Catrice

Ár:   1859 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: falatka18, az összetevőket feltöltötte: ukyo, Módosítva: 2014. augusztus 25.

Lelőhely:   drogériák, online
Bőrtípus:   Száraz, Normál

Tökéletesen egyesíti a bőrápoló és az alapozó tulajdonságait egy termékben. A hatás: egyensúly, mivel egyszerre hidratál és halványítja a bőr csillogását. Úgy tünteti el az apróbb bőrhibákat, akár egy korrektor. Védelmet nyújt az integrált UV-szűrőnek köszönhetően. Tökéletesen fed, és ápolja a bőrt a mandulaolajnak köszönhetően. Ideális száraz és érzékeny bőrre, de ugyanúgy a normál bőrtípusra is. A BB Alapozó rendkívül összetett, 30-as fényvédőfaktorral rendelkezik, és abszolút kötelező darab, ha szereted a sima és üde arcszínt elérni pillanatok alatt.

4 árnyalatban kapható.

vikocca

2014. január 31.

A müllerben vettem 695ftért leárazva, egy warm beige árnyalatut. A színe tökéletes. Felkenni tényleg nehézkes, de szép egységes színt ad a bőrnek. Fedése elég jó egy bb krémhez képest. Ha egy alapozóhoz viszonyítjuk akkor a fedés elég gyenge. De ez bb krém, akinek nincs nagy gond az arcával ez is megteszi:) Eredeti ára 1900ft, én ennyiért nem venném meg, de 700ért nagyon megérte:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 31.

aranycsirkee

2014. január 27.

A legvilágosabb árnyalatot vettem meg, úgy választottam ki ezt a terméket, hogy előtte nem olvastam véleményeket krémmánián, csak betoppantam az első drogériába amit megláttam és lekaptam a polcról. Catrice termékben még nem csalódtam, elfogadható áron kínálnak szuper sminktermékeket és ezért az egyik kedvenc márkáim közé tartozik.
A krém illata mondjuk pont borzalmas és nem egyszerű eldolgozni, de nagyszerűen fed és üdévé varázsolja a bőrt, szerintem simán felveszi a versenyt 1-2 alapozóval. Szuperül lehet sminkelni is rá és tartós is. Nekem egy idő után kifényesedik az arcom, de ez minden alapozóról és bb krémről elmondható az én esetemben, úgyhogy ezt nem hoznám fel a termék hibájaiként és egy kis púdert ha teszek rá akkor késleltethető a folyamat. Azt hiszem 2000 ft körül volt ami szerintem nem sok, pláne hogy nagyon bevált a termék. A csomagolása is tetszik, letisztult és igényes, én csak ajánlani tudom. Szerintem legközelebb is őt fogom majd választani, mert most nagyon örülünk egymásnak:D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 27.

swedishgirl

2014. január 26.

UPDATE: Körülbelül most fogyott el. Felemás viszonyban vagyok vele, mert a finish-e nagyon tetszik, a textúrája miatt szinte élmény felkenni, a fedése közepesnél erősebbig építhető. Viszont a szaga szörnyű, a barátom ki nem állhatja, ha ez van rajtam, még órák múlva is érezni. Erős kémiai összetevőkből állhat, mert én is kipattogtam tőle. Nem tudom eldönteni, újravegyem-e.

Youtube-on fedeztem fel ezt a bb krémet. Az fogott meg leginkább, hogy nagyon világos bőrűek is ajánlották, ráadásul a száraz bőrön (is) tökéletesen működik.
Azt kell mondjam, hogy ez így van. Közepes fedése van, de jól építhető a szükséges területeken. Alapozóecsettel használom, szépen felvihető vele. A finishe nem enyhén olajos hatású, de az én száraz, matt bőrömön felüdülés ezt látni. Azért pár perc után hintőporral fixálom, így egész napra tökéletes végeredményt kapok.
A szaga tényleg zavaró, de nagyon akartam, hogy működjön ez a krém, így pár használat után már észre sem veszem. :)
Ja és a világos bőrűek ne ijedjenek meg a tesztertől, valóban sötét "első nyomásra", de a bőrön pár perc után oxidálódik, ezt érdemes megvárni a púderezés előtt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 26.

Lina14

2014. január 20.

Fúj fúj fúj!! A light beige árnyalatot vettem meg. A finise nagyon fényes és maga a krém nehéz; nehezen kenhető és nem elég világos. Valamitől ki is pattogtam. SOHA TÖBBET!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 20.

Karola

2014. január 14.

Nekem elég fehér bőröm van, 010 árnyalatban vettem meg, ez volt a legvilágosabb, de a színe kinyomva nekem még így is elég sötétnek tűnt a bőrömhöz képest. Féltem, hogy sötét lesz tőle a fejem, de eldolgozva nagyon jó, egyáltalán nem üt el az arcom a nyakamtól. Eddig kétszer használtam, nagyon tartós, és egy tubus tartalma úgy néz ki, ki fog tartani egy jó darabig, mert alig kell használni belőle egy alkalommal. Az árához képest nagyon jó minőségű.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 14.

0kosan

2014. január 14.

Az itteni vélemények alapján vettem meg, nem rossz, de nem vagyok elájulva tőle. Valóban egy sűrűbb krémről van szó, ujjal szoktam eldolgozni, nem okoz gondot. Viszont nem tudom csak az én példányom ilyen-e vagy mással is előfordult már: az enyém konkrétan szemcsés. Mintha apró kis homokszemek lennének benne, olyan érzés eldolgozni. A legvilágosabb 010-es árnyalat van meg. Összeségében nem rossz, de még keresem a tökéletes BB krémet.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 14.

love_cinderella

2014. január 12.

Első bb krémem :) a müllerben volt leárazva 700 Ft-ra a 4-es árnyalat. Gondoltam ha picit sötét is ennyi pénzért nem hagyom ott, legfeljebb jó lesz nyárra. Tegnap kipróbáltam, csak egy kevés korrektort tettem alá pattanásokra. Nagyon keveset tettem fel belőle nehogy túl sötét legyen. A fedése és a matt finishe csillagos 5-ös :) A szaga viszont valami szörnyű
... Ettől függetlenül viszont jóba leszünk szerintem mivel nem is volt túl sötét :) Az arcom valamiért alapból elüt a testemtől, sokkal világosabb. Így nem baj ha picit sötétebb alapozót használok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 12.

Sophie92

2013. december 28.

Vegyes érzelmeim vannak ezzel kapcsolatban, mert 1 hibáján kívül annyira tökéletes, hogy nagyon boldog voltam, mikor rátaláltam. A szín tökéletesen passzol, és végre kiadtak olyan bb-t,ami száraz bőrre van. Eddig a max factor cc-t használtam, de a szín nem illeszkedett eléggé és állandóan kiemelte a száraz részeket, csúnya volt az arcomon. Olyan jó a fedése és olyan szép egységes színt ad a bőrnek, nem természetellenesen lemattítva, hogy nagyon igyekszem megbocsátani az állagát, ami szerintem borzasztó. Nehéz, tömör és alig kenhető. Ha ez nem lenne, minden szempontból ő lenne a tökéletes!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 28.

Anii

2013. december 27.

Tömény, nehezen kenhető krémről van szó, és emiatt hamar elérhetjük a vakolat hatást az arcon, nem nevezhető láthatatlan krémnek, de nagyon jól fed, már vékony rétegben is. Ha krémet teszek alá, akkor 2 óra múlva csillog az egész fejem, ha ezt nem teszem, akkor 8 órát is kibír.
Ami miatt én 5 csillagot adok, az a hidratálása. Az 5x-ös árú BB-k és alapozók nem bírják az én száraz bőrömet, 2-3 óra múlva "lógnak" az arcomon, jól kiemelve bőröm szárazságát. Ez a kis egyszerű krém massza állagával, és olcsóságával viszont órákig bírja, szinte hihetetlen.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. december 27.

timeah

2013. december 7.

Szépen elfedi a bőrhibákat és viszonylag tartós is. Egészséges fényt ad a bőrnek. Van egy eladó 010 Light Beige árnyaltúm belőle, ami nekem túl világos. Kétszer használtam, 1200 Ft-ért szívesen elküldöm bárkinek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 7.

Antioxidánsok: Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate
Hidratálók: Glycerin, Sorbitol

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Sorbitol h 1 1

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.