Catrice

Ár:   1159 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: falatka18, az összetevőket feltöltötte: andrej, Módosítva: 2018. január 9.

Lelőhely:   drogériák, online

Az ultra finom por könnyen feloldódik és elterül a bőrödön. Az olajmentes textúra fényvisszaverő pigmenteket tartalmaz, amelyek tartósan matt arcbőrt biztosítanak.

5 árnyalatban kapható

Ár: 700 Ft , Eladó: Bababuu
Állapot: új, bontatlan, Helyszín: Vác, fizetés: megegyezés szerint

hebokbia

2019. január 9.

Teszi a dolgát. Jó árban van és nem tud kevesebbet, mint egy Max Factor. Régóta használom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 9.

Skylin

2019. január 8.

Az én bőröm eddig minden pùder alatt àtzsírosodott. Ő az első aki egész nap bírja javítàs nélkül is és még este sem fénylik az arcom. Már többször is újravettem. Imàdom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 8.

bogmir

2019. január 7.

Biztosan vannak ennél jobb púderek, de teljesen megfelelő, igazából az én arcomat 5 percenként kellene púderezni, ezért még keresem az “igazit”, de nem bántam meg, hogy megvettem, nem volt drága, szépen fed, nem idézett elő semmilyen problémát a bőrömön, és talán 1-2 óráig tartós is. Szóval örülök, hogy kipróbáltam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 7.

Sziszikee58

2018. december 8.

Meglepő, hogy annak ellenére hogy egy elég olcsó púder, nagyon jól eldolgozható, tartós, és szépen mattít. Ár-érték arányban tökéletes. És mindenképp újravevős!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 8.

sara22

2018. november 19.

Szintén az átlátszó verziója van meg, természetes a hatása,szépen mattít, nekem nem fényesedik át,bár őszintén nem tudom, hogy ebben mennyi szerepe van a szuper alapozómnak és mennyi neki. Jó áron van és sokáig elég, nekem úgy érzem bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 19.

szaboagnes3277

2018. november 18.

Nemrég vásároltam meg. Eddig nagyon tetszik. Nekem átlátszó színbe van meg így nem kell még a tökéletes színt is megkeresni. Szépen mattít és nagyon jól fixál.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. november 18.

idonthaveaname

2018. november 16.

A Catrice mattító alapozójával használom, de botrányos! 2-3 óra elteltével annyira kifényesedik az arcom, mintha a púdert hírből sem ismerné, pont a fő feladatát nem látja el (pedig az arcápolásnál külön figyelmet fordítok a zsírosodás visszafogására)!
Csak azért kap két csillagot, mert imádom, hogy színtelen (a púderek színeivel mindig megjárom), könnyű vele dolgozni és nincs rossz illata, de mattító hatása az nulla.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 16.

Panka86

2018. november 13.

Catrice alapozó fixálására vettem, arra nagyon jó, az ára megfelelő, és valóban mattít. Ebből is csak 4 szín létezik, nekem sikerült megtalálnom a megfelelőt, de pozitívum, hogy a 4-ből egy átlátszó szín található, így elégséges a választék. Lehetséges, hogy legközelebb azt, vagy azt is választom, hiszen ha tökéletes az alapozó színe és csak fixálni szeretném, nem kell rá már pigment. Egyetlen dolog ami nekem nem tetszik, hogy nagyon porol, ha végighúzom az ecsetet, rengeteg terméket vesz fel. Próbálom gyengébben rányomni, remélem megtalálom a megfelelő technikát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 13.

marysidehouse95

2018. november 13.

Egy ideig használtam ilyet. Háromszor vásároltam újra, mert nem találtam jobbat nála, és árban is kedvező.
Szépen fed, abból a szempontból szerettem. Mára azért nem ezt használom, mert a Rimmelnek van világosabb púderje, nekem meg a hófehér bőrömön ennek a terméknek a legvilágosabb árnyalata is enyhe sárga színt adott.

3-ast adok átlagban. (5/4 a fedés, 5/4 az ár/érték arány, 1/1 a színskála)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 13.

3-ast adok átlagban. (5/4 a fedés, 5/4 az ár/érték arány, 1/1 a színskála)

Lills

2018. november 10.

Ezer éve megvan, és nagyon lassan fogy (szerintem sosem volt ilyen lassan fogyó púderem, pedig hatalmas használójuk vagyok). Semmi rosszat nem tudom mondani, nem mondom hogy nem fényesedik át a bőröm egy idő után, de ez kikerülhetetlen szerintem. Tartós, nincs vakolat-hatása, fedése pont olyan, amilyen kell (nekem bőrön kicsit sötétebbnek hat, mint amire számítottam) és a bőröm is szereti. Szerintem nagyon praktikus és bőven megéri az árát (mint a legtöbb Catrice termék, egyébként).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 10.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate