Catrice

Ár:   2159 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 2159-ért megnézem

A krémet feltöltötte: kriszti.07, az összetevőket feltöltötte: andrej, Módosítva: 2018. február 22.

Lelőhely:   Müller, Rossmann
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Vedd meg online: Bellosmink.hu, 2159

Úgy viselkedik, mint egy láthatatlan bőrréteg. A nem kívánt fényt kontrollálja, mattítja az arcbőrt és feltölti nedvességgel. Ugyanakkor ez az alapozó olajmentes, tartós és kiváló fedést biztosít a hibátlan arcbőrért. Fényvisszaverő pigmentjei biztosítják a selymes-matt hatást. Bőrgyógyászatilag tesztelt.

4 árnyalatban kapható

Ár: 2159 , Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
1000ft Catrice All Matt Plus Alapozó 020 Nude Beige
Ár: 1000 ft + posta , Eladó: Angelless
Állapot: Három kis pumpálásnyi hiányzik, Helyszín: Debrecen, fizetés: Személyes átvétel; vagy banki utalás után foxpost illetve postán maradó csomag
Ár: 1500, nincs csere , Eladó: farkaslivia
Állapot: 1 sze próbált, Helyszín: Bp, fizetés: Személyes átvétel, előre utalás esetén postázom
Dönci

2014. augusztus 27.

Sajnos nem jött be, pedig először azt hittem, beválik. Szép, természetes matt hatása van, jól elfedi a hibákat, maszkhatás nélkül. A csomagolása luxusérzetet kelt (ami ebben az árkategóriában meglehetősen ritka), és le volt ragasztva a kupakja, aminek külön örülök, hogy megbizonyosodhatok róla, hogy nem használta előttem senki. A pumpálós kiszerelés nekem nagyon bejön, és nem is kell belőle sok, nekem egy pumpálás bőven elég az egész arcomra. Sajnos nem volt belőle teszter a Müllerben, de szerencsére én egyből megtaláltam a bőrömhöz passzoló színt, a huszast (Nude Beige). És még a szuperzsíros bőröm se fényesedett ki tőle (gyorsabban mint amúgy), úgyhogy le voltam nyűgözve.
És hogy akkor mi vele a bajom? Az, hogy sajnos egy hét után iszonyatosan kipattogzott tőle az arcom. Annyira sajnálom, azt hittem, hogy megtaláltam a tökéleteset, de nem így történt. :/ Már kicsit (nagyon) elegem van abból, hogy minden alapozótól/BB-krémtől/színezett hidratálótól kipattogzom, úgyhogy eldöntöttem, hogy ezentúl csak akkor használok ilyeneket (vagyis jelen esetben ezt), hogyha valamilyen fontos esemény van, amúgy meg csak korrektort (meg púdert).
Nem szeretném lepontozni, mert ezen kívül tökéletes, úgyhogy kap tőlem egy 4-est.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. augusztus 27.

dudas.betti

2014. augusztus 27.

Szerintem jó kis alapozó. Nekem a 020 Nude Beige árnyalat van meg, nyárra kicsit világos, úgyhogy most tartalékolom télre. Amúgy jól illeszkedik a bőrhöz, nem lesz utána az a csúnya maszkos hatás. 1 csillagot levonok, mert az egész napos terhelést nem bírja. Délutánra már átfényesedik a homlokom. Igaz eddig még egy alapozót sem találtam, ami elbánt volna az én zsíros homlokommal. :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. augusztus 27.

samelike

2014. augusztus 22.

Én még nem írtam ide véleményt????????
A második üvegcsémmel fogyasztom és meg kell állapítanom, hogy drogériás viszonylatban ez egy igazán jól sikerült alapozó.
Először is a legvilágosabb szín az ilyen kis hófehérkéknek lett kitalálva, mint én (ez már fél siker). Fedésében közepesnek mondanám, de építhető és korrektorral is jól egybedolgozható. Nem púderes, nem foltos az eredmény. A bőrképem nem egészen matt, természetesnek mondanám.
Alapvetően a "matt" hatás tartóssága függ, hogy milyen hidratálót használok alá. Nálam az Olay Beauty fluid-ja az, amivel szinte egy egész napot kibír. Viszont tömörebb krémek esetén pár óra elteltével már púdereznem kell, el tudom képzelni, hogy sokaknak ezért fényesedik át hamarabb.
Az adagoló lehet az, ami handicapje. Finoman kell használni, mert egy pumpányi lehet, hogy kevés, de kettő már sok. Ezt leszámítva az üveg/csomagolás nem kelt olcsó hatást.
Minimális illata van, de hamar elillan; bár ez nem szokott zavarni.
Nem okoz problémákat, így érzékeny bőrűek is vethetnek rá pillantást.
Szeretem, biztos, hogy újra veszem!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 22.

Én még nem írtam ide véleményt????????
Minimális illata van, de hamar elillan; bár ez nem szokott zavarni.
Nem okoz problémákat, így érzékeny bőrűek is vethetnek rá pillantást.
Szeretem, biztos, hogy újra veszem!

crazy cat lady

2014. augusztus 19.

kb. 3 hete használom, és a kedvenc alapozóm lett. a legvilágosabb árnyalata pont illeszkedik a bőröm színéhez. végre! :) nagyon szépen fel tudom kenni az ujjaimmal is, természetesen fed. egy pici púdert szoktam tenni a t-zónámra, így nagyon természetes a hatás. viszonylag tartós, a legnagyobb melegben 5-6 óra után azért kicsit kezd kopni, fényleni. hátránya, hogy illatosított, pedig amúgy kellemes az illata, csak zavar, hogy van benne illatanyag, mert szerintem felesleges. pattit szerintem nem okozott,legalábbis nem többet,mint amennyi általában(1-2) van,de még tesztelem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 19.

v.szilvia789

2014. augusztus 18.

Bizakodva vettem meg, mert sok jót írtatok róla. Nálam a matt alapozó az jelenti, hogy ha felkenem és megérintem, nem marad semmi a kezemen. A drogériás tesztert sikerült is így felvinnem a kezemre, jött is velem a második legvilágosabb szín. Persze itthon derült ki, hogy ez túl sötét lesz. Felkenve nagyon gyenge fedést produkált, állaga hasonlít az Astor Mattitude HD-hez. A mattító hatásával kezdettől fogva nem voltam elájulva, pár óránál többet nem is bír ki. Kicsit tudtam javítani a tartósságán világosabb alapozó hozzákeverésével, de így sem bír ki fél napnál többet. Nekem ez sajnos kevés. Nyáron még elmegy, de az év nagy részében nincs időm a sminkemet igazgatni. Nem újravevős.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. augusztus 18.

tina200000

2014. augusztus 17.

télre imádom olyan mindha egy hidratáló krém lenne nagyon tartós az ára is szupi és jó h van nagyon világos szín is mert általában hozzánk nem hozzák be őket amit én nem értek

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. augusztus 17.

mimcsi13

2014. augusztus 16.

Nem fogom újra venni...Csalódás volt..Nehéz eldolgozni még ecsettel is normálisan.A fedéséről pedig annyit,hogy nekem inkább még jobban kihozta azt amit nem kellett volna..

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. augusztus 16.

emma69

2014. augusztus 5.

A helyzet az hogy nem kápráztatott el, azomban valószinű hogy a hidratálóm a hibás. Ki fogom próbálni egy másik hidratálóval illetve minden nélkül hogy úgy hogy viselkedik. Egyenlőre 4* mert kellemes állaga van,szépen eloszlatható, és a nude beige 020as árnyalata tökéletesen illik a bőrszinemhez.

Hidratáló nélkül fogom használni. Nagyon krémes állaga van, nem szárít, de nem is mattít, sőt eléggé "fénylek tőle" . Tartós, ami tetszik. A szine bombasztikusan jó, de max 4est érdemel

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. augusztus 5.

kitti1616

2014. augusztus 4.

Most vettem először ilyen alapozót. Nyáron eléggé zsírosodik a bőröm, télen az ellenkezője a helyzet. Sok jót olvastam róla, így gondoltam kipróbálom :) A 020-as számút vettem meg, szépen illeszkedik a bőrömhöz, a szememre is szoktam kenni belőle és gyönyörűen megmarad nap végére is a sminkem :) Egyetlen problémám hogy nekem nem mattit, fénylik a homlokom vele is. Ettől eltekintve teljesen megfelelő :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 4.

k.regi.90

2014. július 28.

Nálam ez a nagybetűs Alapozó! A legvilágosabb árnyalatot vettem meg, és egyáltalán nem üt el a sápadt vámpír bőrömtől. A kis bőrpírokat, pattanásaimat egész jól fedi, nem tökéletesen, de hát nem is maszkot kenek az arcomra. Csak nagyobb meleg és izzadás hatására fénylik át, ettől eltekintve egész hosszú ideig bírja. Nem csomósodik, nem áll össze annyira. Az illata kellemes, az állaga pont jó: nem darabos, de nem is folyik összevissza, mint egy sűrű krém. Külön +pont a pumpás megoldásért, nagyon tetszik. Az ár/érték arány nagyon kedvező.

Ami még pluszban kapna nálam egy értékelést, hogy maga a Catrice nem végez állatkísérleteket!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 28.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Ascorbic Acid
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Glycerin, PEG-8, Aluminum Hydroxide, Propylene Glycol
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Ascorbic Acid

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.

Szilikon féle, melynek elsődleges célja az összecsomósodás megakadályozása.

A bőrt simává tevő, a krém bőrhőz tapadását elősegítő segédanyag.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology