Catrice

Ár:   985 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: tátombák, az összetevőket feltöltötte: Loona, Módosítva: 2017. december 22.

Lelőhely:   drogériák, online

A krémes, hosszantartó formula E vitaminnal hatékonyan elfedi a  pirosságot, a  szem alatti sötét karikákat és a bőrhibákat.

tagnes96

2016. június 20.

Jajj, de nem szerettem. Nem sokat fed, nem is annyira tartós. Szinte az egész megvan belőle, annyira nem szerettem használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 20.

redakkrisztinaa

2016. május 20.

Nincs túl nagy fedése , nem is túl tartós , hamar fogy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. május 20.

Nincs túl nagy fedése , nem is túl tartós , hamar fogy.

greti27

2016. május 14.

Én imádom a Catrice szinte összes termékét, viszont számomra ez felér egy katasztrófával. A színe jó volt, viszont a fedése és tartóssága 0. Most a táskámban tartom vésztartaléknak, ha a nap során muszáj lenne frissíteni, de a Camuflage mellett ez nem sűrűn fordul elő. Szerencse, hogy nem volt túl drága, akkor csalódottabb lennék.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. május 14.

dorab

2016. május 14.

Nekem száraz bőröm van, és mikor én ezt a korrektort használtam, nem fordítottam különösebb időt hidratálásra. Felvittem, és nem kellett pár perc és elég csúnyán rászáradt a bőrömre. Én a tégelyes camouflaget használom, nekem az sokkal jobban bevált. De mivel már használok krémet is, lehet hogy teszek majd mégyegy próbát

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. május 14.

adamnoemi

2016. május 10.

én a 010 Nude árnyalatot használom, és életem legjobb döntése volt. egy barátnőm ajánlotta, mert neki is hasonló bőre van, mint nekem, eléggé zsíros, és van mit fedni rajta. szerintem tökéletes a fedése, én nagyon jól megvagyok vele, alapozót nem is használok már, mert ennyi elég, csak egy kis púdert rá.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. május 10.

zsuzsu92

2016. május 8.

Nem szerettem hogy stiftes, ecset nélkül nem tudtam felvinni a szemzugba és elég hamar ki is fogyott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 8.

zsanetta

2016. április 26.

Kisebb pigmentfoltokra használom, szemalatti ráncokba nagyon beleül sajna.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. április 26.

Kisebb pigmentfoltokra használom, szemalatti ráncokba nagyon beleül sajna.

Dorciii

2016. április 5.

Már nagyon kevés van benne. Szerintem még ezt a hetet kibírja, de utána kell venni újat. Az ára nagyon jó, de nem vagyok vele teljesen megelégedve. Mivel olyan korszakomban vagyok sok a pattanás, de nem fedi ez.... nem jó pattanásokra.... A szem alatti karikáimat sem tudja eltakarni, de azért halványítja. Jó volt, de nem veszem újra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. április 5.

DaisyAv

2016. április 5.

Hullaszínű a bőrőm, közepesen erős sötét karikákkal a szemeim alatt. A 010-es Nude árnyalatot vettem meg és nagyon elégedett vagyok. 1000 Ft. volt a Rossmannban, ennyiért a bolondnak is megéri. Csak a szem alatti részre használom, könnyen kenhető, nem zsíros. 5 csillagot kap.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 5.

Kingucii

2016. március 28.

Nekem a 010-es Nude árnyalat van meg és azt vettem észre, hogy az apróbb hibákat, pirosságot elfedi, továbbá én a szemhéjamra is kenek belőle kicsit, amitől tovább fennmarad a tus. Szerintem ez a korrektor a nagyon zsíros, pattanásos bőrűeknek nem megfelelő, viszont akinek kicsit olyan az arca vagy apróbb hibái vannak,ő bátran használja,mert erre megfelelő a termék( bár a leírásban is ezt mondja)!:)
Kb 3 hónapja van meg és minden alapozáskor használom. Krémesnek annyira nem mondanám krémesnek, de nem szárít. Nekem ez olyan 4,5* De mivel erre nem lehet értékelni,ezért 4*-ot adok a terméknek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 28.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol, BHT, Ascorbyl Palmitate, Ascorbic Acid
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Dimethiconol, PEG-8
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Ascorbic Acid

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology