Catrice

Ár:   2159 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 2159-ért megnézem

A krémet feltöltötte: kriszti.07, az összetevőket feltöltötte: andrej, Módosítva: 2018. február 22.

Lelőhely:   Müller, Rossmann
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Vedd meg online: Bellosmink.hu, 2159

Úgy viselkedik, mint egy láthatatlan bőrréteg. A nem kívánt fényt kontrollálja, mattítja az arcbőrt és feltölti nedvességgel. Ugyanakkor ez az alapozó olajmentes, tartós és kiváló fedést biztosít a hibátlan arcbőrért. Fényvisszaverő pigmentjei biztosítják a selymes-matt hatást. Bőrgyógyászatilag tesztelt.

4 árnyalatban kapható

Ár: 2159 , Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
1000ft Catrice All Matt Plus Alapozó 020 Nude Beige
Ár: 1000 ft + posta , Eladó: Angelless
Állapot: Három kis pumpálásnyi hiányzik, Helyszín: Debrecen, fizetés: Személyes átvétel; vagy banki utalás után foxpost illetve postán maradó csomag
Ár: 1500, nincs csere , Eladó: farkaslivia
Állapot: 1 sze próbált, Helyszín: Bp, fizetés: Személyes átvétel, előre utalás esetén postázom
Bucanka

2013. szeptember 27.

Nos visszatértem értékelni. Ugye mondtam, hogy nem első benyomás után fogok pontozni.
Való igaz, hogy tartós és nem fénylik egyhamar át, ezzel nincs is semmi baj, valamint elég belőle kevés,hisz igencsak pigmentált, sűrű, ezért vékony rétegben elég felkenni. Ami miatt szomorú vagyok, hogy agyon van nyomatva szilikonnal, így nap végére, teljesen begyűlik az arcom tőle és mitteszerek lesznek.. :( nem érzem hogy lélegezne a bőröm alatta.. Viszont akit nem csap ki a szilikon, annak nagy barátja lesz, mert ahogy fent írtam, tartós és jól fed! :) Ici-picit hidratálni kell alá, mert szárít..viszont sok krémet ne rakjatok alá, mert akkor nagyon nehéz elkenni, és csíkos lesz! ;) Remélem tudtam segíteni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 27.

Echooo

2013. szeptember 25.

Jaaaj, végre! Lecsaptam még akciósan rá, azt hittem, már örökre a photoizénél ragadok, amit UTÁLOK. Ez tök ugyanaz, mint az Infinite Matte volt, illata, állaga, színe (legalábbis a legvilágosabb árnyalat ugyanaz, talán egy leheletnyivel sötétebb, de nem biztos), csomagolása, minden. Talán mintha kevésbé lenne erős illata.
Örülök, hogy visszatért. :) Nem is fogom lecserélni, míg gyártják.

Ja, kicsit tényleg más egyébként annyiban, hogy kevésbé fényesedik át, nekem ez csak az orrom környékén volt problémás az elődjével. És csak 5-6 óra után. Most ezzel nem érzékeltem ilyesmit, igaz, nincs is 30 fok már.. Szóval szupi. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 25.

Örülök, hogy visszatért. :) Nem is fogom lecserélni, míg gyártják.

feilixia

2013. szeptember 19.

A Photo Finish-sel összehasonlítva ezerszer jobb. Nem szárít annyira és természetesebb fedése van. Tényleg kéne fixálni, de olyan szép összképet ad, hogy én sajnálom elrontani púderrel. Ja és fel sem tűnt, hogy a PF milyen büdös, amíg ezt ki nem próbáltam, ég és föld. :D Jó vétel volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 19.

manulka

2013. augusztus 27.

Kb. két hete használom már, a Blahán vettem a Müllerben. Nem ezért mentem, de megláttam, hogy már van, felkentem a tesztert, és nem bírtam otthagyni. Eddig a photo finish alapozójukat használtam, az egyetlen drogériás és állatokon nem tesztelt alapozó, ami jónak találtam az én bőrömre eddig. Ahhoz hasonlítva ez könnyedebb, fedésben, tartósságban kb. ugyanaz, talán kicsit gyengébb, viszont ezt valahogy fényesebbnek érzem, kell valamivel fixálni és kevésbé aláhidratálni. Szerintem nem tömíti el a pórusokat. És nem utolsó sorban ennek nincs olyan nyanyás szaga! Ja és még olcsó is. Teljesen elégedett vagyok:) Egyedül a téli árnyalattal leszek gondban, 03-asat vettem, a 02-es túl rózsaszínes árnyalatú nekem, a 01-es meg nagyon-nagyon világos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. augusztus 27.

SuperHiro

2013. augusztus 24.

Ugyan csak ma vettem, nem bírtam ki, hogy ne írjak rögtön véleményt róla. :) Amiről először szót kell ejtenem, az a szín. Nagyon félek az alapozó vásárlástól, mert még sosem sikerült a megfelelő árnyalatot megvenni. Itt a 020 és a 030 között vacilláltam, míg végül az előbbi nyert (nagyon féltem, hogy a 030 túl sötét lesz, noha kreol bőröm van, nem akartam kockáztatni, mert egyszer már jártam így pórul.) De otthon (természetes fénynél) aztán kiderült, hogy TÖKÉLETES választás volt, egyáltalán nincs tónuskülönbség az alapozott és az alapozó nélküli arcom között, ráadásul nagyon természetes is a hatás. :D A viselése kényelmes, egyáltalán nem érzem, hogy van bármi is rajtam. Az eredmény, ahogy a termék is ígéri: matt, de nem maszkszerű. A sötétebb foltokra és a nagyobb pattikra kell egy kis korrektor, de alapvetően a fedésére sem lehet panasz. Messze ez a legjobb alapozó, amit valaha használtam!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. augusztus 24.

knoemi88

2013. augusztus 19.

Oh igen! Finom illatú, krémes állagú, matt finisű csoda :) nagyon örülök, hogy visszahozták! A 02-es árnyalat tökéletes a bőröm színéhez, elég kevés belőle és nem fénylik át hamar..nagyon szeretem:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 19.

Pöti

2013. augusztus 8.

Ma végre megkaparintottam a 010-es Light Beige árnyalatot. A régihez képest a szín ugyanaz.. Teszt holnap, lássuk mit tud 40 fokban...

Update: nagyon jól vizsgázott az alapozó. 40 fokban csorgott a fejemről a víz, de az alapozó nem fénylett át. Persze volt rajta púder, de nem kellett igazítanom, se itatós papíroznom...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. augusztus 8.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Ascorbic Acid
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Glycerin, PEG-8, Aluminum Hydroxide, Propylene Glycol
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Ascorbic Acid

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.

Szilikon féle, melynek elsődleges célja az összecsomósodás megakadályozása.

A bőrt simává tevő, a krém bőrhőz tapadását elősegítő segédanyag.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology