Catrice

Ár:   2159 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 2159-ért megnézem

A krémet feltöltötte: kriszti.07, az összetevőket feltöltötte: andrej, Módosítva: 2018. február 22.

Lelőhely:   Müller, Rossmann
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Vedd meg online: Bellosmink.hu, 2159

Úgy viselkedik, mint egy láthatatlan bőrréteg. A nem kívánt fényt kontrollálja, mattítja az arcbőrt és feltölti nedvességgel. Ugyanakkor ez az alapozó olajmentes, tartós és kiváló fedést biztosít a hibátlan arcbőrért. Fényvisszaverő pigmentjei biztosítják a selymes-matt hatást. Bőrgyógyászatilag tesztelt.

4 árnyalatban kapható

Ár: 2159 , Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
1000ft Catrice All Matt Plus Alapozó 020 Nude Beige
Ár: 1000 ft + posta , Eladó: Angelless
Állapot: Három kis pumpálásnyi hiányzik, Helyszín: Debrecen, fizetés: Személyes átvétel; vagy banki utalás után foxpost illetve postán maradó csomag
Ár: 1500, nincs csere , Eladó: farkaslivia
Állapot: 1 sze próbált, Helyszín: Bp, fizetés: Személyes átvétel, előre utalás esetén postázom
Fanncsyy

2014. április 11.

Nekem ez a kedvenc alapozóm.. ma vettem meg a 3. üvegecskét. Glamour napok alkalmából 500ft-al olcsóbb volt a Rossmannban. Gondoltam mivel Glamour napok vannak kisérletezek egy másik alapozóval, kipróbálok valami újdonságot. A Maybelline Affinimatt mellett döntöttem ami nagy hiba volt. Itthon felkenve vettem észre, hogy borzalmas, szóval gyorsan visszavittem és megvettem megint ezt. :) Nekem az állaga pont megfelelő, nagyon természetes és üde hatást kölcsönöz az arcomnak. Sokan írtátok, hogy nem jó a fedése. Az arcom mióta használom láthatóan javult, kevesebb a pattim, szintem ár alig van 1-2 emiatt nekem pont elég ez a közepes fedés is. Szerintem ecsettel elég jól építhető. Egy szó mint száz, nekem abszolút kedvencem. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 11.

c.ancsa

2014. április 8.

Én azért csak meg vagyok rémülve, hogy kivonják az Astor 24H lapozóját, bár még látom a polcokon... De gondoltam akkor elkezdek keresgélni hasonló alapozó után. Ami azt jelenti: pont passzoló szín, ami világos, köztes, de ha választani kell inkább rózsaszínes picit, nem maszk szerű fedés, jól tolerálható legyen a bőrömnek, plusz pont ha fényvédős!
Na, tehát akkor ott kezdjük hogy nincs benne fényvédő, ami nekem kell egy nappali alapozóba. :/ Alkalminak viszont nem jó, ahhoz gyenge.
Amikor felkentem éreztem, hogy a Catrice sokkal lágyabb, balzsamosabb, viszont sűrűbb alapozó. Az Astor picit púderesebb, és a végeredmény is, de természetes! Ennek egyáltalán nincs púderes hatása, természetes fényű a finishe, ami nekem nem okozna gondot, az tetszik. Az Astor tényleg csak egy leheletnyivel púderesebb.
A fedése is nagyon hasonló, talán az astor egy leheletnyivel erősebb, vagy talán nem is erősebb csak egyenletesebb bőrképed ad.
A mattító hatása illetve a tartóssága, az már nem egy leheletnyivel, hanem egy fokkal rosszabb. :/ Az Astor rajtam egész nap fent maradt, télen púder nélkül is!, most tavasszal pedig púder nélkül használtam és kb 4 óra után raktam rá egy kis púdert, de egész nap bírta. A catrice-t nem is tudom púder nélkül használni, egyből kell rá raknom. Nem is a matt hatás miatt, mert az annyira nem zavar, szeretem ha egészségesnek látszik a bőröm. Ami inkább zavar az az, hogy a sűrűbb, balzsamosabb textúrája miatt ragadósnak érzem utána a bőrömet. :/ Nem nagyon, de még púderrel is érezhető. És ezt nem tolerálja sem a bőröm, sem én. Ha jönnek a melegebb napok pedig bele sem merek gondolni, mennyire fog zavarni még ez a ragacsos érzet. :'(
Sajnos nem ő lesz az Astorom utódja. :( Nem rossz kis alapozó, ennyi pénzért meg főleg, de én inkább szárazabb bőrűeknek ajánlom! Simi-sumi semmilyen napokon elhasználom, amikor nem nagyon ér sem túlzott nap, sem semmi lényeges. :)
A L'Oreal True Match-ot fogom most próbálni. Ha az sem működik, lehet vissza térek nyárra a jó kis 50 faktor közeli, tápláló BB-imhez, az lesz a nyári társam. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 8.

insomnia

2014. április 4.

Jelenleg ezt az alapozót használom, meg vagyok vele elégedve. A színe passzol a világos arcbőrömhöz, nagyon szép a végeredmény felkenés után. Azért nem tökéletes számomra, mert sajnos pár óra után átfényesedik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 4.

Nussh

2014. március 17.

Az itteni eladó krémek között találtam rá, majd elkezdtem olvasgatni a véleményeket, és úgy döntöttem beszerzem, mivel az Avon megszüntette az általam használt alapozót >.< A 010-es árnyalat van meg, eleinte kicsit mintha túl világos lenne, de aztán pont annyit sötétedik az arcomon, hogy jó legyen. Kicsit kevésbé fed, mint számítottam rá, bár építeni még nem próbáltam, így is megfelel egyelőre. Az illatát kifejezetten szeretem, engem emlékeztet az ibolyára. Meglepve látom a vélemények közt, hogy sokatoknak probléma kis mennyiséget kinyomni a pumpájából. Nagy valószínűséggel a technikátok rossz, mert nekem simán megy (pedig már 2 db-om is van, és mindkettővel kipróbáltam). Fedését nem érzem, nem nehezíti, zsírosítja a bőröm, bár a mattítást nálam hosszan nem tudja betartani (brutálisan zsírosodik a t-vonalam sajnos..), de legalább a száraz részeket sem emeli ki az arcomon, úgyhogy meg vagyok elégedve.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 17.

Szabszi.

2014. március 17.

A 020-as Nude Beige árnyalatot vettem meg. Nekem nagyon tetszik, tényleg nem érzem, hogy az arcomon van, viszonylag jó a fedése, és az ára sem eget rengető. Az illata abszolút semleges alapozó illat, az adagolás az, ami kissé érdekes, mert nyomod, és lehet hogy már csak egy pici kellene, de sok jön ki. Négy csillagot adok:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. március 17.

fruzsinap

2014. március 10.

Az illata nagyon fura volt,színre elütött,pedig a legvilágosabb árnyalatot vettem meg,de így is sötét volt a vízihulla szín bőrömnek.Nem nagyon zsíros a bőröm,de ezzel három óra után átfényesedett,pedig reggel még púderrel is fixáltam.Nem egy rossz alapozó,de nekem messze nem vált be annyira,mint a legtöbb véleményezőnek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. március 10.

LiviaEvelyn

2014. március 10.

A sok pozitív vélemény alapján vettem meg és a legjobb választás volt. Szép a fedése, passzol a bőröm színéhez és ami a legjobb a T vonalam nem fénylik pár óra múlva sem :).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 10.

Mozart

2014. március 3.

Eddig a Maybelline BB-jét használtam, amit nagyon szerettem volna, csak sajnos zsíros bőröm van és mindig hamar átfényesedett. A Catrice habállagú alapozóját akartam megvenni, de még a legvilágosabb árnyalat is szörnyen sötét volt a bőrömön. Mellette volt ez az alapozó, szóval úgy voltam vele, hogy miért ne és milyen jól tettem, hogy elhoztam a 010-es árnyalatot. Nem szeretem az illatosított alapozókat, de ennek olyan tavaszi felüdülés illata van, kifejezetten tetszik. 3 nyomásnyi nekem elég az arcomra, csak egy nagyon picikét sok, de még éppen eltudom oszlatni. Nincsenek túlzott bőrhibáim, a kicsiket szépen elfedi. Körülbelül 4 óra után kezd átfényesedni, de még utána is vállalható állapotba, ez nekem csoda. Viszont én is tapasztaltam, hogy egy kicsit sötétedik a bőrömön, de még így is úgy néz ki, mint a többi alapozó legvilágosabb árnyalatai, úgyhogy nincs mit tenni, ilyen egy világos bőrű élete.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. március 3.

Audrey80

2014. február 24.

Dec. 28. Nem vagyok nagy alapozó-használó, mert többnyire fénylik a fejem minden alapozótól. Na, ez egy fokkal jobb, a matt hatást elég jól tartja, de nem túl komfortos viselni, vagy aláhidratálok és akkor sok, vagy nincs alatta semmi, akkor meg szárít, mégis mintha megfulladnék alatta, szóval lehet, hogy láthatatlan, és tényleg szép bőrt varázsol, de nem kényelmes. Nyárra biztos jobb lesz, majd update, ha gyakrabban használtam.

Update: Nagyon megszerettem ezt az alapozót! Kevés hidratálót használok alá (Bioderma Sensibio Light), így tökéletes. Havonta 2-3 napot szoktam használni, amikor nagyon csúnya a bőröm. Nem tudom, hogy csak bebeszélem magamnak, vagy tényleg így van-e, de mintha gyógyítaná is a bőrt, nyugtat, pár nap után azt veszem észre, hogy már nincs is rá szükségem. Persze nem mattít semmit, max. ha lepúderozom, mégis elégedett vagyok vele, ráadásul a megfelelő árnyalatot eltalálva nagyon szép arcot csinál, rétegezni is lehet, nem csomósodik és nem foltosodik.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. február 24.

rekkso

2014. február 24.

Az eddig próbált legjobb alapozóm. Szép a fedése, könnyű az eldolgozása, tartós, simán kibír egy egész napot minden átfényesedés nélkül. Nem tudok belekötni....5*! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. február 24.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Ascorbic Acid
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Glycerin, PEG-8, Aluminum Hydroxide, Propylene Glycol
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Ascorbic Acid

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.

Szilikon féle, melynek elsődleges célja az összecsomósodás megakadályozása.

A bőrt simává tevő, a krém bőrhőz tapadását elősegítő segédanyag.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology