Catrice

Ár:   2159 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 2159-ért megnézem

A krémet feltöltötte: kriszti.07, az összetevőket feltöltötte: andrej, Módosítva: 2018. február 22.

Lelőhely:   Müller, Rossmann
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Vedd meg online: Bellosmink.hu, 2159

Úgy viselkedik, mint egy láthatatlan bőrréteg. A nem kívánt fényt kontrollálja, mattítja az arcbőrt és feltölti nedvességgel. Ugyanakkor ez az alapozó olajmentes, tartós és kiváló fedést biztosít a hibátlan arcbőrért. Fényvisszaverő pigmentjei biztosítják a selymes-matt hatást. Bőrgyógyászatilag tesztelt.

4 árnyalatban kapható

Ár: 2159 , Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
1000ft Catrice All Matt Plus Alapozó 020 Nude Beige
Ár: 1000 ft + posta , Eladó: Angelless
Állapot: Három kis pumpálásnyi hiányzik, Helyszín: Debrecen, fizetés: Személyes átvétel; vagy banki utalás után foxpost illetve postán maradó csomag
Ár: 1500, nincs csere , Eladó: farkaslivia
Állapot: 1 sze próbált, Helyszín: Bp, fizetés: Személyes átvétel, előre utalás esetén postázom
Bebek

2014. november 29.

:D Én meg elkezdtem tekerni a kupakot és az adagoló jött ki természetesen. Mondom fúúú ezzel meg mégis hogyan kell felvinni az alapozót? :D Szóval nem tekerni kell. :D
Nem mattítja olyan jól az én szuper-zsíros bőrömet. De a fedése nem rossz. Púderrel már elég jól vállalható.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. november 29.

lucintaa

2014. november 24.

Odavagyok ezért az alapozóért! :)
Olvasgattam az itteni véleményeket, és már nagyon kíváncsi voltam rá. Itt is kifogtam kivitelezésben egy selejt darabot, mert sajnos a kupakkal együtt mindig kijött az adagolója is, így a kupak ment a kukába. :/ De ez csak az én "szerencsém". :D
Az állaga valami fenséges, nagyon finom, és lágy. A legvilágosabb árnyalat remekül illeszkedik a bőrömhöz. :) Puhává teszi a bőrt, és iszonyatosan jól lemattítja! Az adagolója segítségével megfelelő mennyiséget tudunk eloszlatni az arcon.
Köszönjük Catrice, ez az alapozó nagyon el lett találva. ;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 24.

Odavagyok ezért az alapozóért! :)
Köszönjük Catrice, ez az alapozó nagyon el lett találva. ;)

Underbelly

2014. november 23.

Egyszerűen imádom ezt az alapozót. :)
Az állga pont megfelelő, se nem túl folyós, se nem túl sűrű, vagy darabos, könnyű eldolgozni. A legvilágosabb árnyalat tökéletesen illik a bőrszínemhez (pedig szentül hittem, hogy a büdös életben nem találok megfelelőt a hófehérke bőrömhöz, de szerencsére tévedtem ^^) És tényleg mattít.
Az illatát kifejezetten szeretem, olyan üde és finom, "ápoltság" illata van.
Egyetlen hibája van: ha nincs alatta megfelelő primer, hamar "elillan". Viszont szerencsére egyenletesen kopik, szóval nem leszek foltos tőle. A szem alatti karikáimra persze nem elég, dehát azokra úgyis a Camouflage-t használom (azokon néha még az sem segít -.-")
Ha elfogy, tuti újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 23.

Egyszerűen imádom ezt az alapozót. :)
Az illatát kifejezetten szeretem, olyan üde és finom, "ápoltság" illata van.
Ha elfogy, tuti újraveszem.

masnis

2014. november 23.

Ez eddig a legjobb alapozóm. A legvilágosabb árnyalat tökéletesen passzol a fehér bőrömhöz (és a kedvenc catrice camouflage korrektoromhoz szintén, ami megint csak nagy pluszpont neki), kevés elég belőle, fantasztikusan fed, kényelmes érzés viselni, és tartós. Nem használom minden napra, de ha elfogy, szerintem újraveszem.
Kombinált bőrű hófehérkéknek érdemes vetni rá egy pillantást. :)

Kombinált bőrű hófehérkéknek érdemes vetni rá egy pillantást. :)

BonnyBunny

2014. november 22.

Nekem 2 éve volt ilyen alapozóm, konkrétan örültem mint majom a farkának hogy végre van egy alapozó szín, ami az én hófehér bőrömhöz is passzol. Aztán jött a pofára esés...
Az még hagyján, hogy elképesztő módon oxidálódik, felkenés után nagyon sötét lett és elütött az arcszínemtől, 3-4 használat után eladtam itt KM-n mert olyan szörnyű volt. De bárhogyan is próbáltam, aláhidratálással, nélküle, primerrel, anélkül, púderrel lefixálva és minden kombinációban egyszerűen 2-3 óra elteltével olyan undorító zsíros trutymót hozott létre a bőrömön, ami miatt nem csak hogy fénylett az arcom mint egy diszkógömb, de a pórusaimat is eltömítette és pattanásokat okozott... Ráadásul éreztem, hogy van valami az arcomon, mintha zsírral kentem volna be.
Soha többet fúj!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 22.

Soha többet fúj!

wzannus

2014. november 19.

Én nagyon szeretem, a fedése nekem elég, a pumpás kiszerelésért és az "esésálló"csomagolásért plusz pont jár nálam :) nap végére kicsit a ráncocskáimnál csíkos lesz, de ezt némi odafigyeléssel ki lehetne küszöbölni :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 19.

kincsoszarka

2014. november 17.

Nyár közepén vettem és azóta is előszeretettel használom. Eddigi alapozóim közül ez a kedvencem. Mert nagyon jó a fedése, jó a színe, tartós, finom az illata és hosszantartó. Egy ideig szem alatti karikákra használtam, mint korrektor. Mindenkinek ajánlom! :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. november 17.

pkatuus

2014. november 15.

Egész jól fed, egy kicsit fénylik az arcom tőle. Viszont púderrel használva teljesen rendben van. Jó ár- érték arány :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 15.

Khaleesii

2014. október 28.

Nemrég vettem meg rossmannban a 010es light beige árnyalatot (nagyon nagyon hófehérke bőröm miatt:)), mert sok jót hallottam róla, olcsó is, meg amúgy is elfogyóban van a Barry M alapozóm... Én mindig teszek alá zöld korrektort (pirosság miatt), szóval önmagában nem tudom mennyire fed. Primert minden alapozó alá kenek, de ez alá szerintem muszáj is, mert egyszer kipróbáltam nélküle, és kb 3 óráig bírta... De lehet csak az én bőröm ilyen 'ledobó' :).
Összességében szerintem jó kis termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. október 28.

Összességében szerintem jó kis termék.

claudia

2014. október 5.

Mivel én teljesen Helia-D bb krém párti vagyok mostanság nem szoktam már alapozókat venni, ezt is ajándékba kaptam, magamtól tuti nem vettem volna. Vanilla Rose árnyalatban van meg, egész jól illeszkedik a bőrömhöz, nem is gondoltam volna. Nekem egyáltalán nem mattít, inkább tényleg olyan szaténosan fénylik a fejem fényben. A fedése nekem tökéletes bár egyáltalán nem egy kényelmes viselet. Egy nagy gondom van vele: miért csípi, marja szemkörnyékem? Valaki válaszoljon már ha tud rá mondani valamit mert nagyon idegesít....tök jól eltüntetné a nagy kariákat, csak éppen úgy mar mint állat és bekönnyezek tőle. Akkor is, ha nagyon óvatosan az ujjbegyemmel viszek fel egy picike pöttyöt és azt dolgozom el. Ilyen az Avonos cuccaim óta nem volt velem. Valaki mondja meeeeeg miért mar.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 5.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Ascorbic Acid
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Glycerin, PEG-8, Aluminum Hydroxide, Propylene Glycol
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Ascorbic Acid

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.

Szilikon féle, melynek elsődleges célja az összecsomósodás megakadályozása.

A bőrt simává tevő, a krém bőrhőz tapadását elősegítő segédanyag.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology