Catrice

Ár:   1159 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: falatka18, az összetevőket feltöltötte: andrej, Módosítva: 2018. január 9.

Lelőhely:   drogériák, online

Az ultra finom por könnyen feloldódik és elterül a bőrödön. Az olajmentes textúra fényvisszaverő pigmenteket tartalmaz, amelyek tartósan matt arcbőrt biztosítanak.

5 árnyalatban kapható

Ár: 700 Ft , Eladó: Bababuu
Állapot: új, bontatlan, Helyszín: Vác, fizetés: megegyezés szerint

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

Dortya

2019. július 13.

Szeretem, jó kis drogériás púder :) Ajánlom mindenkinek, jól lemattítja az arcot, és ár érték arányban tényleg.. jó. Egyszerűen csak szupi :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 13.

citromkrem

2019. július 7.

Szépen egységesíti a bőrszínt, matt hatást biztosít. A 010-es árnyalata van meg, örülök, hogy ilyen világos árnyalata is van, ami megy a bőrömhöz.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 7.

Alyr

2019. július 5.

Hétköznapi sminkfixálásra nekem bevállt, dél körül újra fel kell vinnem, és bírja estig. Viszont kettőnél több rétegben csomódodik, porzik, nem szép a finishe. Amennyire észrevettem kicsit oxidálódik (sötétedik a bőrön) de teljesen vállalható, nekem a legviláhosabb árnyalat van meg. Többször újravettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 5.

a.muse.d

2019. június 28.

néhány hete használom, direkt adtam egy kis időt neki az itteni vélemények miatt, de valahogy nem válik be... lehet, hogy az alapozón is múlik, hogy hogyan teljesít (bár 2-3 féle kombinációban is kipróbáltm, és mindegyiknél hasonló a tapasztalat), de nekem sajnos túl gyorsan zsírosodik vissza a bőröm, már délelőtt újra kell púderezni, pedig alapból nem extrémen zsíros.
a fedése (frissen) egyébként szép, és az árnyalat is megfelelő lenne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 28.

a fedése (frissen) egyébként szép, és az árnyalat is megfelelő lenne.

Sierra0120

2019. május 25.

Nem vagyok egy púderes, inkább szeretem, ha picit csillog a bőröm, amíg az a csillogás nem zsírban úszást jelent.
Manapság viszont valahogy zavarni kezdett, úgyhogy megvettem őt, testerről jónak tűnt.
Tényleg szuper termékról van szó, könnyed textúrájú, nem poros, jó kis termék.
Mivel nem igen használtam soha púdert, nem tudom, mihez viszonyítani, de szeretem, szóval jár az öt csillag!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 25.

Tényleg szuper termékról van szó, könnyed textúrájú, nem poros, jó kis termék.

ViRaG003

2019. május 21.

Nagyon tetszik!
Nem lesz zsíros hatású a bőröm.
Tuti még veszek

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 21.

Nagyon tetszik!
Nem lesz zsíros hatású a bőröm.
Tuti még veszek

ildikeb

2019. május 21.

Előttem már mindent leírtak. Én is imádom! Szép a fedése, szépen mattít, nem fénylik át. Többször újravettem, újra is fogom :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 21.

jimpy

2019. május 6.

Nagyon szeretem, nekem bevált! Szépen mattítja a bőröm, illetve egy kis plusz színt is ad. Sokszor újra vettem már, évek óta csak ezt használom és egy darabig még biztosan ezt is fogom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 6.

Sompi1

2019. május 5.

Sajnos nekem nem sokat használ. Rövid idő után újra csillog a bőröm.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. május 5.

Sajnos nekem nem sokat használ. Rövid idő után újra csillog a bőröm.

Tincsi1983

2019. április 27.

Szuper termék. Megfelelően mattit jó árban van. Nálam újra vevős.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 27.

Szuper termék. Megfelelően mattit jó árban van. Nálam újra vevős.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate