Catrice

Ár:   2159 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 2159-ért megnézem

A krémet feltöltötte: kriszti.07, az összetevőket feltöltötte: andrej, Módosítva: 2018. február 22.

Lelőhely:   Müller, Rossmann
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Vedd meg online: Bellosmink.hu, 2159

Úgy viselkedik, mint egy láthatatlan bőrréteg. A nem kívánt fényt kontrollálja, mattítja az arcbőrt és feltölti nedvességgel. Ugyanakkor ez az alapozó olajmentes, tartós és kiváló fedést biztosít a hibátlan arcbőrért. Fényvisszaverő pigmentjei biztosítják a selymes-matt hatást. Bőrgyógyászatilag tesztelt.

4 árnyalatban kapható

Ár: 2159 , Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
1000ft Catrice All Matt Plus Alapozó 020 Nude Beige
Ár: 1000 ft + posta , Eladó: Angelless
Állapot: Három kis pumpálásnyi hiányzik, Helyszín: Debrecen, fizetés: Személyes átvétel; vagy banki utalás után foxpost illetve postán maradó csomag
Ár: 1500, nincs csere , Eladó: farkaslivia
Állapot: 1 sze próbált, Helyszín: Bp, fizetés: Személyes átvétel, előre utalás esetén postázom
banánfalevél

2014. február 19.

A sok jó vélemény alapján választottam ezt az alapozót. Jól fed, könnyen eldolgozható és tartós (!) ami nálam döntő szempont. Egyedül a színével nyúltam mellé.. a boltban a 2es és a 3as között vaciláltam. Ott teljesen egyformának tűntek (a rossmann fantasztikus világítása miatt) ezért a 3ast választottam, gondolván hogy ha most nem, legfeljebb nyárra jó lesz. Hát sajnos tényleg elüt a téli színemtől úgyhogy eltettem nyárra.
De nagyon jó kis alapozó. Újravenném

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. február 19.

De nagyon jó kis alapozó. Újravenném

Lilly24

2014. február 18.

Nekem ez az alapozó eddig nagyon bevált, nem tudok rosszat mondani róla, az illata is kellemes. Bár csak egy hete használom de a szívemhez nőtt, majd később updatelek ha lesz változás.

Update: Sírok!!! Teljesen le kell pontoznom, ugyanis az érzékeny bőrömmel nincs összhangban, annyi pattanást okozott a camouflage kis tégellyel egyetemben hogy gyönyörű.... Odaadtam anyukámnak és 2 hét elteltével még neki is kijöttek a pattik, pedig az ő bőre normál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 18.

csaxi13

2014. február 16.

A színe tökéletesen illeszkedik a bőröm színéhez, mattít és jól is fed. Az egyik legjobb alapozóm lett és emellett az ára is egészen jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. február 16.

zsizska

2014. február 7.

Nem is tudom mit írjak. A bőrképem nagyon szép, egyenletes lett, de a színével nem vagyok elégedett. Túl narancsosnak találom, vagy inkább a nyári színemhez jobban passzolónak. Amúgy szép tartós, totál mattnak nem nevezném.

Update: megszerettem. Tényleg nagyon szép bőrképet ad. A színt illetően több embert is megkérdeztem, de ők nem gondolták hogy elüt. Talán csak azért furcsa, mert télen is olyan napbarnítottnak tűnik a alapból a színem, valójában nálam ez a "fehérség"(és persze tejfehér bőrről álmodozok:)).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. február 7.

Pancsika

2014. február 6.

Szerettem ezt az alapozót, szépen egységesítette a bőrt, és nekem a fedése is megfelelt (rendesen vannak elfedendő dolgok az arcomon), csak építeni kellett a kritikus pontokon. Amit külön szerettem benne, hogy egész nap tartott, nap végére mondjuk kicsit átfényesedett, de szerencsére nekem nem extrán zsíros az arcom, így még mindig vállalható volt.
Viszont a 001-es, legvilágosabb árnyalat is kb fél óra alatt olyan sötétre oxidálódott rajtam, hogy teljesen elütött a színe. Egész nyakon eldolgozva még elment, de azért nem az a célom, hogy minden nap a nyakamat is alapozzam csak azért, mert a Catrice nem képes kiadni egy normális, világos bőrre való alapozót.....
Négyest adnék alapból, de mérges vagyok rá a gyatra színválaszték miatt, így csak hármat kap.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. február 6.

kvitta.girl

2014. február 2.

Hát most felüdülés ez az alapozó még ha nem is magasztalnám az egekig. Most fogy ki a rimmel stay matte nem tudom mi pontos nevű, habos alapozó ami nagyon durván fedett,habos,nehéz viselet volt de szerettem de úgy éreztem néha nagyon sok,nem kap levegőt a bőröm.
Nos ez nagyon keveset fed,szinte csak egységesíti a bőrt de erre jó az alapozó,fedésre ott a korrektor,de végre egy könnyű alapozó,pofon egyszerű felvinni olyan mint egy arckrém az állaga. Színe 020 tökéletes.
Mattítani jól mattít,bár púdert mindenre használok pont a korrektor miatt nehogy elüssön a képemről.
Összeségében ár (2000ft) megérte,de nem estem hanyatt tőle. Még mindig keresem a megfizethető,tökéletes alapozót:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 2.

mhajni90

2014. január 22.

Egyelőre jó, de még csak egy hete használom. Nem merem elkiabálni, hogy találtam egy tuti alapozót. Tökéletes a szín, elég a fedése és kényelmes viselni, ráadásul az ára is jó. Ha elhasználtam, updatelek:)

Update: Még mindig tökéletes, nem ront a bőrömön (nem szárít, nem tömíti el a pórusokat), bár hidratálok alá. Tetszik:) Lehetne még-még-még természetesebb, de ez már csak az egyéni mániám, megkapja az 5 csillagot (ha már ezt használom szinte minden nap és így is marad sokáig, úgy tűnik:) )

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 22.

L.A.Izabella

2014. január 15.

Tegnap vettem a Rossmannba. (Csak egy jótanács annak aki pécsi, a Catrice honlapján lelőhelynek csak a Müller van megadva, de az Árkádos Rossmannba is lehet ezt a márkát kapni.)
Na, szóval a legjobb és legtartósabb mattító alapozót keresem, már évek óta. Fontos szempont, hogy megfizethető ára is legyen. (1.000 - 5.000 Ft többet nem is tundék rá szánni)
Ma van rajtam először. Nem kentem alá semmilyen mattító alapot, arcotmostam, és tonikkal átkentem. Reggel fél 7-kor kentem föl, most pontosan dél van és már fénylik egy kicsit. Nem meglepő. Borzalmas bőröm van. Örülök, hogy legalább ennyit kibírt.
A szín választék nem túl bőséges. A legvilágosabb 010-es számút vettem meg, mert a 020-as már sötét lett volna, de igazából a kettő keveréke kellene. Bár a világosabból könnyen lehet sötétebbet kreálni egy kis púderrel.
Állaga jó krémes, nem folyik, illata kellemes, fedése nagyon jó még korrektor nélkül is elfedi a kissebb hibákat.
Összességébe jó alapozó, bárkinek bátran ajánlanám. Nem utolsó szempot az ára sem, 2.000 Ft.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. január 15.

titatrilla

2014. január 12.

Nagyon örülök, hogy megvettem ezt az alapozót. Olcsó, de jó termékre vágytam és megkaptam. Az illatát is szeretem, bár egy kicsit erős (felvitel után nem érzem).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 12.

outcastperson

2014. január 12.

Már meg van egy ideje. Nagyon szeretem, a színe pont illeszkedik a bőrömhöz. Kézzel szoktam eldolgozni, de nem csíkozódik tőle. Kombinált a bőröm, amit nem szárít ki, de nem is fénylik át a t-vonalban. Kedvenc! :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. január 12.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Ascorbic Acid
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Glycerin, PEG-8, Aluminum Hydroxide, Propylene Glycol
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Ascorbic Acid

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.

Szilikon féle, melynek elsődleges célja az összecsomósodás megakadályozása.

A bőrt simává tevő, a krém bőrhőz tapadását elősegítő segédanyag.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology