Catrice

Ár:   1159 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: falatka18, az összetevőket feltöltötte: andrej, Módosítva: 2018. január 9.

Lelőhely:   drogériák, online

Az ultra finom por könnyen feloldódik és elterül a bőrödön. Az olajmentes textúra fényvisszaverő pigmenteket tartalmaz, amelyek tartósan matt arcbőrt biztosítanak.

5 árnyalatban kapható

Ár: 700 Ft , Eladó: Bababuu
Állapot: új, bontatlan, Helyszín: Vác, fizetés: megegyezés szerint

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

cshrs

2020. június 14.

Nekem egy atlagos puder. Az essence all about matt puderevel hasznalom ugy, hogy az megy a T-zonara, ez meg az arcom tobbi reszere. Igy teljesen bevalik, de a jobban zsirosodo reszeken annyira nem valt be. (Amikor uj volt, alig birtam kinyitni anelkul, hogy a kormom bele nem tort volna, de hasznalgatas utan javul a helyzet :D)

Update: most vettem észre, hogy még mindig ugyanazt a púdert használom, és már meg kéne vállni tőle, mert 12 hónapos a felbontás utáni lejárata. huppsz, csak úgy elvolt a fiókomban amíg egy másikat is használtam:D na de a véleményem maradt, hogy ez egy teljesen átlagos púder, újravenni nem hiszem, hogy fogom. az enyémnek már a teteje le is tört, ami az essence és catrice púdereimnél már megszokott, illetve a felirat is erősen megkopott, de hát sok utaztatás és használat mellett ez nem meglepő.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 14.

Odriuss

2020. április 24.

Nagyon szeretem, nem használom sűrűn, max ha van egy két pattanás amit szeretnék lefixálni. Jól fed és egész nap fent van, ár érték arányban szerintem kiváló. Ez a mennyiség nekem szerintem a lejáratáig biztos nem fog elfogyni, de ha úgy alakul, akkor mindenképp újra fogom venni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 24.

Tempete

2020. március 13.

Akkor most én leszek a mumus, de nekem nem valt be 😏
Először is, sajnos az összetevők között is vannak csúnyább dolgok.
Masodszor, felkenve olyan az arcom à szárazabb részeken, mintha beleborultam volna egy adag porba. Pedig a legtöbb helyen zsíros borom van. Na most, ahol meg zsíros egy óra múlva már tocsogok a zsírban.
Igazából pozitívat nem tudok mondani. Az essence púder jobb ugyan ebben az árkategóriában, de leginkább a Mac studio fix púderre esküszöm.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 13.

Akkor most én leszek a mumus, de nekem nem valt be 😏
Először is, sajnos az összetevők között is vannak csúnyább dolgok.

nhviktoria

2020. február 19.

Nagyon jó púder, mindent tud, amit elvár tőle az ember. Szépen mattít, elérhető színes és transparent verzióben is (én felváltva használom őket, mikor melyikhez van kedvem). Olcsó, könnyű beszerezni és pattanásokat sem okoz. Tulajdonképpen nem sok púdert használtam ezen kívül, ez olyan jól műküdik, hogy nem érzem azt, hogy másikkal kellene próbálkoznom :) Ezután is újra fogom venni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 19.

Ajsha920704

2020. február 9.

Szuper kis púder, remek áron. És ami miatt elnyerte a szívem: Átlátszó (Transparent). Télen-nyáron használható, mert átengedi az alapozó színét. Sokáig elég mert nem porlad túlzottan. Szépen fed és tartós is. Újravéve sokadjára :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 9.

Alexa930

2019. november 30.

Nagyon jó termék. Alapozó nélkül teljesen természetesnek hat, de egységesíti bőrt. Alapozóval szinte porcelán bőrt alkot. Segít, hogy ne legyen fényes, olajos a bőr.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 30.

lia0000

2019. november 29.

Nagy kedvenc! Szerintem az itteni vélemények alapján vettem meg. Egyszerűen azt adja, amit ígér. Még alapozó nélkül is gyönyörű lesz a bőröm tőle. Egyértelműen max. pont!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 29.

lunamoon06

2019. november 21.

Kedvenc púderem!😊
Nem próbáltam eddig sokat, de amit előtte néztem (pl essence) az botrány volt ehhez képest.
Eddig egyszer vettem újra, bár púder természetesen nem fogy el olyan hamar.
Sokáig fent marad, a zsírosabb területeket azért nem mattítja sajnos egész nap, az orrom szokott fényleni de belefér. Egyenlőre meg vagyok vele elégedve.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 21.

Kedvenc púderem!😊
Eddig egyszer vettem újra, bár púder természetesen nem fogy el olyan hamar.

laura0088

2019. november 16.

Nagyon szeretem. Előtte a Rimmel matt púderét használtam, de ez sokkal jobb. Tartós, szépen mattít, természetes hatása van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 16.

kicsikocsi

2019. október 28.

A maybelline mattító púderét használtam sokáig, de valahogy eltűnt a polcokról. Az itteni vélemények alapján jutottam el hozzá és nem bántam meg. Teljesen jól fed, hétköznapokra általában csak korrektort és púdert használok, de úgy is teljesen jól működik. Plusz, ha alapozóra használom, sokkal kevésbé lesz maszkos a fejem mint a korábbi maybellinetől. Ja, és a mattítás is rendben van.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 28.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate