Catrice

Ár:   1159 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: falatka18, az összetevőket feltöltötte: andrej, Módosítva: 2018. január 9.

Lelőhely:   drogériák, online

Az ultra finom por könnyen feloldódik és elterül a bőrödön. Az olajmentes textúra fényvisszaverő pigmenteket tartalmaz, amelyek tartósan matt arcbőrt biztosítanak.

5 árnyalatban kapható

Ár: 700 Ft , Eladó: Bababuu
Állapot: új, bontatlan, Helyszín: Vác, fizetés: megegyezés szerint

vvivien

2019. február 17.

Az átlátszót vettem meg és nagyon elégedett vagyok vele jól mattít, sokáig elég és nincs poros hatása.Ez az eddigi legjobb puderem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. február 17.

lau0658

2019. február 14.

010-es árnyalat: Első sminkelésem óta ezt használom, mindig ezt veszem újra, én teljesen meg vagyok vele elégedve, semmi hibája nincs. 12 óráig persze azért nem bírja, max 8-at, de ezen kívül nagyon jó.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 14.

Szila20

2019. január 30.

Nekem ez a púder olyan, mint a Rimmel Stay Matte, minden megvan benne, amit egy púdernek tudnia kell; nem poros a hatása, matton tartja az arcomat és egész nap "csillogás-mentes" a bőröm. :) Ár-érték arányban - eddigi tapasztalatok alapján - verhetetlen. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 30.

akirarn

2019. január 28.

Transparent árnyalat van meg nekem ebből. Jól teszi a dolgát, puha tapintású, jó kis mindennapi púder, fixálásra és touch upra tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 28.

FViktoria93

2019. január 28.

030 Warm Beige árnyalatban használom, bár így télen egy kicsit sötét, ezért valószínű félrerakom nyárra, és megveszem a 025-öst. Egy éve használom minden nap, tartós, szép finise van, szépen kiegészíti az alapozót. Semmilyen irritációt nem okozott. Napközben egyszer át kell frissítenem, átfényesedek T vonalban, egy kis felitatás - újrapúderezés után megoldódik a probléma, de mivel zsíros bőrrel vagyok megáldva, ezért ezt nem írom fel a rovására :D

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 28.

April13

2019. január 22.

Számomra tökéletesen hozza azt, amit egy púdertől elvárok. Fed, mattít, felszívja a zsíros réteget, tartós, de közben hagyja lélegezni is a bőrömet.

Nagy pluszpont amúgy a Catrice-nek, hogy közel 15 éve sminkelem magam, tizenévesen amúgy is rendkívül problémás volt a bőröm, így rengeteg alapozót/púdert/korrektort próbáltam már ki életem során, de ez az egyetlen olyan márka azok közül, amikkel találkoztam, ahol vannak egyrészt rózsaszínes alaptónusú bőrre való árnyalatok, másrészt a nem kifejezetten rózsaszínes árnyalatok sem sárgásak vagy hullafehérek, azaz ez az egyetlen olyan márka, aminek a termékei igazán szépen mutatnak a világos, de rózsaszínes bőrömön. Emellett a kiváló ár/érték arány, illetve az, hogy (szinte) mindennapos használat mellett is jó pár hónapig elég egy-egy darab belőlük, mert nem kell sokat használni a kívánt hatás eléréséhez, szintén hatalmas előny. A magam részéről még a jelenlegi ár dupláját is szívesen hajlandó lennék kifizetni ezért a púderért, nekem akkor is bőven megérné a fentiek miatt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 22.

ggrrll

2019. január 20.

A transparent árnyaltút használom, és teszi a dolgát. Nem kell belőle sok, és szépen mattosít, de nem olyan mintha bele fejeltem volna a hintőporba. Estére átfényesedik, de nekem simán kibír 6-8 órát. Megéri az árát

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 20.

HunFairy

2019. január 16.

Nagyon elégedett vagyok vele, bár magasabb árkategóriájú púdert még nem próbáltam, eddig számomra ez a csodaszer. Szépen mattít anélkül hogy szárítana. Szépen beleolvad a bőrömbe, és a catrice alapozóval is jól működik. Nap végére ugyan átfenyesedem, de messze nem annyira mint púder nélkül. Ráadásul legutóbb egy nagyon izzadós edzés után (az izzadság nagy részét letöröltem közben) a pirosítóm és a bronzosítom is eltűnt, ez viszont fürdésig fennmaradt.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 16.

writa

2019. január 15.

a 010-es árnyalata van meg, nagyon örültem, hogy ilyen világos is van, nem minden púderből van ilyen világos. Szeretem a színét és az állagát is, szép, matt hatása van.

update: nagyon jól összebarátkoztunk, hosszantaró és matt hatása van, újravevős :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 15.

KozmaNikolett2001

2019. január 11.

Olyan amilyennek egy jo pudernek kell lennie:) hosszantarto mattitas nagyon jo aron:) ujravevos

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 11.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate