Catrice

Ár:   1159 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: falatka18, az összetevőket feltöltötte: andrej, Módosítva: 2018. január 9.

Lelőhely:   drogériák, online

Az ultra finom por könnyen feloldódik és elterül a bőrödön. Az olajmentes textúra fényvisszaverő pigmenteket tartalmaz, amelyek tartósan matt arcbőrt biztosítanak.

5 árnyalatban kapható

Ár: 700 Ft , Eladó: Bababuu
Állapot: új, bontatlan, Helyszín: Vác, fizetés: megegyezés szerint

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

TheNancy07

2020. szeptember 10.

Nem szoktam púderezni, csakis nyáron az orromat, mert nagyon kiszokott fényesedni. Na! Erre tökéletes. Ámbár egy 8 órás munkaidőt azért nem fed le maradéktalanul, de órákon át mattítja az orrom. Ennyi elég is :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 10.

Matuka

2020. szeptember 4.

Ár-érték arányban verhetetlen, szèpen mattít, nincs vele semmi problémám.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. szeptember 4.

Ár-érték arányban verhetetlen, szèpen mattít, nincs vele semmi problémám.

Stenico

2020. augusztus 14.

Miután (másodjára) sikerült megtalálnom a megfelelő árnyalatot, eléggé meg vagyok vele elégedve. Alapozó fölött kibír pár órát, utána aztán elkezd átfényesedni az orrom környékén. A normál részeken viszont késő délutánig is makulátlan. Egyetlen panaszom, hogy baromi erősen össze van préselve, mindig fel kell kaparnom belőle a napi adagot, ezért -1*.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. augusztus 14.

HNReni

2020. augusztus 6.

Könnyű a felvitele. Az átlátszó változat nem hagy fehér nyomokat a bőrön. Jól mattít, viszont fixáló tulajdonsága nem a legjobb. Ezért nem venném újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 6.

GriseldaB

2020. július 28.

Nagyon jól hozza az ígért mattító hatást és tartós is. Mindenképp újra fogom venni😌

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 28.

diii24

2020. július 15.

Reggel szoktam használni nappali arckrém és korrektor után. Könnyű vele dolgozni és hozza is a matt hatást, amit ígér. Esetleg nap közben szoktam egyszer igazítani rajta, de van hogy az is elmarad. Próbáltam már alapozón is, ugyanúgy hozza az ígérteket. Én már a másodjára vettem újra.
Ha megtalálod a tökéletes nappali arckrémet, amitől nem fénylik pár óra múlva a bőröd, akkor biztosan tökéletes párosítás lesz ezzel a púderrel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 15.

anitaaa04

2020. július 1.

Már régóta kerestem egy olyan kőpúdert, ami tartós és meggátolja, hogy a kombinált bőröm miatt a nap végére átfényesedjen az alapozóm. Nagyon örülök, hogy rátaláltam és megvettem. Tartós, szépen építhető és valóban hozza az ígért matt hatást. Ha elfogy mindenképpen újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 1.

pinksunset

2020. június 29.

Egész jó, jól fed, jól mattít, pedig zsírosodásra hajlamos bőröm van. Nem mondom, hogy nap végére nem fénylik át, de azért összeségében szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 29.

fdorottya

2020. június 25.

Nagyon jó púder. Eddig mindig drágább púdereket vettem (L'oreal, Clinique), majd itt olvastam többektől is, hogy milyen jó. Gondoltam egy próbát megér. Nagyon sokszor vettem már újra. Nagyon sokáig elég (nekem négy - öt hónapig biztos) Nem okozott nekem pattanásokat. Jól is fed. Ára is jó.

UP.: Nem is tudom hányszor vásároltam már újra. Elkalandoztam drágább felé is (Bobbi Brown), de visszatértem hozzá. Számomra A PÚDER:

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. június 25.

kitti1313

2020. június 15.

Matt hatas kb 1-2 oraig tart nem tovabb. Sajnos nem igazan erte meg az arat igy szamomra, pedig tobbnyire zsiros a borom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 15.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate