Catrice

Ár:   2159 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 2159-ért megnézem

A krémet feltöltötte: kriszti.07, az összetevőket feltöltötte: andrej, Módosítva: 2018. február 22.

Lelőhely:   Müller, Rossmann
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Vedd meg online: Bellosmink.hu, 2159

Úgy viselkedik, mint egy láthatatlan bőrréteg. A nem kívánt fényt kontrollálja, mattítja az arcbőrt és feltölti nedvességgel. Ugyanakkor ez az alapozó olajmentes, tartós és kiváló fedést biztosít a hibátlan arcbőrért. Fényvisszaverő pigmentjei biztosítják a selymes-matt hatást. Bőrgyógyászatilag tesztelt.

4 árnyalatban kapható

Ár: 2159 , Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
1000ft Catrice All Matt Plus Alapozó 020 Nude Beige
Ár: 1000 ft + posta , Eladó: Angelless
Állapot: Három kis pumpálásnyi hiányzik, Helyszín: Debrecen, fizetés: Személyes átvétel; vagy banki utalás után foxpost illetve postán maradó csomag
Ár: 1500, nincs csere , Eladó: farkaslivia
Állapot: 1 sze próbált, Helyszín: Bp, fizetés: Személyes átvétel, előre utalás esetén postázom
boshivaki

2014. május 31.

Ebben az árkategóriában igen jó alapozónak minősül, jó a fedése, könnyen elkenhető, a nap végére sem kenődik el. Tuti, hogy újraveszem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 31.

nta2

2014. május 27.

020 Nude Beige árnyalatot vettem meg, ami passzol a bőrszínemhez. Valóban mattosít szinte egész nap, amit kevés mattosító alapozó társa tesz meg. Fedése közepes, de így nincs maszk hatása sem szerencsére. Összetevői barátságosak. Nem képez pattanásokat, újabb mitteszereket. Tetszik a pumpás kiszerelés, pontosan tudom adagolni amennyi kell, nem folyik ki, mint más alapozók. Újra fogom venni, mert az ára is elfogadható.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. május 27.

ronavolgyifanni

2014. május 24.

Az ára miatt nem vártam tőle túl sokat, annak ellenére, hogy viszonylag jókat hallottam róla. Kétezer forintért jutottam hozzá, ami szerintem az minőségi alapozók árához mérve kevés, de gondoltam, adok neki egy esélyt. És milyen jól tettem! Nagyon megszerettem, a 010-es Light Beige árnyalat van meg, ami pontosan passzol az arcszínemhez, a fedése is elég megnyerő, valamint nincs maszkos hatása sem. Hát szerintem nem nagyon mattít, én egy mattító púderrel mindig fixálom, de még úgy sem tart ki túl sokáig kifénylés nélkül, bár azt hallottam, hogy az ehhez való, all matt plus-os púderrel kombinálva, a mattítása is jobban kibontakozik. Egyébként nincs bajom vele, de hamar kifénylik az arcbőröm tőle, így csak 4 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. május 24.

Angie1988

2014. május 14.

Nekem normál és érzékeny a bőröm és tökéletesen megfelel rá. A legjobb alapozó, amit eddig használtam egyszerűen imádom. Szépen fed de nem nehezíti el a bőrt és nem látszik, hogy alapozv van. Matt felszínt is teljesíti bár nekem amúgy se csillog a bőröm szerencsére. Egész nap tart nálam, így maximálisan elégedett vagyok vele.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 14.

Tatus

2014. május 10.

Ha sikerült volna a megfelelő színárnyalatot választanom, bizonyára,az,az egyetlen problémám vele szemben,hogy nem olyan tartós, kevésbé lenne szembetűnő.Emiatt 4 pontot adnék rá, ha ez nem az én hibám volna, de mivel az, ezért 4,5 felet, de azt meg nem lehet.Tehát kap egy ötöst a skálán a bőrömre gyakorolt pozitív hatása miatt,de a szívem mélyén 4,5 marad. Ha kíváncsiak vagytok részletesebben a termékre, esetleg a tapasztalataimra , készítettem tesztet róla a blogomon. Itt a bejegyzés linkje: http://tatusblogja.blogspot.hu/2014/05/teszt-catrice-all-matt-plus-alapozo.html

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. május 10.

yxcv

2014. május 1.

Update2.: A negatív tulajdonságai ellenére is megszerettem ezt az alapozót,nagyon jó az ára és a fedése is megfelelő. Újra ilyet fogok venni legközelebb(3-ról 5 csillagra javítom)

Update: Nekem is 01-es van és matt hatást egyáltalán nem tapasztalok. Felkenem és az egész arcom fénylik. Púderrel használom, így ok, de nem tartja be amit ígér. A színe,az állaga és az illata viszont jó.

Ma vettem, amint hazaértem rögtön kipróbáltam. Legvilágosabb árnyalatot vettem meg, és eléggé féltem, hogy maszkszerű lesz, ha kicsit világosabb, mint a bőröm, mivel gondolkoztam, hogy talán a sötétebbet kéne megvennem. Végül ezt vettem, de nem bántam meg, nagyon szépen igazodott az arcomhoz, egyálatlán nem maszkszerű, mégis van fedése. Érzem, hogy hidratálja a bőröm és nagyon természetesnek hat. Nagyon-nagyon tetszik eddig. Holnap bevetem egész napra, aztán kiderül mit is tud:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. május 1.

f.eniko

2014. április 27.

Nagyon tetszik ez az alapozó :) Minden igaz amit a leírásban írtak róla. Tényleg nagyon jól mattosít,tartós és jó a fedése,passzol az arcbőröm színéhez,csomagolása ízléses és az ára is baráti :)

update: az idő múlásával amennyire szerettem ezt az alapozót, mostmár annyira nem szívesen nyúlok hozzá. Egy idő után már sárgás a fedése,az állaga se tetszik, valamint a szagából is elegem lett, nem fogom újravásárolni és csak akkor fogom legközelebb használni ha vészhelyzet van.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. április 27.

Nonaa

2014. április 22.

Nagyon bíztam ebben a termékben, és hatalmasat csalódtam. Számomra elég gyenge a fedése, de ami a legnagyobb baj, hogy 2-3 óra után olyan szinten átfényesedik a bőröm, hogy alapozó nélkül nem lenne ilyen zsíros:( Mindenhol csupa zsírosság és fényesség, szörnyű. Más, nem mattságot ígérő terméknél kb. fél nap után kezd el kicsit zsírosodni a bőröm. Alig használom, nem tudom hogyan fog elfogyni :(

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 22.

Lina14

2014. április 17.

végre egy alapozó, ami elég világos az én bőrömhöz :) szépen fed, bár durvább pattanásokhoz kell a korrektor. természetesen néz ki, nem pattogok ki tőle, selymes, könnyed érzés a bőrön, nem ragad. sajnos csak a hosszan tartó matt hatás marad el. 4 óra után kifényesedik. ezt leszámítva imádom :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. április 17.

klaere

2014. április 14.

Szép bőrfelszín, csak a színét nem találtam el.:(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 14.

Szép bőrfelszín, csak a színét nem találtam el.:(

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Ascorbic Acid
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Glycerin, PEG-8, Aluminum Hydroxide, Propylene Glycol
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Ascorbic Acid

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.

Szilikon féle, melynek elsődleges célja az összecsomósodás megakadályozása.

A bőrt simává tevő, a krém bőrhőz tapadását elősegítő segédanyag.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology