Catrice

Ár:   1859 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: falatka18, az összetevőket feltöltötte: ukyo, Módosítva: 2014. augusztus 25.

Lelőhely:   drogériák, online
Bőrtípus:   Száraz, Normál

Tökéletesen egyesíti a bőrápoló és az alapozó tulajdonságait egy termékben. A hatás: egyensúly, mivel egyszerre hidratál és halványítja a bőr csillogását. Úgy tünteti el az apróbb bőrhibákat, akár egy korrektor. Védelmet nyújt az integrált UV-szűrőnek köszönhetően. Tökéletesen fed, és ápolja a bőrt a mandulaolajnak köszönhetően. Ideális száraz és érzékeny bőrre, de ugyanúgy a normál bőrtípusra is. A BB Alapozó rendkívül összetett, 30-as fényvédőfaktorral rendelkezik, és abszolút kötelező darab, ha szereted a sima és üde arcszínt elérni pillanatok alatt.

4 árnyalatban kapható.

beautifullife

2014. március 28.

Update: Akármennyire szeretnék szemet hunyni felette, nem tudok. Egész napos viseletnél( értsd reggeltől késő délutánig) gombostűnyi pattanások jönnek ki ott, ahol használtam. Pedig mostanában nem volt olyan nagy dög meleg.. el sem tudom képzelni mi lenne tényleges egész napos viseletnél vagy melegnél. Sajnálom.

Épp a tökéletes BB után kutatok, mert az erős fedésű alapozókat nem szeressem, a BB krém meg fed gyengéden és tartalmaz mellette minden jót, többek között a legfontosabbat: a fényvédőt. Rá esett a választásom, mert az ára nem vészes, ha mondjuk mégse válna be, továbbá a fényvédője is magas a többi drogériáshoz képest.
A színen annyira nem kellett vacilálnom, mert a 20-as már nagyon sötét volt hozzám, a 10-es meg pont jónak tűnt a tesztelésben. Hát, arcon való alkalmazás után azt hiszem egyet kell értsek wishes-el abban, hogy sárgás az árnyalata. Mivel ez a legvilágosabb árnyalat, így annyira nem feltűnő, főleg oxidálódás után szinte észrevehetetlen, de én persze látom, és zavar, hogy nem passzol tökéletesen a bőrszínemhez.
Ezt leszámítva egyébként könnyű eldolgozni (legalábbis nekem a kegyetlen Alverde "alapozóhoz" képest felüdülés), szép és természetes a fedése, selymes tapintást kölcsönöz a bőrnek. Tényleg észrevehetetlen, hogy a bőrön van, nincs se maszk hatása, se maszk érzése. Én úgy vettem észre, hogy a tartóssága is értékelhető. A csőrös megoldás külön tetszik, mert pont annyit adagolsz magadnak, amennyit szeretnél.
Az ötöst megkapja, mert drogériás viszonylatban, ár arányában nagyon jó BB krém, és szerintem tavasszal-nyáron pont megfelelő lesz, de újravásárolni nem fogom, mert most a BRTC BB krémjeinek a tesztelésébe fogok, hogy őszre már találjak valamit (meg amúgy is piszkálták a fantáziámat), mert azt hiszem a hófehérke bőrömhöz, csak koreai bb-k fognak passzolni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 28.

nius

2014. március 18.

Az egyetlen BB amit megtűr a bőröm. Minden mástól icipici pattik tömkelege jelenik meg másnap az arcomon. Na de ez! Semmi patti, talán még ápol is..
Textúrája nekem bejön, illeszkedik nagyon szépen a bőrömhöz. Mivel mostanság alig-alig sminkelek, azt hiszem, előbb jár majd le, mint hogy elfogyjon, de addig is örömmel fogom használni, nagyon megszerettem. Ha elfogyna, újravenném.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 18.

timibaby

2014. március 11.

Upd: be kell vallanom, hogy egyre jobban szeretem. A fenyesedes volt a problemam vele, mivel eleg zsiros a borom. De ha nem kenek ala hidratalot, es egy zsepivel leitatgatom, majd utana puderezek, akkor nagyon szep a finishe. Ugyhogy nalam most o a kedvenc, foleg hogy jon a jo ido, nem akarom alapozoval terhelni a borom. A fedese meg szinte jobb is, mint az all matt plus alapozonak, pedig az is nagy kedvencem. 5*

Egy kicsit lehangolt bagyok miatta, de errol csak en tehetek. Youtube videokban lattam ezt a kremet, es gondoltam huuuhaaa ez kell nekem. Ahha..nekem igen, de a boromnek mar nem annyira. Valoban inkabb csak szaraz borueknek ajanlanam, mert iszonyat modon fenylik. A fedese eleg gyengusz, de korrektorral orvosolhato a dolog. Puderrel nalam egeszen pontosan 4 ora elteltevel fenyesedett ki, mig a catrice all matt plus alapozoval ez 6-7 ora volt mostanaban. A fedese gyengebb, mint annak az alapozonak. A 010-es legvilagosabb arnyalat teljesen megegyezik a ket termek kozott, sot a camouflage 010-esevel is. A tanulsagot azert levontam, miszerint ne akarjak a boromnek mast adni, mint amit szeret :) amugy eleg jo kis krem, foleg Szaraz Borre ;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 11.

Adrienn11

2014. március 10.

Sokáig vacilláltam a Bourjois CC krémje és a Catrice BB krémje között, míg végül a Catrice győzött magasabb fényvédőtartalma és az ára miatt. Sajnos megbántam döntésem, több okból is. A krém állaga borzasztó sűrű (sűrűbb mint egy alapozóé), ami miatt nehéz eloszlatni, de ezzel még meg is békélnék ha utána nem érzeném úgy, mintha maszkot viselnék. Fedése közepes,egy BB krémtől nem vártam többet, ellenben nem természetes hatású. Ahogy telnek az órák beül a legapróbb ráncokba is és kihangsúlyozza az összes kis bőrhibát, szárazabb területet aminek következtében legalább 5 évvel öregebbnek érezem magam. Még a barátom is megjegyezte,hogy nagyon látszik,hogy alapozó van rajtam, ami elég elkeserítő...
Pozitív, hogy a csomagolás igényes és praktikus, a bőrömet nem szárította ki, 30-as fényvédő van benne és viszonylag olcsó.
Tanulság:alapozón nem érdemes spórolni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 10.

Tanulság:alapozón nem érdemes spórolni.

onceupon

2014. március 9.

Nekem elsőre kicsit furi volt az állaga az arcbőrömön, mert csíkozódott felvitelkor, de ecsettel szuperül eldolgozható és nagy előnye ennek a kencének, hogy a többi BB-hez képest magas a fedése! 5csillag:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 9.

cintia995

2014. február 26.

Megmondom az őszintét nagyon sokáig vacilláltam, hogy meg vegyem-e ezt a terméket. De végül is nem találtam drogériás viszonylatban jobbat. Kicsit meglepődtem hogy a 010-es legvilágosabb árnyalat passzol hozzám, mert nem vagyok valami hófehér. Állagát tekintve, krémes textúrájú, ecsettel nagyon könnyű egyenletesen felvinni. A fedés szerintem nem hasonlít alapozóhoz, de egy jó közepes fedést biztosít. Talán ez az első BB krém amiben látom a hidratálókrém és az alapozó keveredését. Kb 1 hónapja használom, és eddig nagyon bevált :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 26.

kissnoncsa

2014. február 18.

Nincs nagy fedése az biztos, de egy bb krémtől annyira nem is várom, főleg nem egy olcsóbb változattól, viszont az arcomnak egészen jó, nem szárítja tovább és nem emeli ki túlságosan a bőröm hámlását sem. Jár neki a 5 csillag.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 18.

pandus

2014. február 14.

Nagyon vártam, hogy beszerezzem, mert az állam körül száraz a bőröm és az eddig szeretett L'oreal alapozóm szörnyen festett rajtam. Eleinte hidratáló krémet tettem alá, de úgy nem volt az igazi, nagyon fénylett rajta. Aztán megpróbáltam krém nélkül, így nehezebb felkenni, de nem szükséges púdert használnom. Szerencsétlenségemre a 001-es is sötétnek bizonyult a fehér bőrömhöz, de nyáron ha barnulok egy picit talán nem lesz zavaró. Amit én vártam tőle (az állam körüli rész elfedése), azt nem tudta 100%-osan nyújtani, de még mindig jobb, mint a több ezer forintos alapozók. Nem volt még BB krémem, szóval összehasonlítási alapom nincs, de ha az ember mindenféle bőrhibáktól mentes akkor tökéletes arcbőrt képes biztosítani. Nem mondom, hogy akinek egyenetlen az bőre ne vegyen ilyen, de én azért még keresem a tökéletes alapozót/BB-t/CC-t.. :) /4csillag/

UPDATE:
A nyáron végül nem igazán használtam, most vettem elő újból, de valószínűleg a mai nappal ha nem is a kukában, de az alsó fiókban fog landolni. Kétszeri használat után nagyon csúnya pattanások jelentek meg az arcomon és nem egy-két piros foltra gondolok. Nem vagyok biztos benne, hogy csak a krém hibája, hiszen a nyáron az én bőröm is sokat változott, de amint lehet kénytelen leszek újabb felfedezőkörútra menni valamiféle alapozó/BB/CC után kajtatva. (2 csillag)

UPDATE2:
A helia d BB-jére cseréltem, de az még ennyire sem vált be, úgyhogy -nincs más alapon- kénytelen voltam előszedni. Nem mondom, hogy nem fogom lecserélni, de a jelenlegi helyzet szerint ezt a fél tubus krémet mégis el tudom használni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 14.

UPDATE:

UPDATE2:

PAncsi79

2014. február 11.

Én is jóideig nézegettem a polcokon, majd néhány hónapos gondolkodás után hazahoztam.
Nem szeretem a túl erősen fedő alapozókat, úgy érzem nincs is rá szükségem, ezért keresgéltem a BB krémek között. A kívánságom csupán annyi volt, hogy jó összetételű, nem túl erősen fedő BB krémet találjak és úgy érzem, megtaláltam.
Kézzel szépen el tudom dolgozni az arcomon, egész jól illeszkedik a bőröm színéhez, ráadásul táplálja is a normál/enyhén száraz bőröm, bár szükséges aláhidratálnom.
Ami zavar kicsit, hogy mindenképp kell púdert használnom, mert önmagában eléggé fénylik a bőrömön. Emiatt inkább 4,5 pontot adnék, de annyira megszerettem, hogy megkapja az öt pontot.

Részletes bejegyzés a blogomon:

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. február 11.

Részletes bejegyzés a blogomon:

merchajnalka

2014. február 6.

UPDATE: 3 és fél hónaig bírta 1 tubus napi szintű használat mellett. Én elégedett vagyok ezzel a mennyiségi tartóssággal.
Közel fél éven keresztül szemeztem ezzel a BB-vel a drogériák polcain, mindig meg meg állva, kicsit csodálgattam, de valahogy mindig visszatettem.
(Ez idő alatt Garnier olajmentes BB-t használtam: tavasszal a világosat, nyárra a médiumot. De végérvényesen feladtam a vele való együttélést. Sokáig azt hittem a meleg és az időközben vágatott frufrum miatt lettek pattanások a homlokomon, de miután az arcon több helyén is előbukkantak, akkor kezdődött el az ádáz próbálkozás, hogy na akkor melyik krémem lehet a ludas... Hát ez lett a győztes, így örökre búcsút intettem neki.)
A Garnier okozta csalódásom után kénytelen voltam újabb (nem koreai, nekem azok nem jöttek be) BB után nézni. Végre rámondtam a nagy áment erre a krémre és mennyire remekül tettem! Mivel a drogériában nem tudtam dönteni, egyből 2 színt vettem meg: rosy beige és nude beige. A bőröm jelenleg a normál-kombinált állapotában van. Ez az első olyan BB-m ami alá nem használok nappali krémet! 1000szeres hurrá, erre vágytam, ezt kerestem! (Éjszakai szérum és/vagy arckrémezés az van.) Ha beáll a nagyon hideg, akkor biztos fog kelleni alá nappali plusz hidratálás, de most még ebben az őszies időszakban megvagyok nélküle, csak ezt a BB-t használva. Hidratál, jobban mint eddig bármelyik. A fedése nekem éppen elegendő, szerencsére nincsenek nagy hibáim, amiket annyira el kéne takarni. Erősebb, mint anno a Garnier-é volt. Szemkörülre ecsetes korrektort használok mellé. Az állaga sűrűbb, nekem nem okoz gondot az egyenletes eloszlatás, mivel a kezembe szoktam nyomni belőle és a 2 tenyerem között összedörzsölve, felmelegítve viszem fel az egész arcomra. Ha kell építeni is tudom, de max 1 plusz réteget tudok elképzelni belőle, legalábbis magamon. Kicsit alapozóbb jellege van, mint az eddig próbált BB-knek, de nem bánom. Kellemes összképet ad. A csillogás csak pár pillanatig látszik rajtam. Egész nap élettel teli, bársonyos érintésű a bőröm ezt használva. Tartósságát tekintve nekem 6-8 óra tűnik reálisnak. És pattanásokat sem okozott. Ha mindez így marad, örökre együtt maradunk. Köszönöm Catrice! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. február 6.

Antioxidánsok: Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate
Hidratálók: Glycerin, Sorbitol

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Sorbitol h 1 1

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.