Catrice

Ár:   2159 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 2159-ért megnézem

A krémet feltöltötte: kriszti.07, az összetevőket feltöltötte: andrej, Módosítva: 2018. február 22.

Lelőhely:   Müller, Rossmann
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Vedd meg online: Bellosmink.hu, 2159

Úgy viselkedik, mint egy láthatatlan bőrréteg. A nem kívánt fényt kontrollálja, mattítja az arcbőrt és feltölti nedvességgel. Ugyanakkor ez az alapozó olajmentes, tartós és kiváló fedést biztosít a hibátlan arcbőrért. Fényvisszaverő pigmentjei biztosítják a selymes-matt hatást. Bőrgyógyászatilag tesztelt.

4 árnyalatban kapható

Ár: 2159 , Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
Catrice All Matt Plus Alapozó
Ár: 700 + postaköltség , Eladó: Demonshadow
Állapot: körülbelül 1 ujjnyi hiányzik belőle, Helyszín: Baja, fizetés: fizetés banki átutalással előre vagy személyes átvétel

Martina1330

2018. december 25.

Nálam nagyon bevált elèg krèmes az állaga szivaccsal viszem fel ès baromi jòl fed, de nem lesz maszkos szèpen eldolgozom ès èszre sem venni.
Fedèse èpìthető miòta ezt használom a korrektort elhagytam mert nekem ez elegendő.
Árban nagyon jò drágább alapozòk sincsenek ilyen jòk világos bőrömre a legvilágosabbat használom ès nem változik a szìne felvitel után sem.
Ha jòl van fixálva nekem egèsz nap bìrja a strapát gyerek mellett is.
Nekem kedvenc lett.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 25.

Ha jòl van fixálva nekem egèsz nap bìrja a strapát gyerek mellett is.
Nekem kedvenc lett.

BCatz

2018. december 23.

Sokáig ezt az alapozót használtam. Vagy a szín vagy az állag miatt, de nekem maszk hatású volt. Aztán kipróbáltam a pipettás társát ami sokkal folyékonyabb. Könnyebb eldolgozni és természetesebben néz ki a bőrön.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 23.

Brigoca

2018. december 22.

Eddigi legjobb alapozó, ár-érték arányban tökéletes. Több drágább alapozót is használtam már, de mindnek nagyon maszk hatása volt. Szépen fed, természetes szín.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 22.

Konszuelita

2018. december 21.

update 2: most már biztos, ez volt a ludas, az arcom totál kipattogott. Érzékeny bőrre nem ajánlom.

Nagyon jó krémes, jól kenhető kézzel is és szivaccsal is. A fedése egy BB krémhez hasonlít. Nekem jobban bevált a HD Liqiud alapozó ettől a márkától.

Update: azt hiszem ettől pattogott ki a fejem. Tesztelem,hogy melyik új terméktől, de sanszos, hogy ez volt a ludas.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 21.

Timike150

2018. december 16.

Szamomra a best ujjaszuletik az arcom tole fedesre egy kozepes de nekem pont eleg es annyira jo mattit 8 oras muszak vegen meg mindig ugyanolyan az arcom zsirtalan ami ritka imadom regota nem volt ilyen jo alapozom es arban is verhetetlen

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 16.

NikolettSzabo

2018. december 16.

Hát. Nem életem legjobb alapozója. A matt hatás, amit ígért nem tartott valami sokáig, púderrel el kellett tüntetnem a T vonalban lévő fénylő részeket 1-2 órával az alapozás után. Ettől függetlenül az állaga jó, az illata kellemes és kedvelem a pumpás adagolóját.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. december 16.

MissEsztina

2018. december 9.

Annak ellenére, hogy alapból a bőröm inkább a száraz felé hajlik, és nem szokott kifényesedni, ettől az alapozótól mégis olyan olajosnak tűnik felkenés után, hogy először teljesen ledöbbentem. Nem minden alapozó után szoktam púdert használni, de ez után muszáj. Ami azért lássuk be kicsit irónikus így, hogy All Matt Plus névre hallgat. Illetve a legvilágosabb árnyalata (010, Light Beige) kicsit szürkés árnyalatot vet az amúgy nagyon fehér bőrömre. Az viszont már igaz, hogyha semmi sem ér az arcomhoz (vagy senki), akkor nap végén is még egész jól fed. Alapvetően első használat után megbántam hogy erre esett a választásom és noha már összebarátkoztunk, valószínűleg nem fogom újravásárolni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 9.

moni92

2018. november 25.

Ár érték arányban megfelelő, szépen fed, kicsit kifényesedik tőle a böröm.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 25.

Ár érték arányban megfelelő, szépen fed, kicsit kifényesedik tőle a böröm.

Sziszikee58

2018. november 22.

Nem fed olyan jól mint a HD Liquid, nekem ez gyorsabban át is fényesedik, de ettől függetlenül nagyon jó kis alapozó. Én ezt és a HD Liquid alapozót használom felváltva, ezt mondjuk inkább esti órákban szeretem használni. Akinek kevésbé zsíros, problémás a bőre, annak ez az alapozó tökéletes lehet ár-érték arányban egyaránt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 22.

ZsofiaLoren

2018. november 19.

Sajnos pattanásokat okozott, így nem adtam neki több esélyt. Világos árnyalatot választottam, de oxidálódott felvitel után és narancssárgás tónusú lett az arcomon. Nem vált be.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 19.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Ascorbic Acid
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Glycerin, PEG-8, Aluminum Hydroxide, Propylene Glycol
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Ascorbic Acid

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.

Szilikon féle, melynek elsődleges célja az összecsomósodás megakadályozása.

A bőrt simává tevő, a krém bőrhőz tapadását elősegítő segédanyag.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology