Catrice

Ár:   1859 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: falatka18, az összetevőket feltöltötte: ukyo, Módosítva: 2014. augusztus 25.

Lelőhely:   drogériák, online
Bőrtípus:   Száraz, Normál

Tökéletesen egyesíti a bőrápoló és az alapozó tulajdonságait egy termékben. A hatás: egyensúly, mivel egyszerre hidratál és halványítja a bőr csillogását. Úgy tünteti el az apróbb bőrhibákat, akár egy korrektor. Védelmet nyújt az integrált UV-szűrőnek köszönhetően. Tökéletesen fed, és ápolja a bőrt a mandulaolajnak köszönhetően. Ideális száraz és érzékeny bőrre, de ugyanúgy a normál bőrtípusra is. A BB Alapozó rendkívül összetett, 30-as fényvédőfaktorral rendelkezik, és abszolút kötelező darab, ha szereted a sima és üde arcszínt elérni pillanatok alatt.

4 árnyalatban kapható.

Mila85

2013. július 1.

júl1: Továbbra is no.1. nálam, az elmúlt hónapban csak ezt használtam. Reggel felkenem az 50es bioderma fényvédőmet kézzel, aztán kis idő múlva szintén (mint egy sima arckrémet) kézzel ezt, eldolgozgatom. Elég gyorsan meg vagyok így a reggeli sminkeléssel (miss u ecsetek:(), és nagyon szereti a bőröm. Annyira természetes az arcomon, hogy senki meg nem mondaná h sminkelve van. Még úgy nézem, hogy ezt a hónapot is simán bírja, és nem fog kifogyni, pedig nem spórolok vele, a kritikusabb, nagyobb fedést igénylő részekre 2. vékony réteget is viszek fel.
ápr 10.:Pedig megfogadtam hogy nem nem nem nem veszek csak koreait....de ehhez csak oda kell nyúlni a polcon és....:(
Na mindegy, mert eléggé jól kijövünk, sőt!!
Baromira szenvedtem a boltban hogy egy értelmes színt kiválasszak magamnak, mert ugyanis az arcbőröm, a nyakam színe, és a testem, mintha 3 különböző emberé lenne. Úgyhogy a testemhez szoktam nézni, ezért a 030nál állapodtam meg. Úgy néz ki jól tettem, de egyébként nekem ez örök fóbiám, passzol e, nem passzol, akárhányféle fényben nézem magam, mindig másnak látom a bőrszínem.
A nyakamon is eldolgozom, így kijelenthetem hogy passzol, szegény drágámat is beizzítottam, hogy vizsgálja meg a bőrszínem, nem e túl sárga.
Az állaga, a kenhetősége nekem szuper, elég közel áll a koreai kedvenceimhez. Egyáltalán nem fénylettem ki durván tőle, csak egészségesen, kicsit. Nem folyt le, szerintem elég tartós is, fedése lehetne több, (de építhető) de most már inkább a fényvédelemre megyek rá. Kíváncsi leszek mennyire véd ez a 30spf. Azért biztosa ami fix mindig lesz nálam bioderma mineral compact!Melóból hazafele úgy is kell majd valamit felpacsmagolni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. július 1.

Na mindegy, mert eléggé jól kijövünk, sőt!!

diahlin

2013. június 29.

Ez volt a 3. BB-krém, amit próbáltam, a legvilágosabb árnyalat van meg, ami a bőrömhöz tökéletes. A fedése az alapozóéhoz hasonlít, de a végeredmény tényleg kicsit fényes, gondolom, a 30-as napvédő miatt, ezért nálam kell rá mattító púder. Tényleg sűrű és kicsit meg kell küzdeni azzal, hogy egyenletesen terüljön el, de pl. a Helia-D BB-jével ellentétben, ami kb. 5 másodperc után kukacosodik, ha még mindig babrálom, ez a krém kenődik még akár egy perc után is, úgyhogy addig igazgathatom, amíg kell. A szemöldökömet egyszer sikerült véletlenül lemaszkolnom vele, annyira sűrű az állaga, úgyhogy nem árt óvatosan, kis mennyiséget felvinni egyszerre, és előtte hidratálót használni, akkor könnyebb vele dolgozni. Alapvetően elégedett vagyok vele, nem okoz pattanásokat, sőt, az én bőröm még szebb is lett, mióta használom, de kicsit túl sűrű és olajos az állaga egy BB-hez képest, és fertelmes kutyanyál-szaga van, amit nem szeretek az arcomon érezni (bár szerencsére ez hamar elillan), ezért valószínűleg legközelebb egy másik terméket fogok választani.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. június 29.

lumiukko

2013. május 12.

Végre sikerült megszereznem. A legvilágosabbat hajkurászom a megjelenése óta, de úgy voltam vele, hogy úgyis jön már a nyár, jó lesz nekem a 20-as is... jelenleg még nem az igazi, úgyhogy egy másik, jelenleg már túl világos bb-vel keverem, úgy okés. Tényleg nehéz kicsit eloszlatni, de aki már találkozott a Helia D bb-jével, annak nem lesz gondja vele. A fedése elég jó, a finise természetes, de én picit púdert azért szoktam rá tenni. Azt jelenleg nem tudom, hogy a száraz részeket mennyire emeli ki, mert szerencsére ebben a jó időben már nem vészes a bőröm ilyen szempontból. :) De az tuti, hogy alá kell hidratálni előtte, mivel nem hidratál egyáltalán (tehát itt megint megdől a bb krémek értelme). De pozitívum az spf 30. Az illata viszont.... fúú, nagyon nem tetszik! Nem tudom, mihez hasonlít, de elég rossz. Mindegy, ha beválik valami, akkor átlendülök az illat problémán, úgyhogy szemet hunyok felette.
Nem rossz, de még mindig keresem az igazi bb-t.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 12.

Nem rossz, de még mindig keresem az igazi bb-t.

titinem

2013. május 11.

Kombinált bőröm van, ezért rajtam egy picit túl fényes. Ha teszek alá mattító krémet, akkor minden oké, de az orromra kell egy kis púder. A fedése viszont tök jó, és a pórusokat tényleg szépen eltünteti.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 11.

Lyah

2013. május 7.

Többszöri használat után elmondhatom, hogy egészen jó. Kicsit szerintem is lehetne könnyebben eloszlatható, de annyi baj legyen. A 020-as teljesen jól illeszkedik a bőrömhöz, engem az illata nem zavar, nem is nagyon érzem, és tulajdonképpen egész sokáig bírja átfényesedés nélkül. Ennyi pénzért ez jó választás, többet meg nincs is kedvem kiadni ilyesmiért.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. május 7.

szupiné

2013. május 6.

Először nem szerettem. Hidratálót tettem alá (még március=tél volt, száraz volt a bőröm), felkentem, és csodálkoztam, hogy miért nem látok semmi különbséget. Mérgelődtem és félreraktam.
Megjött a tavasz, és adtam neki még egy esélyt: arctisztítás után rögtön felkentem, és lááám működik! :D az illata nem tetszik, de nem sokáig érezni. Szépen fennmarad, reggel 6-kor tettem föl, kibírt egy magyar érettségit, és még most is egyenletesen fedi az arcom, szóval éljen! :) jó kis krém ez, csak rosszul használtam.
A szaga miatt és hogy lehetne egy picit krém-szerűbb - 4 csillag:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 6.

A szaga miatt és hogy lehetne egy picit krém-szerűbb - 4 csillag:)

Pancsika

2013. május 3.

Juhéééé volt!! :) Valószínűleg rossz helyeken kerestem eddig, bár elég híres vagyok arról, hogy ha kifejezetten egy valamiért megyek boltba, legalább hármat végig kell járnom, mire végre megtalálom a keresett színt, árnyalatot, anyagot, bármit. Szerintem ilyenkor lesben állnak az eladók, hogy mikor megyek, és eldugják előlem........... :D :D :D

Ma már ez van rajtam, eddig egész jól teljesít (ezalatt a 3 óra alatt...). Féltem, hogy nagyon világos lesz a szín, de a 20-as túl rózsaszínnek, a 30-as pedig már túl sötétnek tűnt. Gondoltam legfeljebb keverem majd az egyik régebbi alapozómmal, aminél véletlenül mellényúltam, és túl sötétet sikerült vennem. De szerencsére pár perc alatt nagyon szépen hozzáigazodott a bőröm színéhez, egyáltalán nem üt el, nem túl világos. A fedése is elég jó, úgyhogy eddig maximumot érdemel.
A tartósságát még tesztelem, és egy-két hét múlva updatelek, csak úgy éreztem ha már végre sikerült megtalálnom ezt a drágát, már értékelnem is kell :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. május 3.

Shea

2013. április 27.

Sziasztok! Westend Rossmannban tegnap jó sok volt minden színből. 10est vettem, jól fed, majdnem alapozó erősségű.Eddig 5ös!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. április 27.

terke29

2013. április 25.

Igen,őt is...Igen,mert annyian dicsértétek.Tegnapi szerzemény tehát nem lesz átfogó a véleményem,de íme az eddigi tapasztalatok: szépen fed,furi illata van,nem fényesedik át,nem szárít,ééés ami nálam jóó pont:nem tudtam leizzadni a fejemről futás közben(ami azért nagy szó,mert kezdő futó vagyok,szóval izzadok mint állat).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. április 25.

miomio

2013. április 22.

Szeretnék megválni a 010 es Light beige árnyalatú BB krémemtől áron alul. Még a doboza is megvan, alig használt. Személyes átvételre lenne lehetőség Miskolcon és Debrecenben.

Nagyon vártam ezt a BB krémet. Már az elején megvettem, amikor elérhető volt a Rossmannban. Nagy örömömre kipróbáltam. Viszont az amit nem vártam, hogy ilyen legyen az a szaga. Nekem nagyon savanykás, az eddigiekhez képest szokatlan volt. Emiatt egy darabig pihentettem, majd újból-újból elővettem. Aláhidratálni ehhez is kell, ugyanis kiemeli a szárazabb bőrterületeket. A legvilágosabb árnyalat a bőrömön kicsit narancsosnak hat, viszont jól eldolgozva ecsettel plusz púder nagyon természetes/enyhén napbarnított hatást eredményez.Sajnos nekem felvitelkor gyorsan szárad, igyekeznem kell az eldolgozással.Azt hittem azzal van a baj, hogy nem kentem hidratálókrémet alá és a száraz bőröm gyorsan magába szívja amit rá kenek. Sajnos hidratálás mellett is tapasztaltam gyors száradást. Az SPF 30 nagyon csábító, nem tudom ennyi pénzért tényleg kapunk -e megfelelő védelmet, hisz a nagyobb drogériás pl Max Factor alapozóba sem tesznek nagyon 15ös fényvédőnél nagyobbat.
A külsejében nagyon tetszik, hogy dobozba van csomagolva. A csőrös kialakítás nagyon praktikus, könnyen kezelhető és tisztítható.
Összességében nem rossz krém, csak sajnos nekem az illata nagyon nem tetszik, plusz a nehéz eldolgozás miatt 4 pont.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 22.

Antioxidánsok: Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate
Hidratálók: Glycerin, Sorbitol

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Sorbitol h 1 1

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.