Catrice

Ár:   2159 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 2159-ért megnézem

A krémet feltöltötte: kriszti.07, az összetevőket feltöltötte: andrej, Módosítva: 2018. február 22.

Lelőhely:   Müller, Rossmann
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Vedd meg online: Bellosmink.hu, 2159

Úgy viselkedik, mint egy láthatatlan bőrréteg. A nem kívánt fényt kontrollálja, mattítja az arcbőrt és feltölti nedvességgel. Ugyanakkor ez az alapozó olajmentes, tartós és kiváló fedést biztosít a hibátlan arcbőrért. Fényvisszaverő pigmentjei biztosítják a selymes-matt hatást. Bőrgyógyászatilag tesztelt.

4 árnyalatban kapható

Ár: 2159 , Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
1000ft Catrice All Matt Plus Alapozó 020 Nude Beige
Ár: 1000 ft + posta , Eladó: Angelless
Állapot: Három kis pumpálásnyi hiányzik, Helyszín: Debrecen, fizetés: Személyes átvétel; vagy banki utalás után foxpost illetve postán maradó csomag
Ár: 1500, nincs csere , Eladó: farkaslivia
Állapot: 1 sze próbált, Helyszín: Bp, fizetés: Személyes átvétel, előre utalás esetén postázom
666ordinarygirl

2018. augusztus 19.

A Catrice-os alapozók örök kedvenceim. Ez volt az első alapozóm a márkától, nagyon szerettem. Inkább alkalmakra használom mostmár, hétköznapra a liquid coverage társa maradt. Kifejezetten jó választás fehérbőrű lányoknak, én nagyon sokáig keresgéltem, mire találtam egy színben passzoló alapozót a téli időszakokban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 19.

Bocskaolivia

2018. augusztus 15.

Nagyon szeretem, mint a tégelyes korrektorát is!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 15.

Nagyon szeretem, mint a tégelyes korrektorát is!

Girlhasnoname00

2018. augusztus 9.

Nagyon könnyű viselet,nem érzed úgy,hogy nem tud lélegezni a bőröd alatta.A textúrája is szuper.A matt hatás viszont annyira nem valósul meg.De ígyis az egyik kedvenc alapozóm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 9.

Evee88

2018. augusztus 7.

Könnyen felvihető, nem ragacsos, nincs maszkhatása, és ami nagyon fontos, hogy nem büdös!
Picit lehetne tartósabb a mattság, de árban és minőségben is repül neki az 5* :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 7.

xndpt

2018. augusztus 2.

Nekem bevált, 2x vettem már, előtte a Photo Finish-el is nagyon elégedett voltam, jók ezek a Catrice alapozók.
Azt nem mondom, hogy egész nap matt az arcom, főleg, hogy zsíros a bőröm, de ez sztem irreaális elvárás lenne, és ne is akarjuk ezt, mert az azt jelentené, hogy az alapozó teljesen elzárta a bőr anyagcseréjét.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 2.

pappveronika30

2018. augusztus 2.

Már másodszorra veszem újra, nekem bevált, bár az összetevőivel nem vagyok kibékülve,de mivel nem sminkelek napi szinten ezért nem zavar. az árnyalat megfelelő,027-es, púderrel tökéletesen matt marad.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 2.

vlvtnrbbt

2018. július 28.

Imádom, nemrég vettem újra. Nem kifejezetten problémás a bőröm, így nekem alkalomra és a mindennapokra is ideális. 1 nyomás elég belőle egyszerre, szépen, egyenletesen fed. Az egyetlen hiányossága, hogy a neve ellenére egyáltalán nem matt, legalábbis rajtam nem. Pár óra alatt át is fényesedik, bár engem annyira nem zavar, a jó tulajdonságai bőven feledtetik. Nem kopik le, "tűnik el" nap végére (ilyenkor nyáron sem) mint sok más alapozó, amit próbáltam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 28.

nocika113

2018. július 27.

Röviden: meh.
Hosszabban: a fedése nekem problémás, 3(!) pumpálásnyit használok minden nap és még így is alig nevezném közepesnek. Viseletnek könnyű, de az hogy matt 😂😂😂 hagyjuk. Nekem személy szerint nem okoz problémát, hogy nem teljesen az, na de pont ezért akartam nyárra, mert így volt hirdetve és mert nyárra találtam egy tökéletes színt belőle. Ezért eddig 3 csillag (gyors fogyás, kamu matt, tartósság hiánya).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 27.

Röviden: meh.

ppetra000000

2018. július 27.

Megfelelő alapozó. Nincs pattanás, elfogadható ár.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 27.

Megfelelő alapozó. Nincs pattanás, elfogadható ár.

DAlexandra

2018. július 26.

Nagyon szeretem, ennek van egyedül olyan árnyalata ami tökéletesen illik a bőröm színéhez. Szeretem hogy természetesen fed, nem lesz tőle viaszbaba hatású az arcom. Anyukámnak fel sem tűnt hogy használok alapozót csak megdicsért, hogy "nahát milyen szép most a bőröd" :) Nyilván ezt is le lehet izzadni, és ha valakinek zsírosodik a bőre délutánra azért már csillog rendesen, de egy kis korrigálással megoldható. Nem hiszem hogy egy alapozó képes lenne ezt a zsírosodást kordában tartani, szerintem nem erre vannak kitalálva, az inkább valami maszk lenne :D így én teljesen elégedett vagyok vele. Semmilyen krémmel nem veszett még össze, nem csomósodik, nagyon szépen el lehet oszlatni. Már többször újra vettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 26.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Ascorbic Acid
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Glycerin, PEG-8, Aluminum Hydroxide, Propylene Glycol
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Ascorbic Acid

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.

Szilikon féle, melynek elsődleges célja az összecsomósodás megakadályozása.

A bőrt simává tevő, a krém bőrhőz tapadását elősegítő segédanyag.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology