Catrice

Ár:   1859 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: falatka18, az összetevőket feltöltötte: ukyo, Módosítva: 2014. augusztus 25.

Lelőhely:   drogériák, online
Bőrtípus:   Száraz, Normál

Tökéletesen egyesíti a bőrápoló és az alapozó tulajdonságait egy termékben. A hatás: egyensúly, mivel egyszerre hidratál és halványítja a bőr csillogását. Úgy tünteti el az apróbb bőrhibákat, akár egy korrektor. Védelmet nyújt az integrált UV-szűrőnek köszönhetően. Tökéletesen fed, és ápolja a bőrt a mandulaolajnak köszönhetően. Ideális száraz és érzékeny bőrre, de ugyanúgy a normál bőrtípusra is. A BB Alapozó rendkívül összetett, 30-as fényvédőfaktorral rendelkezik, és abszolút kötelező darab, ha szereted a sima és üde arcszínt elérni pillanatok alatt.

4 árnyalatban kapható.

Vixodite

2013. december 4.

Közepes fedésű, nem nagyon mászik el, felvitelkor kicsit dolgozni kell vele, de nem marad foltos. Egyetlen bajom vele az volt, hogy pár óráig zsíros-csillogós hatása volt, ez később mindig mattá változott, de annak akinek zsíros a bőre ez nem szerencsés választás. Pórusok látszanak alatta, mintha kicsit ki is emelné őket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 4.

bandita

2013. november 16.

Emberek, elnézést a rendkívül túlfűtött véleményemért, de nincs mit szépítenem a megfogalmazáson: ez egy FASZA BB!!!

Terméktapasztalatomat Wishes-nek köszönhetem, akinek a nevét ezennel imáimba foglalom.
Reggel nem volt bennem túl sok élet, fáradtan, morcosan ébredtem, a tükörben nem szívesen tekintettem a gyűrött arcomra.
Aztán felkentem EZT, habzó lemosást követően a meztelen arcomra.
Meg kellett kapaszkodnom kissé a mosdókagyló szélében, miután nem hittem a szememnek.....
Jelenleg van az arcomon néhány meggyilkolt mitesszernyom, halvány pigmentfoltok, áttűnő hajszálerek, de ez a kence olyan szinten teszi egyenletessé a bőröm megjelenését, mintha retusálták volna.
A hatás ezzel együtt teljesen természetes, bőrfényű és egészségesen puha.
A komolyabb hegek, foltok persze némileg áttűntek az első rétegen, de felbuzdulva az első benyomás élményén, ezekre bekopogtattam keveset pluszban a krémből, és konstatáltam, hogy 10 perc alatt, korrektor nélkül lett nekem egy tökéletes, nappali sminkem, hidratáló krémek és mindenféle hókuszpókusz nélkül.

Ezek után úgy döntöttem, hogy veszem a könnyű tavaszi kabátom, és örömszerző vásárlási körútra indulok, mert az eredményt emberek közé kell vinnem!!!
Miközben energikusan lépegettem az utcán, makulátlan arcbőrt viselve, éreztem, hogy vénülő mellkasomban egy húsz éves csitri szíve dobog:)

Ja, és még valami, Wishes. :)
Hogy megvenném-e? Mezítláb, mackóban begyalogolnék érte a tőlem 7 km-re fekvő városba, hogy megvegyem, újra és újra. :DDDD

2013. 11. 16
Szerencsére nem kellett érte mackóban gyalogolnom, amikor újra vettem! Az egyik legjobb termék, amit valaha próbáltam. Kellemes, biztonságos átmenetet nyújt egy jól fedő alapozó és egy funkcionális BB között, mert jól fed, és ÖNMAGÁBAN, hidratáló krém nélkül is működik az arcomon. Nyáron gyakran használtam, a fényvédelmével is elégedett vagyok

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. november 16.

Aztán felkentem EZT, habzó lemosást követően a meztelen arcomra.
A hatás ezzel együtt teljesen természetes, bőrfényű és egészségesen puha.

Ja, és még valami, Wishes. :)

2013. 11. 16

bendee91

2013. november 14.

Ma nezegettem ezt a bb kremet...de a tesztert probalgatva meg a fedesevel nem is lenne gond. De a szaga...az nagyon budos, elviselhetetlen...:/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 14.

Cladia22

2013. november 9.

Nekem a legsötétebb árnyalata van a 040es az elején sötétnek találtam, de felkenve gyönyörűen illeszkedik a bőrszínemhez!! nem kukacosodik tökéletesen fed!! Teljesen megvagyok elégedve vele!!!! :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 9.

guiltypleasure

2013. október 27.

Nagyon megörültem neki amikor a müllerben megláttam. A színe tökéletesnek tűnt és az állaga is. Gondoltam egy próbát megér. Sajnos nem így lett. Rettenetesen nehéz felkenni és az arcom olajosan fénylik tőle. Úgy látszik mindig befürdök az alapozókkal... Akinek még is bevált, szívesen megválok tőle, mert kb. ez lenne az 5. számomra nem használható alapozó a szekrényemben.Csak egyszer nyomtam ki belőle,040 warm beige árnyalat. 1.500.-ért odaadom. Ha valakinek esetleg felkeltette az érdeklődését cocabook@freemail.hu e-mail címen elér.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 27.

viktorianikolett

2013. október 12.

3 napja használom a legvilágosabb árnyalatot, eddig 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 12.

3 napja használom a legvilágosabb árnyalatot, eddig 5*

dorkaww

2013. október 6.

Pár hete volt egy 25%-os kedvezmény a Rossmannban és mivel éppen elfogyott az alapozóm gondoltam kapva kapok az alkalmon és kipróbálom. Korábban használtam már BB krémeket de egyik se tetszett igazán. Végül úgy voltam vele hogy kipróbálom sokat olvastam itt róla, nem vártam túlzottan sokat tőle viszont kellemes csalódás ért. Az tény hogy fura az állaga de számomra ez nem zavaró egyáltalán. Az illata tetszik, és várakozásomon felüli teljesítményt nyújtott úgyhogy számomra eddig 5 csillagos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 6.

eo

2013. szeptember 28.

Igazából nem vártam tőle sokat, S.O.S.-ben vettem meg nyáron, mert eléggé megfogta a nap az arcom és a többi BB már túl világosnak bizonyult. Viszonylag fehér bőrű vagyok, mégis a 030 Nude Beige mellett döntöttem. Először kissé sötétnek tűnt, de nagyon szépen beleolvadt a bőrömbe. (Ami érdekes, hogy most már szinte teljesen kikopott a színem, mégis tudom továbbra is használni, egyáltalán nem tűnik túl sötétnek.) Szóval a sok koreai BB után ez az első drogériás cucc, amit próbáltam. Ami rögtön feltűnt, hogy kevésbé folyós, "masszívabb" krém. Kánikulában így annyira nem esett jól felkenni, de ha már fent volt, akkor nem volt mégsem nehéz érzés, csak a bedolgozás nem volt egyszerű. Most a hidegebb időben viszont nagyon simán megy, egészen simogató érzés. :) Nekem hajlamosak a BB-k/alapozók az extra száraz részeket csúnyán kiemelni, főleg a gyógyuló pattanások hegeit, és hasonlókat. Na de ez a Catrice BB igazán szépen teljesített ebből a szemszögből is. Akár egész nap szépen fed és nem emeli ki jobban az ilyen csúnyaságokat. Azért ha kora reggel teszem fel és tudom, hogy még este is elmegyek, akkor azért ha tehetem leszedem, krémezek egyet alá és újra felkenem, de enélkül is teljesen vállalható marad. Azért a száraz bőrűeknek mindenképp javaslok alá hidratálást, úgy lesz igazán szép. Nagyon elégedett vagyok vele, az ára is jó, az arcom is jól tolerálja. Biztosan újra fogom venni, de télre azért lehet, hogy az eggyel világosabb árnyalatban. Szerintem igazi jolly joker a száraz bőrűeknek, akár problémás bőrről legyen szó, akár nem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 28.

angeltear

2013. szeptember 16.

Hát nem is tudom... Én valahogy arra számítottam, hogy olyan lesz, mint a Garnier BB krém, könnyű és nem érzem, hogy van az arcomon valami. Sajnos totálisan ragadós ez a krém, alig bírom elkenni az arcomon és egy kellemetlen fehér(!) réteget hagy a bőrömön, mintha nem igazán tudna "igazodni" az arcom színéhez (pedig teljesen jó árnyalatot vettem meg). Így ősszel eléggé száraz/hámlós az arcom, na ez a krém baromira kiemel minden egyes száraz részt az arcomon, sőt még az apróbb ráncokat is. Nem mondom, hogy teljes pénzkidobás volt, mert eléggé tartós, az illata is tetszik és a csomagolása is, tetszik még a "csőrös" megoldás, így könnyebb a megfelelő mennyiséget kinyomni. De azért eléggé csalódott vagyok... :/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 16.

poppy

2013. augusztus 21.

Hűha, nagyon megijedtem az első pillanatban. Iszonyat fényes volt és úgy kihozta az apróbb ráncokat, mintha 5 évvel öregebb lennék. Aztán 10 perc múlva úgy simult a bőrömhöz, mint egy második bőr. Nem fullad alatta az arcom, az a fura illata is eltűnt. A szárazabb részeken tényleg bizserget kicsit, de nem sokáig. Fél óra után azt lehet mondani rá, hogy olyan egészségesen fénylővé teszi az arcot (tehát a leírásban szereplő "halványítja a bőr csillogását" mondat abszolút helytelen), de legalább az egész egységesen szép színű és üde. Száraz bőrűeknek inkább ajánlanám, de a kombinált bőrnek is jó alap lehet egy kis púderrel, bár szerintem a túlzottan agyon mattított bőr nagyon taszító, mert úgyis látszik!! És az orromon lévő nyári pigmentfoltokat is szépen eltüntette. Ha nem leszek ragyás tőle, megkapja az ötöt. Egyelőre 4.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 21.

Antioxidánsok: Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate
Hidratálók: Glycerin, Sorbitol

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Sorbitol h 1 1

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.