Catrice

Ár:   1859 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: falatka18, az összetevőket feltöltötte: ukyo, Módosítva: 2014. augusztus 25.

Lelőhely:   drogériák, online
Bőrtípus:   Száraz, Normál

Tökéletesen egyesíti a bőrápoló és az alapozó tulajdonságait egy termékben. A hatás: egyensúly, mivel egyszerre hidratál és halványítja a bőr csillogását. Úgy tünteti el az apróbb bőrhibákat, akár egy korrektor. Védelmet nyújt az integrált UV-szűrőnek köszönhetően. Tökéletesen fed, és ápolja a bőrt a mandulaolajnak köszönhetően. Ideális száraz és érzékeny bőrre, de ugyanúgy a normál bőrtípusra is. A BB Alapozó rendkívül összetett, 30-as fényvédőfaktorral rendelkezik, és abszolút kötelező darab, ha szereted a sima és üde arcszínt elérni pillanatok alatt.

4 árnyalatban kapható.

tofifi11

2014. szeptember 24.

Frissítés: pár hónap használat után a bőröm tiltakozni kezdett ellene. Azt vettem észre idővel, hogy pattanásokat okoz. Csak ez a termék lehetett az oka ennek, mivel más kozmetikumot nem újítottam be akkor tájt. Ezért nagyon gyorsan le is váltottam és láss csodát: a bőrproblémák el is tűntek! Az egyik összetevője ütött ki, ami már egy Avonos alapozónál is problémát okozott, az én hibám, előtte kellett volna alaposabban utána néznem. Kár érte, mert szépen mutatott, természetes volt, de mit lehet vele kezdeni, ha a bőr nem marad szép vele? A két csillagot megadom neki, mert egész jó kis BB krém volt az első pár héten.
------------

Az első BB krémem és a KM segített a kiválasztásában. A bőrömmel nem vagyok kibékülve, így hétköznaponként mindig teszek valamit az arcomra, amitől egyenletes lesz a bőröm, de nem akartam folyton alapozót használni. A kiszáradásra hajalmos bőrömnek ez a BB krém jó. Nekem az állagával nincs bajom, az alapozómhoz képest ez jobban "csúszik", a színe (010) kicsit sötétebb, mint a bőröm, de úgy vagyok vele, hogy ennyi szín nekem is kell. A végeredmény: egységes tónus, kicsit fénylő hatás, de azon a púder segít. A fedése szerintem majdnem egy alapozó erősségének felel meg, valamint építhető. Biztos újra veszem, mert a hétköznapokra nagyon jó!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 24.

------------

darkbeforestorm

2014. szeptember 14.

most jut eszembe, hogy én még nem is értékeltem ezt a BB-t, pedig a kedvencem volt (bár még mindig az, csak sajnos pótolni nem tudom már a jövőben). elsősorban a magas fényvédője miatt vettem meg, gondoltam tökéletes, könnyű nyári BB lehet. szeretem, hogy a fedése pont elég arra hogy elfedje amit el kell, de ne ordítson az arcomról, hogy "be vagyok vakolva". kellemes érzés viselni egész nap, hál istennek a arcbőrömet se ütötte ki, így nagyon megszerettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 14.

Katie

2014. szeptember 9.

A Light Beige árnyalat van meg. Most vettem, még csak egyszer használtam, de jó benyomást tett így elsőre. Az egyetlen, amivel nem vagyok kibékülve, az az illata, nekem kicsit nagymamaszagú.

Szerk.: Végül elajándékoztam, mert a színe nagyon sötét volt a bőrömhöz. Ettől függetlenül akinek színben megfelelne, annak bátran ajánlom, mert a minősége tényleg nagyon jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 9.

dodikah

2014. szeptember 6.

Nagyon szerettem, közepes fedés, púderrel egész sokáig kitart.. csak sajnos már nem kapható ! :( remélem lesz a Catricenek valamilyen BB-je helyette ...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 6.

ST

2014. szeptember 4.

Ez a legjobb BB krém, amit valaha használtam! Ár-érték arányban főleg, nagy kár, hogy megszüntetik! 700 Ft-ért vettem, ha 5x ennyibe kerülne, nekem akkor is megérné! Akár aláírásokat is gyűjtenék mellette! Nem sokat vártam tőle ennyiért, talán ezért is ekkora pozitív csalódás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. szeptember 4.

Shennny

2014. augusztus 13.

350 Ft ért vettem a rossmannban ma! Ennyiért ajándék volt :D Idáig tetszik, majd jövök még updatelni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 13.

Bnemrita

2014. augusztus 5.

Szerintem jó. A vélemények alapján meglévő várakozásaimat felülmúlta. Kicsit "sűrű" állagú, én a legvilágosabbat birtokolom, szerintem jól is fed. Az avon BB-krémmel kb. egyformán jó, a garnier-nél véleményem szerint még jobb is. A szem alatti sötét karikákra semmit nem ér, de arra amúgy is korrektor való. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. augusztus 5.

debcsillu

2014. augusztus 5.

Megvettem én is akciósan, olvastam már róla, hogy nem egy mattító csodaszer, így nem is vártam tőle csodát, de a várakozásaimat felülmúlta, mert önmagában is jól hidratál és bb krémhez képest elég jól fed, sőt! :)
Alapból mindig használok mattító púdert így nem lepett meg a fényes 'finise' ennek a bb krémnek és elég tartós de természetes hatást ad egész nap :)
700 ft-ért szuper vétel volt, a fényesedés miatt nem adok csak 4 csillagot, de amúgy nagyon megszerettem :)
Ja, mégis adok, mert viszonylag szépek az összetevői és parfüm sincs benne (emiatt lehet az a 'büdösebb' szokatlan illat, amit korábban említett vmi, de ez normális szerintem :) )

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. augusztus 5.

Vudubaba

2014. július 31.

Ez az első BB krémem, a 030-as árnyalatot választottam, azt hittem túl sötét lesz a bőrömhöz, de meglepett mennyire természetes hatása van felkenve, kicsi is elég és egy pillanat alatt el lehet dolgozni és elég jól fed. Kissé fénylik, de púderrel alapból is fixáltam volna. Egy fél napig volt rajtam, elég jól tartotta magát, kicsit melegem volt benne, de lehet csak szoknom kell. Nem bántam meg, hogy ezt választottam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 31.

preszl.t.eva

2014. július 29.

Egy BB krémhez képest nagyon jól fed. Elég "nehéz" az állaga, de nem vészes. Én nagyon szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 29.

Antioxidánsok: Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate
Hidratálók: Glycerin, Sorbitol

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Sorbitol h 1 1

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.