Catrice

Ár:   985 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: tátombák, az összetevőket feltöltötte: Loona, Módosítva: 2017. december 22.

Lelőhely:   drogériák, online

A krémes, hosszantartó formula E vitaminnal hatékonyan elfedi a  pirosságot, a  szem alatti sötét karikákat és a bőrhibákat.

Trekaa

2016. március 15.

Egyszer vettem, nem is használtam el teljesen,szárította a bőrömet, nem volt tartós.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 15.

Shea

2016. március 15.

Imádom a Catrice korrektorokat, de ez nem jött be. Nem fed szinte semmit és tartósnak se mondható. Egyetlen pozitívuma a stiftes kiszerelés, táskába, utókorrigálni elmegy,

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. március 15.

Mimik

2016. március 2.

Én elégedett vagyok vele, színben is sikerült olyat találni ami passzol az arcomhoz és az állaga és tartóssága is bejön. Alapvetően szeretem a Catrice tremékeit és ezzel sincs gondom

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 2.

ALettah

2016. február 21.

A 020-as Vanilla árnyalatot használom. Magam is meglepődtem, hogy milyen remek kis termék, pedig igazából azért vettem, mert kellett egy olcsó korrektor a nyaraláskor előjött pattanásokra, és nem volt nálam a szokásos korrektorom. Az én apróbb bőrhibáimra, szem alatti karikákra, kisebb egyenletlenségekre, pirosodásra és apró pattanásokra szuperül használható, rádobok egy kis alapozót, fixálom púderrel és már mehetek is. Az árához képest csodaszer! Nálam a szem alatti részre is jó - ide pontokban szoktam felvinni és ujjbeggyel eldolgozni, szerintem a megfelelő árnyalat kiválasztása a titok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 21.

drbeauty

2016. február 5.

Eredetileg a Camuflage tégelyes korrektorát szerettem volna megvenni,de az nem volt,így ezt vettem meg.Nagyon meg voltam vele elégedve.A pattanásokra,hát...jó,de nem annyira fedi le őket,de a karikákra nagyon jó.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. február 5.

kgyrk

2016. február 1.

A pattanásokat, bőrhibákat nagyon szépen elfedi, viszont szem alatti karikákra semmit nem használ és eldolgozni sem a legkönnyebb azon a részen. Eredetileg a Catrice Camouflage tégelyes korrektorát szerettem volna megvenni, de nem volt, ezért megvettem ezt, de szerencsére jó választás volt, nem bántam meg. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 1.

shutterfly

2016. január 12.

Az első korrektor, amit kipróbáltam. Szerintem jól összerakták. A csomagolása tök praktikus, könnyű használni, gyorsan lehet vele dolgozni. Nagyon lassan fogy. A kisebb bőrhibákat szépen elfedi, a szemem alatti karikákra viszont kicsit kevés. Ennek ellenére összességében meg vagyok vele elégedve.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 12.

Drusee

2015. november 27.

Az első pár alkalom után majdnem mérgemben kidobtam, mert alig tudtam eldolgozni, a bőröm is húzta maszatolás közben, de nem adtam fel. Féltem aláhidratálni mert elég olajos a bőröm, de elég minimálisan és máris megszelidül. Kézzel nem tudom szépen eldolgozni. Egy lapos alapozóecsettel ( amit másra nem tudok használni mert gagyi) pikkpakk el tudom oszlatni. A fedésével is meg vagyok elégedve. Nagyon brutál karikáim vannak a szemem alatt, nem várok ennyi pénzért csodát, de egész tisztességesen takarja őket.
Nap végére sajnos hajlamos elmászkálni, no problem mert kézzel ilyenkor már pár mozdulattal vissza lehet terelni.
Nekem egyáltalán nem fogy gyorsan pedig nem sajnálom. Néha kitekerem, hogy megnézzem hol tart, de mindig elámulok mennyire sok van még benne kb 2 hónap után is. Nem tudom újreveszem-e a közeljövőben, tuti vissza-visszatérek majd hozzá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 27.

Hettita

2015. november 10.

Elfogyott a Synergen korrektorom. Ilyet vettem helyette. Tetszik, talán még könnyebben elsimítható és jobban passzítható a bőrszínemhez. Az ára kissé (nagyon) borsos, de az állaga kellemes, lágy. Az illata alig érezhető.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. november 10.

Myselfie

2015. november 2.

Nem rossz, de nem is a legjobb korrektor. Az Essence stiftes korrektora majdnemhogy lekörözi! Annál kissé puhább, könnyebben kenhető, de ebben rejlik a gyengesége is, ugyanis nem nagyon szeret egy helyben megmaradni. A szemem alatt például mindig beleül a kis ráncokba. Elhasználom, de nem hiszem hogy újra fogom vásárolni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 2.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol, BHT, Ascorbyl Palmitate, Ascorbic Acid
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Dimethiconol, PEG-8
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Ascorbic Acid

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology