Catrice

Ár:   985 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: tátombák, az összetevőket feltöltötte: Loona, Módosítva: 2017. december 22.

Lelőhely:   drogériák, online

A krémes, hosszantartó formula E vitaminnal hatékonyan elfedi a  pirosságot, a  szem alatti sötét karikákat és a bőrhibákat.

boborjan

2015. október 27.

sokadjára veszem újra, nagyon bevált. ideális állaga van, könnyen eldolgozható és jól fed. egyetlen nagy hibája, hogy valami hihetetlenül gyorsan fogy.
jó lenne már találni egy olyan korrektort, ami kicsit tovább tart, mint másfél hónap.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 27.

Vivien21

2015. október 20.

Szépen,fed és elég tartós is. Elég szépen és könnyen el lehet dolgozni ,nem kell belőle sok. Meg vagyok vele elégedve.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 20.

luxegirl

2015. augusztus 26.

Nekem bejött, szemem alá használom, oda tökéletes, néha beleül a ráncokba, de nem vészes. Szépen fed és tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 26.

bbnb04

2015. augusztus 26.

A pattanások, kisebb bőrhibák elfedésére nekem nagyon bevált, mostanában (sajnos) minden reggel használom, mivel így nyáron a meleg miatt előjönnek kisebb-nagyobb pattanások. Az állaga nagyon jó, beleütögetéssel könnyen eldolgozható. Örülök, hogy rátaláltam, mert amit eddig használtam, azzal egyre kevésbé voltam megelégedve.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 26.

kgretti

2015. augusztus 3.

Tuti én vagyok a béna,de nekem nem vált be. A színe és az állaga valóban jó,de szem alá nem működött,beleült a kis táskákba,nem fedett szépen,pattanásokra kenve sem jobb. Azért majd még próbálkozom vele,hátha.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. augusztus 3.

mannusi

2015. július 23.

Hát ez szuper. Olcsó. Jól fed. Könnyen eldolgozható. Nem irritál. Nem ül be az apró ráncba két perc alatt. Gyakorlatilag órákat kibír. A stiftről kenve is működik és ecsettel is kenhető. Praktikus. Fedése erős közepes. Csúnya pattanásokra már biztos nem elég, de egy-két hétköznapi elkendőzendőre tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 23.

Gingermint

2015. július 9.

Ezt már egy ideje használom, és egyébként a fedésével nincsen különösebb gondom. Persze, nyilván lehetne erősebb fedésű, de teszi a dolgát. Könnyen el lehet dolgozni, beleillik a "környezetébe".

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 9.

Sofi

2015. július 1.

A NYX korrektorom mellé kerestem egy olcsóbb verziót, sajnos annyira nem jött be. Nem rossz, de szerintem nem olyan szép a fedése és nem igazán tud egybeolvadni a bőrömmel. Viszont utazós és táskábantartós korrektornak tökéletes a praktikus csomagolása miatt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 1.

LiZsu

2015. június 24.

Most ezt használom így nyárra, nagyon jól fed, könnyen eldolgozható.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 24.

Most ezt használom így nyárra, nagyon jól fed, könnyen eldolgozható.

Macska'87

2015. június 17.

Klassz kis korrektor, nagyon nagyon szeretem. Nude árnyalatot választottam mert nagyon világos a bőröm és egyszerűen isteni. Jól kenhető, szépen eldolgozható, jó a kiszerelése, az illata sem zavaró, praktikus a stiftes változat és tényleg tökéletes a szem alatti karikákra, beesett szemre. Nálam alap darab lett....:)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 17.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol, BHT, Ascorbyl Palmitate, Ascorbic Acid
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Dimethiconol, PEG-8
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Ascorbic Acid

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology