Catrice

Ár:   2159 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 2159-ért megnézem

A krémet feltöltötte: kriszti.07, az összetevőket feltöltötte: andrej, Módosítva: 2018. február 22.

Lelőhely:   Müller, Rossmann
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Vedd meg online: Bellosmink.hu, 2159

Úgy viselkedik, mint egy láthatatlan bőrréteg. A nem kívánt fényt kontrollálja, mattítja az arcbőrt és feltölti nedvességgel. Ugyanakkor ez az alapozó olajmentes, tartós és kiváló fedést biztosít a hibátlan arcbőrért. Fényvisszaverő pigmentjei biztosítják a selymes-matt hatást. Bőrgyógyászatilag tesztelt.

4 árnyalatban kapható

Ár: 2159 , Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
1000ft Catrice All Matt Plus Alapozó 020 Nude Beige
Ár: 1000 ft + posta , Eladó: Angelless
Állapot: Három kis pumpálásnyi hiányzik, Helyszín: Debrecen, fizetés: Személyes átvétel; vagy banki utalás után foxpost illetve postán maradó csomag
Ár: 1500, nincs csere , Eladó: farkaslivia
Állapot: 1 sze próbált, Helyszín: Bp, fizetés: Személyes átvétel, előre utalás esetén postázom
L.A.Izabella

2014. január 15.

Tegnap vettem a Rossmannba. (Csak egy jótanács annak aki pécsi, a Catrice honlapján lelőhelynek csak a Müller van megadva, de az Árkádos Rossmannba is lehet ezt a márkát kapni.)
Na, szóval a legjobb és legtartósabb mattító alapozót keresem, már évek óta. Fontos szempont, hogy megfizethető ára is legyen. (1.000 - 5.000 Ft többet nem is tundék rá szánni)
Ma van rajtam először. Nem kentem alá semmilyen mattító alapot, arcotmostam, és tonikkal átkentem. Reggel fél 7-kor kentem föl, most pontosan dél van és már fénylik egy kicsit. Nem meglepő. Borzalmas bőröm van. Örülök, hogy legalább ennyit kibírt.
A szín választék nem túl bőséges. A legvilágosabb 010-es számút vettem meg, mert a 020-as már sötét lett volna, de igazából a kettő keveréke kellene. Bár a világosabból könnyen lehet sötétebbet kreálni egy kis púderrel.
Állaga jó krémes, nem folyik, illata kellemes, fedése nagyon jó még korrektor nélkül is elfedi a kissebb hibákat.
Összességébe jó alapozó, bárkinek bátran ajánlanám. Nem utolsó szempot az ára sem, 2.000 Ft.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. január 15.

titatrilla

2014. január 12.

Nagyon örülök, hogy megvettem ezt az alapozót. Olcsó, de jó termékre vágytam és megkaptam. Az illatát is szeretem, bár egy kicsit erős (felvitel után nem érzem).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 12.

outcastperson

2014. január 12.

Már meg van egy ideje. Nagyon szeretem, a színe pont illeszkedik a bőrömhöz. Kézzel szoktam eldolgozni, de nem csíkozódik tőle. Kombinált a bőröm, amit nem szárít ki, de nem is fénylik át a t-vonalban. Kedvenc! :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. január 12.

Ksari

2014. január 11.

Már szeptember óta használom ezt az alapozót, de most érett meg bennem a vélemény. Érdekes, mert az első hetekben tökéletesnek találtam mindenféle szempontból, most már azonban nem használom annyira szívesen. A színe nagyon jól passzol a hófehér bőrömhöz, így gyakran szoktam más alapozókkal keverni, így előbb-utóbb biztosan el fog fogyni. Az állaga szintén tetszik, könnyű eldolgozni kézzel és alapozóecsettel is. Az illata is kellemes.
Viszont ezek után a negatívumokat is meg kell említenem. Annak ellenére, hogy mattító alapozóról van szó, az én bőrömet kifejezetten zsírosítja. Az elején ettől eltekintettem, mivel a színe az eddig próbált alapozókkal ellentétben végre teljesen passzolt. Néhány hete viszont már szívesebben használtam csak púdert az arcomra, mert úgy órákkal tovább maradt matt, mint ezzel az elvileg erre való alapozóval. Így sajnos nem tudok 5 csillagot adni, és kicsit szomorú vagyok, mert nem tudom hogy találok -e valaha olyan alapozót, aminek megfelelő a színe és ellátja a funkcióját.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 11.

matula

2014. január 7.

Az ajánlások miatt vettem meg, és teljesen bevált. Általában tiszta pattanás vagyok az alapozóktól, de ezt egészen jól viseli a bőröm. Szép, egészséges összhatást nyújt, természetesen pirosítóval együtt. A fedésével is elégedett vagyok, bár az erősebb foltokra, pattanásokra kell egy kis korrektor.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. január 7.

Napsugár

2014. január 2.

Nekem jelenleg tökéletes ez az alapozó, drogériás viszonylatban valószínűleg számomra a legjobb, sajnos high-end összehasonlítási alapom nincs. A fedése abszolút természetes, nem túl erősen pigmentált, de picit építhető egy második réteggel, épp ezért korrektorra szükség van mellé, mert nem fed el nagyobb hibákat. Ez egyébként a legnagyobb előnye, sosem volt még semmi ilyen természetes hatású az arcomon, a finise matt, de egészséges mértékben, és ezt meg is tartja viszonylag hosszú ideig, bár én mindig fixálom púderrel. Van belőle valóban világos árnyalat is, ami szerencsére valahol az arany középúton van, se nem túl sárgás, se nem túl rózsaszínes. Összetevői elvileg nem komedogének, pár hónapja megvan már, és nem is okozott pattanást, mitesszert, sem irritációt. Egyetlen hibája, hogy nem annyira tartós, bár én reggel hatkor kenem fel, szóval elég hosszú napokat kell teljesítenie.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 2.

silver

2013. december 28.

2013. nov. 26.: Hú, én csak most vettem észre, hogy kapható. Nem olvastam el az értékeléseket, de azonnal lecsaptam a 010-es Light Beige árnyalatra, mert a drogériás alapozók között gyakorlatilag még soha nem láttam ilyen világosat. Jelenleg a Bourjois Flower Perfection alapozóját használom, de tekintve, hogy az kétszer annyiba kerül, mint ez a Catrice, örülnék, ha kiválthatnám ezzel... A héten vetem be, majd véleményezek.

Elöljáróban annyit, hogy a pumpában annyira nem tetszik az, hogy vagy egy nagy plecsnit pumpál ki, vagy semmit, tehát nem lehet kis adagokat nyomni vele (bár lehet, hogy csak elkényelmesedtem a Bourjois-tól).

2013. nov. 28.: megdöbbentően jó ez az alapozó! A fedése nem olyan erős, mint az előbb említett Bourjois-nak, nekem inkább két réteg szükségeltetik belőle. Viszont pont emiatt nagyon természetes látványt nyújt. Illetve annak is örülök, hogy nem emeli ki a száraz részeket az arcomon. Ennyi pénzért ilyen jó alapozót kapni lenyűgöző, biztos, hogy betárazok belőle. Hófehérkék mindenképp próbálják ki, drogériás viszonylatban hasonlóval nem biztos, hogy találnak hasonlót. :) 5 csillag, egyértelműen.

2013. nov. 30.: jó, jó, de azért őszintén szólva még így is mégiscsak sötétebb, mint kéne. Egy rétegben, meg ha egész nap bent vagyok egy épületben, nem látszik, de vastagabban felkenve, és természetes fényben már igen. Kár. Most úgy taktikázom, hogy igyekszem egy egyenletes, vékony rétegben felvinni, a problémásabb részekre pedig a már többször említett Bourjois-mból pöttyentek oda egy kicsit. Ez még nem von le a értékéből persze. :)

2013. dec. 21.: Ijesztő gyorsasággal fogy, aminek az az oka, hogy gagyi a pumpa, és túl sok anyagot nyom ki. Mindig úgy megy ez nálam, hogy két pumpálás még éppen nem elég, viszont a harmadik meg már túl sok lenne, ezért a fele megmarad és moshatom le a kezemről. Így nem csoda, hogy fogy mint a fene. És ha használat után nem törlöm le a pumpát, akkor belülről összekeni a kupakot, amiről meg visszakenődik... Áh. Lelkesedésem alábbhagyott, most már muszáj levonnom egy csillagot. Mindössze azért használom ezt az alapozót, mert viszonylag világos (de megszáradva sötétebb, mint amilyennek az üveg alapján hinné az ember!), és mert nem emeli ki a száraz részeket az arcomon, tényleg nagyon természetes textúrája van. De azért kicsit kezdek kiábrándulni belőle. :D

2013. dec. 28.: Kosz. Olyan tőle az arcom, mintha koszos lenne. Ma nagyon siettem, és csak sebtében dobtam fel, legközelebb pedig a kocsiban szembesültem vele, hogy egyáltalán nem jó. Oké az én hibám hogy nem dolgoztam el rendesen, de áh, értitek. Annyira boldog voltam, hogy találtam egy szép, világos, természetes alapozót, de NEM, mégse. :( Úgy tűnik, a maximálisan kifakult téri színemhez már nem jó. Keverni fogom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. december 28.

rekag

2013. december 20.

Az árához képest nagyon meglepődtem, hogy mennyire jó ez az alapozó. Eddig főképp Clinique alapozót vagy BB krémet használtam, de annyian dicsérték ezt a terméket, hogy egy életem egy halálom kipróbáltam. Nagyon természetes hatású, tényleg olyan, mintha semmi sem lenne az arcomon, mégis gyönyörű makulátlan arcbőrt eredményez. Én a 020-as árnyalatot használom, de nem tapasztaltam sem sötétedést, sem világosodást. Nálam nagyon szépen tartja magát, nem lesz foltos és nem gyűlik össze a szemüvegem alatt az orromnál, mint sajnos eddig minden alapozó. Enyhe fedést ad, nálam ez előny, mert nincs túl sok bőrhibám, inkább csak a tág pórusok és a nem egységes arcszín miatt használok alapozót, szóval akinek durvább fedésre van szüksége, annak nem ez a legjobb alapozó. Nekem tetszik az illata, ami kb. 10 másodperc után már el is illan. A pumpa nálam jól működik, tényleg elég sokat ad ki egyszerre, de mivel viszonylag híg állagú nekem pont elég ez az egy pumpálásnyi. Építeni nem próbáltam. Nem szárítja ki az arcom szárazabb részeit, a zsírosabb részek pedig tényleg később fényesednek ki, persze nem bírja ki nap végéig, de egy mattító lapocska, vagy egy gyors púderezés orvosolja a gondot. Nálam az átfényesedés kb. 5-6 óra után jelentkezett, gyors blot púder után még estig kibírta.
Száz szónak is egy a vége: én maximálisan elégedett vagyok vele, és boldog vagyok, hogy végre nem kell 8-9ezret költenem alapozóra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. december 20.

mstindigo

2013. december 17.

Még csak próbálgatom, de nagyon tetszik! Egy rétegben gyengéd fed, mint egy lightos BB vagy színezett hidratáló. Az árnyalatkülönbségeket már ez is szépen kiegyenlíti. Két rétegben már közepesen, és eddig építhető, tovább nem. Viszont igaz, hogy úgy viselkedik, mint egy láthatatlan bőrréteg, igazi second skin típusú alapozónak mondanám. Semmi maszk hatás. Problémás bőrűeknek tuti kevés a fedése, de nekem bejön, alig van mit takargatnom. Sötétedik picit felkenés után, viszont nekem így pont passzol a legvilágosabb szín. Ezzel mindenképp kalkuláljatok a szín-választásnál, ha két szín között vacilláltok, a világosabbat vegyétek. Ez a legvilágosabb, 010-es árnyalat rózsaszínes tónusú bőrre illik, sárgásra nem lesz jó. Bár sokan kritizáljátok, hogy nem jó szem alatt karikákra, egy mattító alapozót egyáltalán nem kéne szem köré tenni. A mattító hatásával is elégedett vagyok, bár mineral púderrel rásegítettem picit. :) Tényleg nem fényesedtem úgy ki, mint a legtöbb alapozótól és BB-től. 1.500 Ft volt akciósan a Rossmannban, szerintem szuper vétel volt, drogériás termékek között szuper minőségnek mondanám. :D Árérték arányban adok neki egy 5-öst. A tartósságán amúgy lenne mit csiszolni, de így is szeretni fogom, ha nem csinál ragyákat, meg mitesszereket, mert annyira kényelmes viselni, és mert olyan természetes a hatása.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 17.

tittus

2013. december 12.

Ennyi jó vélemény után szerintem én leszek az egyedüli kakukktojás. Tök nagy reményekkel vettem meg, mivel már az elődjét is ki szerettem volna próbálni, és mindenhol jót olvastam róla. Nekem teljesen mások a tapasztalataim, mint a többieknek :c. A 02-es színt vettem meg télre, ami felkenéskor még tökéletes az arcszínemhez, de amint megszárad, picivel sötétebb és rózsaszín tónusú lesz. Csak néztem reggel a tükörben, hogy milyen "rózsaszínes" lett a fejem, ami nekem pont nem jó, mert sárgás tónusú a bőröm... A másik, amin nagyot néztem, hogy alig fedett le valamit, a szem alatti karikáimra konkrétan 3 réteget tettem, és még így is nagyon látszanak, ugyanúgy a pirosság, a bőrhibák és a pattijaim. Tényleg nem tudom, hogy mi lehet ezzel az alapján, amit a többiek írtak (és igen, tuti ilyet vettem). Egyébként a csomagolásával, illatával és finisével meg vagyok elégedve, ez utóbbi matt, de nem poros és maszkszerű. Tökre sajnálom, de nekem nem jött be :(.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 12.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Ascorbic Acid
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Glycerin, PEG-8, Aluminum Hydroxide, Propylene Glycol
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Ascorbic Acid

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.

Szilikon féle, melynek elsődleges célja az összecsomósodás megakadályozása.

A bőrt simává tevő, a krém bőrhőz tapadását elősegítő segédanyag.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology