Catrice

Ár:   2159 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 2159-ért megnézem

A krémet feltöltötte: kriszti.07, az összetevőket feltöltötte: andrej, Módosítva: 2018. február 22.

Lelőhely:   Müller, Rossmann
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Vedd meg online: Bellosmink.hu, 2159

Úgy viselkedik, mint egy láthatatlan bőrréteg. A nem kívánt fényt kontrollálja, mattítja az arcbőrt és feltölti nedvességgel. Ugyanakkor ez az alapozó olajmentes, tartós és kiváló fedést biztosít a hibátlan arcbőrért. Fényvisszaverő pigmentjei biztosítják a selymes-matt hatást. Bőrgyógyászatilag tesztelt.

4 árnyalatban kapható

Ár: 2159 , Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
1000ft Catrice All Matt Plus Alapozó 020 Nude Beige
Ár: 1000 ft + posta , Eladó: Angelless
Állapot: Három kis pumpálásnyi hiányzik, Helyszín: Debrecen, fizetés: Személyes átvétel; vagy banki utalás után foxpost illetve postán maradó csomag
Ár: 1500, nincs csere , Eladó: farkaslivia
Állapot: 1 sze próbált, Helyszín: Bp, fizetés: Személyes átvétel, előre utalás esetén postázom
angib

2014. július 5.

Az egyetlen drogériás alapozó, amiből találok az én hullaszínű bőrömre valót.:) A legvilágosabb árnyalatot használom, és szerencsére jól passzol színben. A fedése számomra megfelelő, és a tartósságával is meg vagyok elégedve. Az ára miatt is jár a nagy piros pont! Jár neki az 5 csillag.:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 5.

dianno

2014. július 1.

Második üveget használom el. A fedése közepes, de ettől függetlenül szeretem. Legjobban viszont szemhéj alapnak vált be. Ezt használom minden reggel és a sminkem még este is olyan. Múltkor a kozmetikus is megkérdezte, hogy ezt mivel értem el.:) Újra veszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. július 1.

Kay

2014. június 16.

Ugyan mattosító meg minden, nekem meg extrém száraz a bőröm, én megvettem és nagyon szeretem. Nem folyós, inkább krémes, nyilván matt finissel, de nem maszkos. A legvilágosabb árnyalata szépen passzol a vajon-életben-van-e-még színű bőrömhöz (hol ezt használom, hol az egy fokkal sötétebb photo finish verziót), általam is nagyjából tűrhetően fed, pedig nagyon, nagyon hisztis vagyok ezzel kapcsolatban, foltok, erek, karikák, szeplők, pirosság, minden van. A pirossággal egész jól elbánik, halványítja a karikákat is a szemem alatt. Nem szárítja a bőröm, nem pattogok ki tőle, parabénmentes, hurrá! Egy kicsit lehetne tartósabb, de az ára kárpótol, meg akinek a bőre nem bírja a púdert az magára vessen, és én nagyon, nagyon hálás vagyok minden alapozónak, amitől nem lesz olyan az arcom, mintha hámlana lefele az egész, úgyhogy ötös.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 16.

kothencz001

2014. június 15.

Nagyon jó alapozó! Nem szárít, de nem is fénylik tőle a bőr. Tényleg szinte láthatatlan, a fedése is elég jó, az ára sem vészes. Nekem csillagos ötös :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 15.

kingaszalay

2014. június 1.

kedvenc alapozóm! pirosságot első rétegben "lefedi" pedig nagyon vékonyan is fel lehet kenni mintha nem is lenne az arcomon. powder nélkül is különösen sokáig fenn marad és viszonylag matt marad, persze powderrel még úgy is kibírja, hogy reggel felkenem és este még bulizni is elmegyek vele, tehat kb 12 órát is

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. június 1.

stallone1946

2014. június 1.

Nagyon jó alapozó és az ára sem vészes, nálam bevált :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 1.

Nagyon jó alapozó és az ára sem vészes, nálam bevált :)

boshivaki

2014. május 31.

Ebben az árkategóriában igen jó alapozónak minősül, jó a fedése, könnyen elkenhető, a nap végére sem kenődik el. Tuti, hogy újraveszem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 31.

nta2

2014. május 27.

020 Nude Beige árnyalatot vettem meg, ami passzol a bőrszínemhez. Valóban mattosít szinte egész nap, amit kevés mattosító alapozó társa tesz meg. Fedése közepes, de így nincs maszk hatása sem szerencsére. Összetevői barátságosak. Nem képez pattanásokat, újabb mitteszereket. Tetszik a pumpás kiszerelés, pontosan tudom adagolni amennyi kell, nem folyik ki, mint más alapozók. Újra fogom venni, mert az ára is elfogadható.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. május 27.

ronavolgyifanni

2014. május 24.

Az ára miatt nem vártam tőle túl sokat, annak ellenére, hogy viszonylag jókat hallottam róla. Kétezer forintért jutottam hozzá, ami szerintem az minőségi alapozók árához mérve kevés, de gondoltam, adok neki egy esélyt. És milyen jól tettem! Nagyon megszerettem, a 010-es Light Beige árnyalat van meg, ami pontosan passzol az arcszínemhez, a fedése is elég megnyerő, valamint nincs maszkos hatása sem. Hát szerintem nem nagyon mattít, én egy mattító púderrel mindig fixálom, de még úgy sem tart ki túl sokáig kifénylés nélkül, bár azt hallottam, hogy az ehhez való, all matt plus-os púderrel kombinálva, a mattítása is jobban kibontakozik. Egyébként nincs bajom vele, de hamar kifénylik az arcbőröm tőle, így csak 4 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. május 24.

Angie1988

2014. május 14.

Nekem normál és érzékeny a bőröm és tökéletesen megfelel rá. A legjobb alapozó, amit eddig használtam egyszerűen imádom. Szépen fed de nem nehezíti el a bőrt és nem látszik, hogy alapozv van. Matt felszínt is teljesíti bár nekem amúgy se csillog a bőröm szerencsére. Egész nap tart nálam, így maximálisan elégedett vagyok vele.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 14.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Ascorbic Acid
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Glycerin, PEG-8, Aluminum Hydroxide, Propylene Glycol
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Ascorbic Acid

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.

Szilikon féle, melynek elsődleges célja az összecsomósodás megakadályozása.

A bőrt simává tevő, a krém bőrhőz tapadását elősegítő segédanyag.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology