Catrice

Ár:   2159 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 2159-ért megnézem

A krémet feltöltötte: kriszti.07, az összetevőket feltöltötte: andrej, Módosítva: 2018. február 22.

Lelőhely:   Müller, Rossmann
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Vedd meg online: Bellosmink.hu, 2159

Úgy viselkedik, mint egy láthatatlan bőrréteg. A nem kívánt fényt kontrollálja, mattítja az arcbőrt és feltölti nedvességgel. Ugyanakkor ez az alapozó olajmentes, tartós és kiváló fedést biztosít a hibátlan arcbőrért. Fényvisszaverő pigmentjei biztosítják a selymes-matt hatást. Bőrgyógyászatilag tesztelt.

4 árnyalatban kapható

Ár: 2159 , Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
1000ft Catrice All Matt Plus Alapozó 020 Nude Beige
Ár: 1000 ft + posta , Eladó: Angelless
Állapot: Három kis pumpálásnyi hiányzik, Helyszín: Debrecen, fizetés: Személyes átvétel; vagy banki utalás után foxpost illetve postán maradó csomag
Ár: 1500, nincs csere , Eladó: farkaslivia
Állapot: 1 sze próbált, Helyszín: Bp, fizetés: Személyes átvétel, előre utalás esetén postázom
cicatapmancs

2013. november 1.

Jajj de örülök,hogy megvettem. Eddig nem próbáltam még ilyen krémes matt alapozót, csak hab állagút, mert azt hittem, hogy ezek megfelelőek. Hát nem... T-vonalban zsíros a bőröm, az orca részen száraz és piros. Megszoktam, hogy van egyfajta porcelánbaba hatása ezeknek, mert púder nélkül is olyan "poros" hatást keltenek. Pont fogyóban volt az alapozóm és a catrice mousse alapozóját akartam megvenni, rögtön lecsekkoltam KM-en, hogy miket írnak róla :) Aztán láttam az alsó sorban az all matt plus-t, utánaolvastam és meggyőztek az itteni vélemények. A 020-as és 030-as árnyalat között variáltam, végül a 030-ast vettem meg. Amikor hazaértem rögtön ki kellett próbálnom. Mondhatom, hogy ég és föld volt a különbség amit láttam az arcomon. Egységes, természetes hatás. Az eddigi alapozók amiket próbáltam elbújhatnak mögötte.

Update: Annyira örültem, hogy sikerült jó árnyalatot vennem, de most már mégsem jó :( 1 hónapja nem járok szoliba és mostanra "kopott" le az arcomról a szín és hát sajnos nem annyira rózsaszínes az eredeti bőrszínem, mint a 030-as árnyalat, úgyhogy most másik alapozóval keverem a megfelelő szín miatt. De nem baj, van újabb ok a vásárlásra :)
Írtátok,hogy túl nagy adag jön egyszerre a pumpával. Na az enyém pont az ellenkezője, fél napig kell nyomkodni mire eleget sikerül kinyomni.
A tartósságról annyit, hogy nekem nem bírja 6-7 órán keresztül. Kb. 3 óra után átfényesedik a T-vonalban, de púderrel korrigálva jól fed utána is, nem kopik le.

Megvettem a 010-es árnyalatot. Ennek a színe tökéletes lenne, viszont nem tudom,hogy mi van vele, mert 1 óra után átfényesedik. Primerrel, primer nélkül, hidratálóval,hidratáló nélkül, sehogy sem jobb. Megvettem hozzá a púdert is, de semmi változás. Egy-másfél óra után csillog az egész arcom, nem csak a T-vonalban, hanem az orca részen is, ami egyébként rosaceás és baromi száraz, szóval nem értem, hogy ott hogy tud átfényesedni. A 030-assal is ugyanez a helyzet, csak az 3 óra után fénylik át. Nem tudom máshogy leírni, de olyan, mintha elnehezítené a bőröm. Mióta használom sokkal zsírosabb a homlokomon és az államon a bőr. Nagy reményeket fűztem hozzá, de sajnos mégsem ez lesz az igazi :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 1.

pmarcsi

2013. október 31.

Hujujj, új kedvenc! Nagyon jól fed, és mivel sajnos sok a bőrhibám, nekem biza elkél a magas fedés! Eddig tartósanak is bizonyult, pénztárca barát is, szóval puszilom, és mindenképpen max pontra értékelem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 31.

G

2013. október 31.

Nagyon orulok, hogy ujra lehet kapni. Nekem szaraz a borom es az elozo verzio eleg jol mukodott vele, de ez mintha meg jobb lenne. Ala hidratalok es igy nem emeli ki a szaraz reszeket. Emellett eleg eros a fedese es par perc utan nagyon szepen idomul a boromhoz. Nagyon olcso a tudasahoz kepest!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 31.

Kittina

2013. október 26.

Kedvelem ezt az alapozót, gyönyörű természetes színekben kapható, a fedése közepesnek mondható,de cseppet sem maszk hatású. Kellemes viselni, viszont hamar kifényesedik ezért csak 4 csillag.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 26.

Rencsike02

2013. október 24.

Az itteni pozitív vélemények alapján esett erre az alapozóra a választásom,egyébként magamtól sose vettem volna meg.Ritkán használok alapozót,leginkább csak alkalmakkor,így 2 évig is kitart egy.Eddig Vichy,és Clinique alapozót használtam,amiket most dobtam ki,mert már lejárt a szav.idejük,és csak annyit mondhatok hogy többé nem veszek ilyen drága kategóriájút,mert ez a 2000ft-os termék is ugyanazokat tudja amiket a Drága társai.Számomra tökéletes a fedése,mattosítása is.A kompakt púderével duóban pedig tökéletes párost alkotnak!Eddig is nagyon szerettem a Catrice termékeit,de most már teljesen a rajongójuk lettem!:)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. október 24.

Bambiii

2013. október 24.

Nem vált be, pedig ennyi jó vélemény után bizakodón vettem meg a 010-es árnyalatot. Felkenéskor egy rétegben gyenge a fedése, két rétegben már jobban teljesít, de így is egy gyenge közepes. Sajnos pár óra múlva átfényesedik, pedig még a púder párját is megvettem hozzá. A nap végére "eltűnik". Nekem a tartós, matt alapozó nem itt kezdődik :( Egyedül a színe és csomagolása miatt adok két csillagot.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. október 24.

bandita

2013. október 20.

Vettem egy Glamour-magazint, hogy kipróbáljam a hozzá csomagolt kiadós mennyiségű mintát.
Alapvetően bizalmatlan voltam ehhez az alapozóhoz, éppúgy, mint ahogy az elődjéhez is, mert az INCI nem győzött meg arról, hogy mitesszeresedésre hajlamos bőrre érdemes megkockáztatni.
A rengeteg pozitív vélemény azonban folyamatosan ott kattogott az elmémben, és most itt vagyok, hogy értékeljem a hozzá fűződő viszonyomat.

Ez a meglepetések alapozója számomra. Ha egyetlen jelzővel kellene illetnem, csupán annyit bírnék kinyögni a monitorra, hogy INTELLIGENS TERMÉK.
Nagyon szépen belesimul a legkülönbözőbb bőrtextúráimba az arcomon. Az apró mitesszerek, tágult pórusok felszínét gyönyörűen egységesíti. Matt, megbízhatóan, tartósan. Az átfényesedés sem zsíráradat formájában jelentkezik kb 6 óra múltán, hanem a szép, korrigált, babapopó látvány a problémás részeken kissé szaténosba vált.
Szemkörnyék korrektorként kiválóan teljesít, az apró ráncokat sem teszi nyilvánvalóvá.
Ezek után nagyon elképzelhető, hogy megveszem teljes kiszerelésben még akkor is, ha kockázatosnak érzem a mitesszeresedő bőrömre.
Nagyon korrekt, jó minőségű alapozó ez, örülök, hogy csatlakozhatok a pozitívan értékelők táborához.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. október 20.

axandra06

2013. október 18.

Az elődje túl hamar fogyott és kisebb pattikat okozott. Nap végére eléggé zsíros volt a bőröm tőle. A mostanival nincs különösebb bajom. Egy picit erős a fedése és nagyon tartós is. Remélem ez tovább kitart és akkor újra fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 18.

bobika94

2013. október 10.

Én eddig még sosem találtam meg a tökéletes alapozót, sosem vártam meg, hogy elfogyjon az előző, mert nem voltam elégedett egyikkel sem. Elmentem, hogy megvegyem az essence 16h alapozóját, de aztán megakadt a szemem a catrice állványon (azelőtt nagyon haragudtam a catrice termékekre, mert az én városomban nem található ilyen állvány, és mindenki csak istenítette őket, de szerencsére egy környező városban találtam catrice állványt). Végül kipróbáltam a 020-as árnyalatot, majd kimentem, hogy természetes fényben is megnézhessem. Az eredmény szemmel láthatóan jó volt, így visszamentem és megvettem 2000 forintért. Annyira szeretem, hogy nem merem használni, félek, hogy elfogy hamar (bár nálam egy ilyen 30ml alapozó elég 1 - 1,5 évig, mert nagyon keveset használok).
T-zónában zsírosodik a bőröm, az orcám viszont normálnak mondható, így fixálásként csak egy leheletnyi púdert viszek fel rá. Tökéletesen kitart a nap végéig :) Nekem nem okozott pattanásokat, nem emeli ki a mitteszereket sem, bár elmondható, hogy a száraz részeket igen.
Egyetlen negatívuma számomra: az adagoló. Jó, hogy pumpás, de egy kicsit sokat nyom ki egyszerre, én így nem is igazán használom a pumpáját, inkább letekerem, és úgy teszek az arcomra belőle.

Fedése: nem mondanám a legerősebbnek, mivel akkor maszkhatása lenne, inkább egy erős közepes, jól eltünteti a pirosságot, a pirosabb pattikat is halványítja, bár ez alá kell a korrektor, vagy pedig ha egy kisebb mennyiséggel utólag lefedjük, akkor is jó. Matt hatása van, beváltja, amit ígért. 5/5
Tartóssága: nap végéig simán kibírja, egy kicsit megfénylik az orrom, de nem veszélyes, meg amúgy sem akadok fent ennyin. Szóval: 5/5
Azt hiszem elmondhatom, hogy 5 év után megtaláltam a számomra tökéletes alapozót.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 10.

clau1708

2013. szeptember 30.

Nagyon vártam már hogy kipróbálhassam mert az elődje nem igazán győzött meg. Viszont érezhető hogy javitottak rajta mert sokkal jobban mattít. teszt a blogomon:

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 30.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Ascorbic Acid
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Glycerin, PEG-8, Aluminum Hydroxide, Propylene Glycol
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Ascorbic Acid

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.

Szilikon féle, melynek elsődleges célja az összecsomósodás megakadályozása.

A bőrt simává tevő, a krém bőrhőz tapadását elősegítő segédanyag.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology