Catrice

Ár:   1859 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: falatka18, az összetevőket feltöltötte: ukyo, Módosítva: 2014. augusztus 25.

Lelőhely:   drogériák, online
Bőrtípus:   Száraz, Normál

Tökéletesen egyesíti a bőrápoló és az alapozó tulajdonságait egy termékben. A hatás: egyensúly, mivel egyszerre hidratál és halványítja a bőr csillogását. Úgy tünteti el az apróbb bőrhibákat, akár egy korrektor. Védelmet nyújt az integrált UV-szűrőnek köszönhetően. Tökéletesen fed, és ápolja a bőrt a mandulaolajnak köszönhetően. Ideális száraz és érzékeny bőrre, de ugyanúgy a normál bőrtípusra is. A BB Alapozó rendkívül összetett, 30-as fényvédőfaktorral rendelkezik, és abszolút kötelező darab, ha szereted a sima és üde arcszínt elérni pillanatok alatt.

4 árnyalatban kapható.

tiesin

2014. június 13.

Miután csalódtam a Helia-D bb krémjében keresnem kellett egy újat, mivel azt egyáltalán nem tudtam használni. A kommentek alapján azt szűrtem le, hogy a szárazbőrűeknek nem működött, szóval próbáltam keresni egy olyan bb krémet amit ez a bőrtípus preferál. Erre esett a választás. Nagyon könnyen felvihető és eldolgozható, nagyon jó állaga van, megfelelően fed. Egyetlen hibája hogy rettenetesen fénylik, nagyon sok púder után is. 020 Rosy Beige árnyalatban vettem meg mert az sokkal jobban egyezett a kézfejemen a bőrszínemmel mint a sárgásabb, világosabb árnyalat. Meg amúgy is azt hittem hogy nekem pink a tónusom, szeplős is vagyok. Tévedtem, a nyakamtól eléggé elüt, de pont vagyok annyira nemtörődöm hogy ez ne zavarjon. Ha elhasználtam már a világosabbat veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 13.

martinkitty

2014. május 28.

Nekem nem jott be. Hamar atfenylik lefolyik rolam. Ez szaraz borueknek valo.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. május 28.

Nekem nem jott be. Hamar atfenylik lefolyik rolam. Ez szaraz borueknek valo.

totheszter09

2014. május 27.

Nemrég szereztem meg az első ilyenemet, de biztos vagyok benne, hogy nem utoljára! Szeretem, mert jól lehet kenni, tartósnak is bizonyul és jó illata van.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 27.

Teo

2014. május 24.

Joy napokon vettem meg,azóta minden nap érte nyúlok.Én a legvilágosabbat használom (010),nagyon fehér bőrű vagyok,nyáron is minimálisan barnulok, így remélem hogy majd később is idomul a színe. Nekem tetszik az állaga ,nem túl folyós,de nem is vészesen sűrű, ecsettel és kézzel is szépen el lehet oszlatni. Nagyon jól fed,szép egységes bőrszínt kapok vele(nem igazán vannak bőrproblémáim). Engem nem zsírosít, púderrel egész nap szépen a helyén marad. Eddig meg vagyok vele elégedve,ha változást tapasztalok,jön az update.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 24.

rekag

2014. május 18.

Kipróbáltam én is, de inkább félretettem télre, mert a melegben nagyon hamar átfénylett. Engem nem zavar az illata, arról nem is beszélve, hogy felvitel után már nem is érezni. Az állaga szerintem ideális, nem túl folyós, nem túl tömör, könnyen eldolgozható. Számomra a fedése egy picit sok, de akinek vannak nagyobb bőrhibái az biztosan jobban értékeli. :) Tartós, nem kopott meg a nap végére, csak az állandó púderezgetés nekem nem mindig jött össze és fénylő fejjel nem túl gusztusos emberek között mászkálni. Valóban szépen ápolta a bőröm, nemhogy nem okozott pattanásokat, de az esetleges meglévőket is gyógyítgatta. Lemosás után kifejezetten szép lett a bőröm tőle, szóval ezért simán megérdemelné az 5 csillagot. A gyorsan fényesedés miatt adok neki 4-et és meglátjuk télen hogyan viselkedik majd.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. május 18.

_zsulu_

2014. május 8.

Azért vettem meg, mert egy új alapozó sajnos teljesen kiütötte a bőröm, váltanom kellett sürgősen. Egy hete használom, az arcom egész szépen rendbe jött, szóval ezért hála neki.
Kombinált bőröm van, nekem egy kicsit zsírosít, de nem vészesen, a mattító csodákat is átfényli a bőröm, szóval ezért nem hibáztatom. Ha kevesebbet viszek fel belőle, nem vészes, bár a pórusokat tényleg picit kiemeli.
Nagyon örülök, hogy nincs benne parfüm, őszintén nem értem, hogy alapozóba minek tesznek.
BB krémhez képest elég jól fed, mint egy közepes alapozó,a színe nekem tökéletesen passzol és nagyon szuper a 30-as fényvédőfaktor is szóval eddig csak dicsérni tudom. A picit fényes jellege miatt nem adok neki ötöst...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 8.

Nomacs

2014. május 4.

Sokáig gondolkodtam, hogy hányast adjak neki. Nekem egy kicsit sötét a legvilágosabb szín, pedig nem vagyok teljesen fehér. Ettől még nem vonok le pontot.
A fedését hatalmas túlzás erősnek nevezni, nem is tudom, hogy akinek ez erős, milyen termékei voltak eddig. Gyenge-közepes fedése van, építhető. Viszont rajtam nem igazán tartós, és az illata sem fog sok embernek tetszeni. Az is igaz, hogy inkább normál-száraz bőrre való, mert még az én teljesen normál bőrömön is gyorsan átfénylett.
Hármas és négyes között vacilláltam, legyen hármas, mivel azért nem annyira olcsó a mennyiségét tekintve.

UPDATE: Olyanannyira megutáltam, hogy levonok egy csillagot. Most hogy egy kicsit már jobb idő van, kb fél óra után átcsillog... Pedig egyáltalán nincs zsíros bőröm.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 4.

Ildibildi

2014. április 27.

Egy tubussal már elhasználtam, nekem bejött, tetszik az a "fény" amit ad, üdébbnek tűnik az arcom. A homlokom zsírosodásán nem segít, de eddig másik BB sem volt jobb hatással rá. Szerintem a fedése is megfelelő és állaga is tetszik. DE elfogyott és megvettem a második tubust, nem tudom mi történt, vagy mit változtattak a gyártásán, de ahányszor felkenem olyan mintha apró homokszemcsék lennének benne... Nem tudom mihez kezdjek vele...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 27.

Misa

2014. április 21.

Miért vettem meg? Mert elfogult vagyok a catrice termékeivel szemben. Ráadásul a drogériás cuccok közül ezek vannak olyan áron, hogy azt még hajlandó vagyok kifizetni, de már úgy érzem, valami komolyat vettem. :) Meg persze azért, mert itt is elég sokan dicsérték.
Első használat: sűrű, nehezen eloszlatható, egy borsónyi kevés belőle, fura gyógyszerszaga van (vagy sárszaga, nem is tudom...), felkenem, és azzzztamindenit, ez fehér. Oké, én is elég fehér vagyok, de ez basszus, mint a meszelt fal. Már éppen nekiesnék egy sminklemosóval, amikor fordulok egyet, és látom ám, hogy mégsem fehér. Nem is sárgás. Olyan, mint az arcom színe. Hm.
További használat: kiderül, hogy kicsit több kell, és kicsit hagyni kell melegedni, mielőtt felkenem, és úgy jobb. Szépen illeszkedik az arcom színéhez (nekem egy kicsit sárgás tónusú a bőröm, szóval a sokak által emlegetett sárga hatás nekem jól jött). A pirosító jól mutat és szépen megtapad rajta. Az illatát (vagy inkább szagát) pedig nem lehet érezni.
Ami miatt levontam két csillagot:
1. hogy lehet egy bb-krém ennyire súlyos, sűrű és ragacsos?
2. hogy csinálja, hogy az arcomnak olyan területei is csillognak tőle, amik soha életemben nem csillogtak még??
3. mi a tosz ez, hogy a nap végére foltokban kopik le a bőrömről, és ilyen kis bb-szigetek maradnak csak?!
4. fedés? ezt nevezik FEDÉSNEK? ez nem fedés, ez öcsém, kiemelés.
De hát catrice, úgyhogy egy kicsit még mindig szeretem. Legfeljebb majd télen elhasználom. ;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 21.

Ami miatt levontam két csillagot:
1. hogy lehet egy bb-krém ennyire súlyos, sűrű és ragacsos?
4. fedés? ezt nevezik FEDÉSNEK? ez nem fedés, ez öcsém, kiemelés.

piszi.eni

2014. április 14.

Bevallom őszintén, az ára miatt vásároltam meg. Keresem a tökéletes arcápoló krémet. A Garnier BB kréme nagy csalódás volt számomra, ezután üdítően hatott a Nivea terméke, de további kutatásra szántam magam, végül megvásároltam a Catrice BB-t. A termék azért került akcióra, mert a legsötétebb szín volt, ami nekem éppen a megfelelő, nagyon megörültem neki, s bár elsőre kellemetlennek találtam az illatát, gondoltam majd megbarátkozom vele. Nos, immáron vagy 3 hónapja egyre hűtlenebb társam.
Az illatát leszámítva mindent esélyt megadtam neki, de elviselhetetlenül csillog tőle az arcom, mintha egy vödör olajjal borítottak volna nyakon. Mondhatni, a tartóssága ilyen áron nagyon is megfelelő volt, de néhány óra viselet után jobb, ha lisztbe dugom a fejem. Sajnáltam, de az illat és a csillogás nálam abszolút kiejtette a versenyből. :/

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 14.

Antioxidánsok: Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate
Hidratálók: Glycerin, Sorbitol

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Sorbitol h 1 1

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.