Catrice

Ár:   985 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: tátombák, az összetevőket feltöltötte: Loona, Módosítva: 2017. december 22.

Lelőhely:   drogériák, online

A krémes, hosszantartó formula E vitaminnal hatékonyan elfedi a  pirosságot, a  szem alatti sötét karikákat és a bőrhibákat.

Bebek

2016. október 3.

Eddig a kis tégelyes camouflage-t használtam. Aztán megláttam ezt és hirtelen ötlettől vezérelve megvettem.
De milyen jól tettem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Sokkal szebben fed, mint a tégelyes rokona. Ez nem olyan nehéz, tömény, zsíros krém. Szóval 100%-osan fed, nem látszik, nem érződik, h ott van és kitart nap végéig. Nekem nagyon zsíros a bőröm, a tégelyes 2-3 óra múlva zsíros hatásúvá, láthatóvá vált és így csúnyán fedett.
A nude színt vettem, ez a legvilágosabb. És egyszerűen tökéletes!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 3.

De milyen jól tettem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
A nude színt vettem, ez a legvilágosabb. És egyszerűen tökéletes!

Kozmakrisztina

2016. szeptember 27.

nagyon szeretem, szépen fed és tartós is :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. szeptember 27.

nagyon szeretem, szépen fed és tartós is :)

HrtvMrtn

2016. szeptember 23.

Igazság szerint egy másik Catrice korrektort szerettem volna eredetileg megvenni, de sajnos akkorra az már elfogyott, és erre esett a választásom.
De nem bántam meg. Télen mindig karikásak a szemeim, alapozó alá szoktam felkenni. Azt a hatást amit szeretnék elérni, ezzel általában sikerül is. Nem szeretem ha látszik hogy menyire réteg alapozó, korrektor van az arcomon, féltem is hogy látszódni fog, de nem kellett csalódnom. Bár biztosan léteznek ennél jobb korrektorok is, egyenlőre meg vagyok vele elégedve.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 23.

LSTE

2016. szeptember 11.

Valami csoda ez a korrektor. Miután jól befürödtem ugyanezen márka camouflage korrektorjával kellett valami elfedni a hegeket. (Ó mondd miért nyomkodom én mindig az arcom?? :D)
Szóval rá esett a választásom. És hogy milyen jól tettem.
Szín: 020-as árnyalat az én bőrszínem.
Fedés: Közepes-erős fedése van. A patikat természetesen nem fedi el (de amúgy is óva intek mindenkit attól, hogy a gyulladt pattanásra kenjen akármit is), de a szem alatti karikákon nagyon jól működik.
Ár: 1500 Ft-ért vettem. Szerintem ez jó ár érte.

Update: Még mindig imádom! Csillagos-brillagos ötös.

A véleményem még mindig áll, viszont nemrég voltam drogériában, ahol még mindig árulják (és nem a kifutó termékek állványán.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. szeptember 11.

Szóval rá esett a választásom. És hogy milyen jól tettem.
Szín: 020-as árnyalat az én bőrszínem.
Ár: 1500 Ft-ért vettem. Szerintem ez jó ár érte.

Update: Még mindig imádom! Csillagos-brillagos ötös.

TimyeK

2016. augusztus 20.

Bőrhibák elfedésére használok korrektort. A 20-as árnyalat tökéletesen passzol a bőrszínemhez, eléggé jól fed és szinte beleolvad a bőrbe. Mivel csak 1-2 patti, vagy hiba elfedésére használom, így eléggé sokáig tart. Tartósságával nincs bajom, nekem megfelel az állaga, az illata jó és a színek se sárgásak. Teljes áron is megéri megvenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 20.

Hannibal

2016. augusztus 17.

Nagyon szeretem a szemem alá és az orrom tövébe .
Nem szárít,nem ül bele a ráncokba.érdekes,hogy felkenéskor még kicsit elüt a szín,de kézmelegre szépen beleolvad és tökéletes lesz .
Én egy kis púderrel fiixálom,így szépen tart ,nap végére picit már megkopik,de nem foltosan,teljesen vállalható akkor is.Nekem pattanásom nem igazán szokott lenni,de szerintem azokra gyenge a fedése ,illetve zsíros bőrről szerintem hamar elmászkálhat ennyit tudok negatívumként felhozni .
Mivel én a szemhéjamra is kenek belőle,mert ott nekem mindig piros a bőröm ,ezért nagyon tetszik,hogy ennyire krémes,kellemes használni és a végeredmény is szép szolíd,nincs "vakolat" hatása .

Én újra fogom venni,hogyha elfogy és lehet még kapni .

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 17.

Nagyon szeretem a szemem alá és az orrom tövébe .

Én újra fogom venni,hogyha elfogy és lehet még kapni .

Gica81

2016. augusztus 17.

Szem alatti karikákra használom a 010-es árnyalatot. Enyhe fedése van, nem a legtökéletesebb, de egynek elmegy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 17.

ftmea13

2016. július 7.

Anno volt ilyen stift korrektoros korszakom, amikor szinte minden márkából kipróbáltam, de sajnos nekem ezek a stiftek nem váltak be, bár a többihez képest, szerintem még ez volt a legjobb, viszont hamar "eltűnt", amíg fent volt, tökéletes fedése volt. Jól passzolt a bőrszínemhez, könnyű volt dolgozni vele, de nem igazán mondanám tartósnak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. július 7.

gramonaeszter

2016. június 28.

Szinte minden nap használom bőrhibák, szem körüli karikák eltüntetésére, nagyon bevált. Krémes állaga miatt azonban elég gyorsan fogy, könnyen kopik. Színe pedig elüt a bőrtől, akármilyen árnyalatot választottam eddig, szóval mindig púderrel, alapozóval fedem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 28.

Hannah11

2016. június 25.

Nekem nagyon-nagyon bevált.
Már harmadjára veszem.Csodásan fed,tartós,jól kezelhető,puha,lágy.
Nagy adag van benne,de igen,való igaz,hogy gyorsan kopik.
Sok szép színben lehet kapni.
Imádom.5*

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. június 25.

Nekem nagyon-nagyon bevált.
Már harmadjára veszem.Csodásan fed,tartós,jól kezelhető,puha,lágy.
Nagy adag van benne,de igen,való igaz,hogy gyorsan kopik.
Sok szép színben lehet kapni.
Imádom.5*

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol, BHT, Ascorbyl Palmitate, Ascorbic Acid
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Dimethiconol, PEG-8
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Ascorbic Acid

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology