért elvárok tőle.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 25.

Bereczramona

2019. március 21.

Szebb napjaimon használom, amikor kevesebb a bőrhibám. A fedése nem rossz, de a nagyobb foltokat nem fedi el teljesen. Könnyű az állaga, és krémes, amit én nagyon szeretek. Már többször újravettem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 21.

Lovemakeup

2019. március 19.

Eddig ez a legjobb alapozóm, már többször újravásároltam. Néha próbálkozom más termékekkel, mert hát csak szeretnék egy olyat, amire megadnám az 5 csillagot, de még nem sikerült megtalálnom a nagy Ő-t.
Egyébként olyan nagy problémám nincs ezzel a Matt Plus-szal. Könnyű felvinni a blenderrel, nem lesz maszkos a hatása és szerencsére egyenletesen kopik az arcomról. Viszont az én kombinált bőrömön már kb. 1 óra múlva kezd kifényesedni, pedig még Mac fixálót is fújok rá. Na mindegy, ezen kívül egész jó kis termék.

Update: Valamit változtathattak rajta, mert újravettem egy kis kihagyás után, és úgy fénylek tőle, mint Salamon töke.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 19.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Ascorbic Acid
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Glycerin, PEG-8, Aluminum Hydroxide, Propylene Glycol
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Ascorbic Acid

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.

Szilikon féle, melynek elsődleges célja az összecsomósodás megakadályozása.

A bőrt simává tevő, a krém bőrhőz tapadását elősegítő segédanyag.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology