Catrice

Ár:   985 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: tátombák, az összetevőket feltöltötte: Loona, Módosítva: 2017. december 22.

Lelőhely:   drogériák, online

A krémes, hosszantartó formula E vitaminnal hatékonyan elfedi a  pirosságot, a  szem alatti sötét karikákat és a bőrhibákat.

Rejetke

2015. május 7.

Nagyon jól fedi a pattanásokat, a szem alatti karikákat. Kell alá hidratálni, de megéri az árát, csak ajánlani tudom! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 7.

Krisz78

2015. március 20.

Meg sem akartam nézni először, mert nekem ("az én koromban") nem előnyösek a stiftes korrektorok, nagyon szárítanak.
Aztán győzött a kíváncsiság, na meg a 33% kedvezmény!
Nagyon jó kis darab!Kicsit alá kell hidratálni (mint mindig), és gyönyörűen működik a szem alatt is, valamint én az apró hajszálértágulataimra használom az orrom környékén.
Nem ül bele a ráncocskákba, egybeolvad a bőrrel.
Szuper termék szuper áron!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. március 20.

Aztán győzött a kíváncsiság, na meg a 33% kedvezmény!
Nem ül bele a ráncocskákba, egybeolvad a bőrrel.
Szuper termék szuper áron!

póniló

2015. március 13.

Átlagos áron van (989 pénzért vettem), és azt kell, hogy mondjam, jó. A szem alatti karikákra tökéletes, a pattikat viszont nem igazán fedi tökéletesen (habár az is lehet, hogy én sminkelek bénán:D) Könnyen el lehet dolgozni, pont megfelelően krémes az állaga, nem pereg
Egyelőre megmaradok nála, amíg nem találom meg a tökéleteset.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. március 13.

Egyelőre megmaradok nála, amíg nem találom meg a tökéleteset.

Domi

2015. március 7.

Egyszerűen imádom♡ A rossmann-ban találtam rá 900 ft-ér nekem a vanilla árnyalat van meg, jól eldolgozható a szemem alatti karikák eltűnnek a pattikat is elfedi, igaz én púderrel is fixálom.Könnyen kezelhető ;elfogatható áron.Nekem nagyon bevált ;) Csak ajánlani tudom.!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. március 7.

pityuka

2015. február 26.

Kedven korrektorom ❤

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. február 26.

Kedven korrektorom ❤

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol, BHT, Ascorbyl Palmitate, Ascorbic Acid
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Dimethiconol, PEG-8
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Ascorbic Acid

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology