Catrice

Ár:   2159 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 2159-ért megnézem

A krémet feltöltötte: kriszti.07, az összetevőket feltöltötte: andrej, Módosítva: 2018. február 22.

Lelőhely:   Müller, Rossmann
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Vedd meg online: Bellosmink.hu, 2159

Úgy viselkedik, mint egy láthatatlan bőrréteg. A nem kívánt fényt kontrollálja, mattítja az arcbőrt és feltölti nedvességgel. Ugyanakkor ez az alapozó olajmentes, tartós és kiváló fedést biztosít a hibátlan arcbőrért. Fényvisszaverő pigmentjei biztosítják a selymes-matt hatást. Bőrgyógyászatilag tesztelt.

4 árnyalatban kapható

Ár: 2159 , Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
1000ft Catrice All Matt Plus Alapozó 020 Nude Beige
Ár: 1000 ft + posta , Eladó: Angelless
Állapot: Három kis pumpálásnyi hiányzik, Helyszín: Debrecen, fizetés: Személyes átvétel; vagy banki utalás után foxpost illetve postán maradó csomag
Ár: 1500, nincs csere , Eladó: farkaslivia
Állapot: 1 sze próbált, Helyszín: Bp, fizetés: Személyes átvétel, előre utalás esetén postázom
Blanky

2014. szeptember 12.

Rég nem írtam véleményt, pedig rengeteg új terméket használok azóta, ez az egyik. Nem tudok nem írni véleményt ide, mivel életemben először találtam egy alapozót ami gyönyörűen néz ki a bőrömön és nem maszkhatású, nem lesz pattanásos a bőröm tőle és végre a számomra tökéletes színt tudom kikeverni belőle. Nekem a 010 és a 015 árnyalat van meg.
Egyszerűen imádom! És biztosan újraveszem, remélem nagyon sokáig nem veszik ki forgalomból.:)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 12.

zsofia93

2014. szeptember 2.

Sajnos nekem se vált be :( az én pattanásos zsíros bőrömre egyáltalán nem jó, nekem szinte semmit nem fed, pedig nagyon bíztam benne :( maradok a jó kis Revlon Colorstay alapozónál :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. szeptember 2.

Morgana

Korcsoport: >54
2014. szeptember 2.

Mivel a tesókája, a Photo Finish nagyon bevált, ezért megleptem magam ezzel a kis szépséggel is. A 015-ös Vanilla Beige egy szép rózsaszines tónus. Nyár típusú lányok bőrén mutat szépen. Egy picit világosabb, mint a 020-as Rosy Beige a Photo Finishtől. Nekem érzetre sűrűbb állagú, nehezebb mint a PF, és fullosabb fedést ad. Viszont én ezt az alapozót csak száraz/normál bőrön tudom elképzelni, zsirosabban nem. Zsíros bőrről egész egyszerűen lecsúszik, nem működik vele együtt, szerintem azért is írtátok többen, hogy viaszos érzést ad nektek. Az elnevezése becsapós, mert egyáltalán nem matt finishet ad.
Az én normál/száraz, rozaceás bőröm kifejezetten élvezi, ugyanúgy mint a PF-et.
Se zsíros bőrre, se nagyon szárazra nem ajánlom.
Csak azért kap négyest, mert a neve becsapós, ez egyáltalán nem egy all matt.
Én dewy-smooth-nak írnám, rajtam kinézetre és érzésre is olyan.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2014. szeptember 2.

Az én normál/száraz, rozaceás bőröm kifejezetten élvezi, ugyanúgy mint a PF-et.
Se zsíros bőrre, se nagyon szárazra nem ajánlom.
Csak azért kap négyest, mert a neve becsapós, ez egyáltalán nem egy all matt.
Én dewy-smooth-nak írnám, rajtam kinézetre és érzésre is olyan.

sztike

2014. augusztus 30.

Hát én teljesen odavagyok ezért az alapozóért. Meg voltam győződve róla, hogy hacsak nem többezres terméket használok, az én arcomon nem fog jól mutatni az alapozó. De ez...ez valami fantasztikus! Nedves szivaccsal viszem fel, gyönyörűen el tudom dolgozni. Végeredményben az arcom egyenletes tónusú, matt és senki meg nem mondja, hogy alapozót használtam. A fedése meglepően jó, alig kell utána korrektort használni. A pumpás adagolója nagyon tetszik, higiénikus és szerintem könnyebb használni/adagolni így. Az essence áttetsző púderével szoktam fixálni, így egy egész napot kibír az én zsírosodásra hajlamos bőrömön kopás nélkül, amire eddig még nem volt precedens. Ami pedig végképp megnyert: a 010es árnyalat tökéletesen passzol a bőrömhöz. Elképesztő, komolyan. Kék szemem van és hozzá hullafehér bőröm, de ez sárgás hatás nélkül passzol. 1990 HUF-ért pedig egyenesen ajándék. Abszolút újravevős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. augusztus 30.

ercsike76

2014. augusztus 28.

Hát...a bőröm vízhiányos, télen itt-ott száraz foltokkal...ámde ezt az alapozót nyárra vettem mert olyankor zsíros, állandóan csillogó az arcom...nincs az a termék ami nem fénylene át pikk-pakk. Na de ez?! Feltéve először nagyon szép az összképe, ám kis idő elteltével olyan szárazra szikkad a fejem tőle mint az afrikai repedezett föld...csudiszép :-/
Kiütéseim nem lettek tőle de rettendő ronda lesz ahogy kiszárad az ember lányának arcán. Nekem nem jött be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. augusztus 28.

Dönci

2014. augusztus 27.

Sajnos nem jött be, pedig először azt hittem, beválik. Szép, természetes matt hatása van, jól elfedi a hibákat, maszkhatás nélkül. A csomagolása luxusérzetet kelt (ami ebben az árkategóriában meglehetősen ritka), és le volt ragasztva a kupakja, aminek külön örülök, hogy megbizonyosodhatok róla, hogy nem használta előttem senki. A pumpálós kiszerelés nekem nagyon bejön, és nem is kell belőle sok, nekem egy pumpálás bőven elég az egész arcomra. Sajnos nem volt belőle teszter a Müllerben, de szerencsére én egyből megtaláltam a bőrömhöz passzoló színt, a huszast (Nude Beige). És még a szuperzsíros bőröm se fényesedett ki tőle (gyorsabban mint amúgy), úgyhogy le voltam nyűgözve.
És hogy akkor mi vele a bajom? Az, hogy sajnos egy hét után iszonyatosan kipattogzott tőle az arcom. Annyira sajnálom, azt hittem, hogy megtaláltam a tökéleteset, de nem így történt. :/ Már kicsit (nagyon) elegem van abból, hogy minden alapozótól/BB-krémtől/színezett hidratálótól kipattogzom, úgyhogy eldöntöttem, hogy ezentúl csak akkor használok ilyeneket (vagyis jelen esetben ezt), hogyha valamilyen fontos esemény van, amúgy meg csak korrektort (meg púdert).
Nem szeretném lepontozni, mert ezen kívül tökéletes, úgyhogy kap tőlem egy 4-est.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. augusztus 27.

dudas.betti

2014. augusztus 27.

Szerintem jó kis alapozó. Nekem a 020 Nude Beige árnyalat van meg, nyárra kicsit világos, úgyhogy most tartalékolom télre. Amúgy jól illeszkedik a bőrhöz, nem lesz utána az a csúnya maszkos hatás. 1 csillagot levonok, mert az egész napos terhelést nem bírja. Délutánra már átfényesedik a homlokom. Igaz eddig még egy alapozót sem találtam, ami elbánt volna az én zsíros homlokommal. :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. augusztus 27.

samelike

2014. augusztus 22.

Én még nem írtam ide véleményt????????
A második üvegcsémmel fogyasztom és meg kell állapítanom, hogy drogériás viszonylatban ez egy igazán jól sikerült alapozó.
Először is a legvilágosabb szín az ilyen kis hófehérkéknek lett kitalálva, mint én (ez már fél siker). Fedésében közepesnek mondanám, de építhető és korrektorral is jól egybedolgozható. Nem púderes, nem foltos az eredmény. A bőrképem nem egészen matt, természetesnek mondanám.
Alapvetően a "matt" hatás tartóssága függ, hogy milyen hidratálót használok alá. Nálam az Olay Beauty fluid-ja az, amivel szinte egy egész napot kibír. Viszont tömörebb krémek esetén pár óra elteltével már púdereznem kell, el tudom képzelni, hogy sokaknak ezért fényesedik át hamarabb.
Az adagoló lehet az, ami handicapje. Finoman kell használni, mert egy pumpányi lehet, hogy kevés, de kettő már sok. Ezt leszámítva az üveg/csomagolás nem kelt olcsó hatást.
Minimális illata van, de hamar elillan; bár ez nem szokott zavarni.
Nem okoz problémákat, így érzékeny bőrűek is vethetnek rá pillantást.
Szeretem, biztos, hogy újra veszem!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 22.

Én még nem írtam ide véleményt????????
Minimális illata van, de hamar elillan; bár ez nem szokott zavarni.
Nem okoz problémákat, így érzékeny bőrűek is vethetnek rá pillantást.
Szeretem, biztos, hogy újra veszem!

crazy cat lady

2014. augusztus 19.

kb. 3 hete használom, és a kedvenc alapozóm lett. a legvilágosabb árnyalata pont illeszkedik a bőröm színéhez. végre! :) nagyon szépen fel tudom kenni az ujjaimmal is, természetesen fed. egy pici púdert szoktam tenni a t-zónámra, így nagyon természetes a hatás. viszonylag tartós, a legnagyobb melegben 5-6 óra után azért kicsit kezd kopni, fényleni. hátránya, hogy illatosított, pedig amúgy kellemes az illata, csak zavar, hogy van benne illatanyag, mert szerintem felesleges. pattit szerintem nem okozott,legalábbis nem többet,mint amennyi általában(1-2) van,de még tesztelem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 19.

v.szilvia789

2014. augusztus 18.

Bizakodva vettem meg, mert sok jót írtatok róla. Nálam a matt alapozó az jelenti, hogy ha felkenem és megérintem, nem marad semmi a kezemen. A drogériás tesztert sikerült is így felvinnem a kezemre, jött is velem a második legvilágosabb szín. Persze itthon derült ki, hogy ez túl sötét lesz. Felkenve nagyon gyenge fedést produkált, állaga hasonlít az Astor Mattitude HD-hez. A mattító hatásával kezdettől fogva nem voltam elájulva, pár óránál többet nem is bír ki. Kicsit tudtam javítani a tartósságán világosabb alapozó hozzákeverésével, de így sem bír ki fél napnál többet. Nekem ez sajnos kevés. Nyáron még elmegy, de az év nagy részében nincs időm a sminkemet igazgatni. Nem újravevős.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. augusztus 18.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Ascorbic Acid
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Glycerin, PEG-8, Aluminum Hydroxide, Propylene Glycol
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Ascorbic Acid

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.

Szilikon féle, melynek elsődleges célja az összecsomósodás megakadályozása.

A bőrt simává tevő, a krém bőrhőz tapadását elősegítő segédanyag.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology