Catrice

Ár:   985 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: tátombák, az összetevőket feltöltötte: Loona, Módosítva: 2017. december 22.

Lelőhely:   drogériák, online

A krémes, hosszantartó formula E vitaminnal hatékonyan elfedi a  pirosságot, a  szem alatti sötét karikákat és a bőrhibákat.

Duende

2017. június 2.

nekem egyszerűen tökéletes. Igaz, hogy szem alatti karikákra nem használom, csak a bőrhibák elfedésére. Színben is illeszkedik a bőrömhöz, eldolgozni is könnyű.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 2.

LuckyGirl

2017. március 29.

Nekem nem vált be.. szárította a bőröm és olyan hatást keltett mintha ráncok lenének a szemem alatt. az én sötét karikáimra még rétegezve sem felelt meg. vészhelyzet esetére megtartom viszont nem venném újra

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 29.

Africa

2017. március 21.

nem a legjobb korrektorom, sajnos színben sem találtam meg a számomra megfelelőt, és az eldolgozás se megy vele könnyen. H afinoman oszlatom el, akkor foltos marad, ha erősebben, akkor fedése nem megfelelő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 21.

Ndr

2017. február 7.

Én szeretem. Nagyon tetszik az állaga, könnyen eldolgozható. Ár-érték arányban nekem tökéletes. Próbáltam ehhez hasonló drágább verziót is, ugyan ezt a hatást erte el mégiis jóval olcsóbb. Azért adok neki csak 4 csillagot mert hiszem hogy létezik ennél jobb korrektor is csak még nem találtam meg 😀

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 7.

Berill23

2017. február 2.

Könnyen eldolgozbató jól fedő. 030-as árnyalatot használom,pirosságra,illetve szem alá.
Újra venném de nem kapható. :/

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 2.

Újra venném de nem kapható. :/

Dorika78

2016. december 25.

Nem rossz termék, de nem is jó. A bőrhibákat elfedi, de 1- 2 (!) órán belül úgy el tűnik, mintha nem is használtam volna semmit. Az állaga viszont nagyon jó, krémes, könnyen el lehet dolgozni. Nem fogom újra venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 25.

biusjj

2016. december 12.

Van egy nálam 010 nude árnyalatban, inkább apró korrigálásra használom, mikor épp nincs nálam semmi. Nem túl tartós, sajnos pár óra után "lefolyik", de sos helyzetben, vagy amikor a rúzst rosszul kenem fel, akkor szuperál. Bőrhibákat elfedi, de le is kopik. Irritációt nem okozott. Egynek elmegy, ilyen hurcikálós, táskába dobósnak, de mindennapos használatra nem vetem be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 12.

romsicsbori

2016. december 12.

A 10-es árnyalatot használom a szem alatti karikáim elfedésére... illetve használnám, ha érne valamit. Egy rétegben olyan, mintha nem lenne ott semmi. Két rétegben már jelentős inverz panda-effektussal kell számolni. Az állagát nagyon szeretem, könnyed és nem ül bele a kis barázdákba. A szemhéjamon és az orrom tövében jól működik, de pont a szemem alatt nem, ahová eredetileg szántam.
Nem szeretném nagyon lehúzni, mert lehet, hogy csak én néztem be az árnyalatot, de sajnos 3-masnál jobbat egyelőre nem tudok adni. Megpróbálkozom egy másik árnyalattal is, hátha az update több csillagot hoz majd neki. :)

derienart

2016. október 27.

Én szem alatti karikákra vettem, de nem vagyok megelégedve. Fed, de nem tünteti el a karikákat. Az árc bármely más pontjára jó egyébként.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 27.

Vajdus23

2016. október 13.

Szem alatti karikákat jól elfedi, de a nagyobb bőrhibákkal, pattanásokkal már sajnos kevésbé tud megbirkózni. Gyenge fedése miatt problémás bőrre nem ajánlom. Korán beül a ráncokba, sokszor kell frissíteni, nem valami tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. október 13.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol, BHT, Ascorbyl Palmitate, Ascorbic Acid
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Dimethiconol, PEG-8
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Ascorbic Acid

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology