Catrice

Ár:   1859 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: falatka18, az összetevőket feltöltötte: ukyo, Módosítva: 2014. augusztus 25.

Lelőhely:   drogériák, online
Bőrtípus:   Száraz, Normál

Tökéletesen egyesíti a bőrápoló és az alapozó tulajdonságait egy termékben. A hatás: egyensúly, mivel egyszerre hidratál és halványítja a bőr csillogását. Úgy tünteti el az apróbb bőrhibákat, akár egy korrektor. Védelmet nyújt az integrált UV-szűrőnek köszönhetően. Tökéletesen fed, és ápolja a bőrt a mandulaolajnak köszönhetően. Ideális száraz és érzékeny bőrre, de ugyanúgy a normál bőrtípusra is. A BB Alapozó rendkívül összetett, 30-as fényvédőfaktorral rendelkezik, és abszolút kötelező darab, ha szereted a sima és üde arcszínt elérni pillanatok alatt.

4 árnyalatban kapható.

tundeemese

2014. július 24.

Tegnap én is beszereztem 699.-ért de nekem gyanús. A számomra megfelelő árnyalatból már csak egy doboz volt, az is elég szakadt, de elhoztam. Nem tudom, hogy milyennek kellene lennie a krémnek de nekem eléggé büdösnek tűnik. A fedése eddig elég szuper, mivel ma kentem fel először így még várom, hogy attól hogy büdi vagy az összetevőktől lesz-e valami probléma a bőrömmel (kipirosodás, kipattogás), de az első benyomás tetszetős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 24.

sminkmánia95

2014. július 15.

szuper! ma próbáltam először,de az oriflame bb krémjéhez képest nagyon szuper! jobban fes, illetve ápol is! :) és 699ft-ért betudtam szerezni :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. július 15.

Mapetite

2014. július 13.

Ma őt teszteltem,màr alig vàrtam. Tegnap be szereztem egy darabot 699ft-ért! Igaz,àt fénylik,és nem olyan tartós mint egy alapozó,viszont a bőrömnek tetszik. Puha lesz tőle,és könnyű viselet. A smink sem màszott el tőle. Nyilvàn nem vàrtam hogy úgy produkàljon mint egy szipi-szupi, jól fedő,12óràt kibíró mattító alapozó. A kategóriàjàban nagyon is jó,és ezt többféle BeautyBalm tesztelése utàn àllítom. Kizàrólag a "túl csillogàsa" miatt kap 4-est. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 13.

themissladymillion

2014. július 13.

Pár óra elteltével az egész arcom fénylik, egy egész napot nem bír ki, lekopik. Zsíros bőrűeknek nem való (szerintem)... csak az ára miatt jár a 2 csillag.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 13.

Szilva86

2014. július 13.

Szàmomra az eddigi legtökéletesebb BB krém. Egysègesít, matt hatàst nyújt egész nap. Kifutótermékként vàsàroltam meg próbaként hàtha jó... azóta minden nap hasznàlom. Teljesen megnyert magànak. Remélem lesz hasonló helyette.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 13.

sofie_sz

2014. július 11.

700 forintért szereztem be, ennyiért én teljesen jónak érzem. Nem várom el az alapozó hatást, de szépen egységesíti a bőrszínt, nem zsírosít, nem okoz pattanásokat, természetes a színe. Egy szóval: szeretem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 11.

Barbuss

2014. július 4.

Nekem bevált, könnyű vele dolgozni, jól eloszlatható és egyenletesen fed. Tényleg átfénylik kicsit még púderrel is, de egész természetes hatást ad :) Elég világos a bőröm, de a 10-es árnyalata pont passzol hozzá. 5 csillagot adok neki, mert eddig ez a legjobb bb ebben az árkategóriában, amivel eddig találkoztam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 4.

kékszemű

2014. július 3.

Nem lett kedvenc, elég rendesen fénylik már 3 óra múlva a bőröm ha ezt viselem. A legvilágosabb árnyalat van meg, alig várom hogy elhasználjam, biztos hogy nem veszem újra.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 3.

Rita

2014. július 1.

Nagyon megkedveltem ezt a krémet, annyira, hogy az előtte használt koreai BB-m sem pótoltam. Az egyetlen bajom vele, hogy egy hosszabb napot igazán bír ki. :/ De alapozással, fixálással javítható a helyzet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 1.

ezzelkenemmagam

2014. július 1.

Ez volt az első BB krémem, és egyben az utolsó a Catrice-től. Nagyon nem nyerte el a tetszésemet. Nagyon fényes, pár óra alatt lekopik, és borzasztó az illata.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 1.

Antioxidánsok: Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate
Hidratálók: Glycerin, Sorbitol

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Sorbitol h 1 1

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.