Catrice

Ár:   1159 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: falatka18, az összetevőket feltöltötte: andrej, Módosítva: 2018. január 9.

Lelőhely:   drogériák, online

Az ultra finom por könnyen feloldódik és elterül a bőrödön. Az olajmentes textúra fényvisszaverő pigmenteket tartalmaz, amelyek tartósan matt arcbőrt biztosítanak.

5 árnyalatban kapható

Ár: 700 Ft , Eladó: Bababuu
Állapot: új, bontatlan, Helyszín: Vác, fizetés: megegyezés szerint

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

Teokleia

2021. július 20.

25-ös Sand Beige árnyalatot vettem meg. Szépen mattít, True Skin tetejére megy nálam, elég szép finist hagy maga után, de erősen porol, ami mondjuk engem nem zavar, de lehet, valakinek az allergiáját is beindítja. Elégedett vagyok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 20.

Ada9921

2021. július 14.

Személy szerint én imádom, már kb 6 éve használom nem is veszek mást. A 010-es transparent árnyalatát használom, szépen mattít, pár óránként újra kell kenni orron de máshol nagyon szépen kitart. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. július 14.

annafekete99

2021. július 12.

010-es transparent árnyalatában vettem meg mert amit eddig használtam elfogyott es cruelty free-olcso alternatívát kerestem. Összességében szerintem jo, a szinte sikerült eltálalnom, nem sápaszt es nem veszik össze se a fenyvedommel(Eucerin sun oil control spf 30) se a hidratálómmal(neutrogena hydro boost water gel). En nem használók alá alapozott max par helyen korrektorozok,szerintem arra jo,hogy a nagy melegben ne fényesedjen at olyan hamar a borom, de par óránkénti érdemes újrapúderezni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. július 12.

Fanni039

2021. július 12.

Sajnos egyáltalán nem vált be, mintha nem is tenném fel, az ecset tényleg nem tudja felvenni és az átlátszó fehér olyan arcot csinál, mint egy mumiának.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 12.

Ramika24

2021. július 12.

Nem rossz,de nem is a legjobb,ár érték arányban szerintem jó,csodát senki ne várjon tőle. Viszonylag hamar átfényesedik,illetve télen nagyon beleül a száraz részekbe.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 12.

Buklika

2021. július 5.

A fizikai fényvédőm fölé szoktam tenni óvatosan, hogy ne legyek fehérre meszelve. Viszont ahogy a púderezés folymatában vissza-vissza teszem az ecsetet, a visszaszennyezés miatt a felszín megkeményszik/viaszosodik. Lehet, ez természetes dolog, de attól még zavaró, hogy az ecsetfej oldalával mindig "fel kell kapargatni" a megkövült tetejét.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 5.

Guinevere97

2021. július 5.

Nem tudok rá több csillagot adni. A fehér verzió volt meg (mérgemben már ki is dobtam), egyszerűen alig vett fel belőle valamennyit az ecsetem. Először azt hittem, az ecsettel van gond, de mással kipróbálva sem történt változás. A mattító hatása az én kombinált bőrömön kb. 2 órán át érvényesült. Kb. 3 hétig használtam, aztán meg is repedt a csavaros része, így leesik a teteje (miközben nem utaztattam, nem is ejtettem le). Nekem ez gyenge minőség.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 5.

dorinaben

2021. június 23.

Fényvédő mattításra használom. Felvitelkor nagyon szép, tapasztalatom szerint nem annyira tartós. Nehezen jön fel az ecsetemre.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. június 23.

Kencefice17

2021. június 10.

Szerintem rendesen teszi a dolgát. Pamaccsal szépen fel lehet vinni, nem hiszem, hogy lehetne túl sokat használni belőle. Szépen mattít, de nem tart ki egész nap, minimum egyszer tuti újra kell púderezni vele. Nekem megfelel, nem vártam nagy extrákat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. június 10.

Palma215

2021. június 2.

Szerintem ez hibátlan, Jó, porol, de annyi. Sokat nem várok egy púdertől, nekem az átlátszó van meg, attól konkrétan annyit, hogy mattítson és ne hagyjon fehér réteget. Mindenhogy próbáltam, simán fényvédőre felvittem, úgy is tökéletes a finish, catrice alapozóval tökéletesen működik, és más márkájú alapozoimmal is teljesen jó. Semmi extra, tényleg csak ami kell, de azt tökéletesen. Szerintem beszerzek majd belőle egy olyat is, aminek van fedése.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. június 2.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate