Catrice

Ár:   1159 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: falatka18, az összetevőket feltöltötte: andrej, Módosítva: 2018. január 9.

Lelőhely:   drogériák, online

Az ultra finom por könnyen feloldódik és elterül a bőrödön. Az olajmentes textúra fényvisszaverő pigmenteket tartalmaz, amelyek tartósan matt arcbőrt biztosítanak.

5 árnyalatban kapható

Ár: 700 Ft , Eladó: Bababuu
Állapot: új, bontatlan, Helyszín: Vác, fizetés: megegyezés szerint

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

Lina14

2013. december 8.

mivel nem volt drága, nem is vártam tőle csodát. megörülten, hogy a transculent árnyalat elég világos volt a bőrömnek. a finise sem erőltetett matt, kicsit természetesebb. a fedése nem nagy szám, inkább fixálja a sminket, mint egy plusz réteget ad. mattítani 4 óráig mattít, de után már nagyon átfénylik az arcom, ezért levonok egy csillagot, de egészen korrektül végzi a dolgát az árához képest

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 8.

szlilla

2013. november 12.

Igazán jó púder, mattítani is mattít, bár kiemeli a száraz részeket. Úgy gondolom ár-érték arányban azért egész jó termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 12.

Rebecka

2013. október 31.

Én alapozó fölé használom, nekem úgy vált be a legjobban , szeretem finom púder illata van és egész nap tart igaz az alapozóm is jó minőségű,árban teljesen jó ! :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 31.

timibaby

2013. október 26.

Kb. 1 hete hasznalom, eddig teljesen meg vagyok vele elegedve, es kulon jo pont, hogy van az en vilagos boromhoz valo arnyalat is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 26.

Bambiii

2013. október 24.

Hosszantartó matt hatás :D ez csak a csomagoláson van, ennél van jobb púder ebben az árfekvésben, ami tényleg hosszabban mattít. El fogom használni ha már megvettem, de ez a termék, ugyanúgy mint az alapozó párja nem bejövős sajnos.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. október 24.

cuni.geo

2013. október 14.

a natural beige nagyon fehér bőrűeknek tényleg telitalálat, nekem bevált :)
bb krém fölé viszem fel a hozzá való catrice ecsettel, szép, természetes hatást tudok ezzel elérni.
a régebbi verzójával ellentétben ennél belefér egy apró szivacs a tartóba, ha esetleg nem akarunk ecsetet magunkkal hurcolászni.
3-4 óra elteltével kezd fényleni a homlokom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 14.

a natural beige nagyon fehér bőrűeknek tényleg telitalálat, nekem bevált :)
3-4 óra elteltével kezd fényleni a homlokom.

NiDDA

2013. szeptember 25.

Nem rossz, kellően mattít, de nem poros, ha nem adagoljuk túl. A nap végére átfénylik, de zsíros bőrön melyik nem? Végülis egy átlagos púder, ami teszi a dolgát. A csomagolása tetszik, elég strapabíró, táskábadobós, habár én nem hordom, napközben csak blottolok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 25.

szilvike94

2013. szeptember 20.

Ma vettem meg a 015-ös Natural Beige árnyalatot! Ki még nem próbáltam, csak annyira hogy megnéztem passzol e az arcom színéhez! :) Szerencsére teli találat volt! :) A Rossmannba vettem 1099 Ft volt, remélem megérte! Azt sajnálom, hogy párnácska nem volt hozzá! :( De már úgyis beakarok szerezni egy púderecsetet! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 20.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate