Catrice

Ár:   1859 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: falatka18, az összetevőket feltöltötte: ukyo, Módosítva: 2014. augusztus 25.

Lelőhely:   drogériák, online
Bőrtípus:   Száraz, Normál

Tökéletesen egyesíti a bőrápoló és az alapozó tulajdonságait egy termékben. A hatás: egyensúly, mivel egyszerre hidratál és halványítja a bőr csillogását. Úgy tünteti el az apróbb bőrhibákat, akár egy korrektor. Védelmet nyújt az integrált UV-szűrőnek köszönhetően. Tökéletesen fed, és ápolja a bőrt a mandulaolajnak köszönhetően. Ideális száraz és érzékeny bőrre, de ugyanúgy a normál bőrtípusra is. A BB Alapozó rendkívül összetett, 30-as fényvédőfaktorral rendelkezik, és abszolút kötelező darab, ha szereted a sima és üde arcszínt elérni pillanatok alatt.

4 árnyalatban kapható.

chyny-eve

2013. április 17.

Darcy, pont emiatt "mérgelődtem" én is....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. április 17.

Darcy, pont emiatt "mérgelődtem" én is....

chyny-eve

2013. április 16.

Nekem tegnap sikerült beszereznem ezt a kis BB krémet... teljesen véletlenül jutottam hozzá a pécsi Müllerben. Nézegettem, hogy milyen alapozót is vegyek, volt Lancome leárazva (amit sajnálok picit utólag :D ), de aztán megakadt a szemem ezen. Mondom magamban, meg kellene próbálni.... ugyanis volt nemrégiben egy Loréal- om, amit Németországban vettem, az sem volt rossz. Gyorsan megnéztem, melyik szín passzolna az én sápadt, eléggé problémás arcbőrömhöz, végül a 020 Rosy Beige mellett döntöttem. Az az igazság, hogy nálam sajna egyszerre van jelen különböző probléma: kombinált, túlérzékeny (hamar kipirosodik), néha még a pórusok is eléggé szembetűnőek.... szóval nehéz olyan arcravalót találnom, ami valóban segít is rajtam! Van, hogy fogom a jól bevált kis zöldségeket - gyümölcsöket és rádobálom a pofimra, nevetni fogtok, de ha uborka szeleteket használok, azokkal masszírozom finoman a bőröm, sokkal hatásosabb eredményt érek el, mint akármilyen kencével... jó, kell utána hidratáló, de komolyan mondom, olyan szépen lehalványítja a szemem körül is a bőrt, és szép üde lesz! :) De azért persze kell az ember lányának egy kis "arcszínesítés", főleg olyannak, aki hozzám hasonlóan beesettnek néz ki a feje, ha nem ken rá valamit.... Én ezt a kis krémet most még csak 1-szer használtam, nem rossz, csak nekem picit gyorsan szárad, gyorsabban kell vele dolgozni és hamar a helyére tenni. Az illata furi, nincs az a tömény illatáradat, de nem is várható el, mindenkinek úgysem jön be! A nehezebb eldolgozás miatt nem kap tőlem teljes pontszámot... :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. április 16.

Nicole88

2013. április 11.

Nagyon szeretem ezt a BB krémet, nekem tökéletesen bevált. Elég problémás az arcom, már ami a színét és a meleghez való viszonyát illeti, ez a krém viszont tökéletesen megbirkózik mindennel. Bár alá hidratálok, volt, hogy ezt elfelejtettem, de ez a krém tökéletesen pótolta a hidratálóm hiányát. A mostani színemhez a 030-as tökéletesen passzol, de nyárra lehet áttérek a sötétebbre, bár azt nem néztem milyen színű. Amíg gyártják tuti csak ezt fogom venni. Nyáron még visszatérek egy update-tel, kíváncsi vagyok, mennyire izzad alatta a bőröm, mint az alapozóknál.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 11.

darcy

2013. március 27.

Nem akartam még egy BB krémet, mert a fedésük nekem általában kevésnek bizonyul. Ám mivel wishes azt mondta, hogy ez azért erősebben fed egy átlagos BB krémnél, és a 30-as fényvédő is csábító volt, ma eloroztam az utolsó, kissé nyomi csomagolású 10-es árnyalatot a Rossmannból.

A véleményem abszolút friss: kb. 5 perce kentem fel.
A szaga valóban fura, de nem vészes, és nem is érezni sokáig, bár azt nem tudom, hogy vajon más érezné-e rajtam?
Sokkal könnyebben - nagyobb részeket lefedve - kenhető, mint a Helia D Bb krém, és olyan kellemes, krémes. Ez tetszik.
Kicsit bizsereg tőle a bőröm az arcom két oldalán (itt szokott a legszárazabb lenni).
Ami meglepett, hogy a vöröslő orromat egészen jól lefedte - a többi (szintén vörös) részt valahogy kevésbé. (Mondjuk érdekes módon azt gyakran tapasztalom, hogy ami az orromra jó, az pl. az államon és az arcomon nem tudja annyira tompítani a vörösséget.)
Jelenleg egységes - kissé narancssárga - arcom van, de senki ne ijedjen meg tőle(m)! Ez nem az Eveline BB krém féle narancssárga szín! Csak az én "csodás" vörös bőrszínem üt át rajta. Lehet, hogy holnap megpróbálom 2 rétegben, hátha fokozható a fedése...
Mire ezt leírtam, újabb pár perc telt el.
Kicsit világosabb lett a színe, de tovább szerintem már nem fog oxidálódni. A bizsergés is jelentősen csökkent.

Szerintem ha valakinek normális (durvább bőrhibák nélküli), világosabb árnylatú bőre van, akkor így elsőre érdemes lehet kipróbálnia.

Én egyenlőre megpróbálom a 2 réteget, mert nekem nagyon átüt az eredeti színem. Ha nem válik be, akkor meg primer-nek fogom használni a brutál fedésű Flormar-os alapzóm alá.
Habár alapvetően ez sem tökéletes, de ha pl. a Helia D-nek anno 4 csillagot adtam, és ez azért több szempontból is jobb nála, akkor legyen 5 csillag!

Update:
A Flormar-os alapozómmal sajnos nem vált be, bár lehet, hohgy kicsit többet kellett volna várnom a kettő között. Főleg az államon az alapozó gombostűfejnyi pöttyökben gyűlt össze. Nem volt szép.

Ma reggel ellenben megpróbáltam két rétegben, és úgy tűnik, hogy működik. Mondjuk én utálom, ha nem mennek a dolgok pikk-pakk, és ha egyszer odaállok a tükör elé, akkor szeretem letudni egyben az egész reggeli procedúrát. Most erőt vettem magamon, és miután feltettem az első réteget, belefogtam másba, aztán kb. 5 perc múlva feltettem a második réteget. Ezzel még így is óvatosan kell bánni. Apró, inkább paskoló mozdulatokkal fel lehet vinni. (Esetleg ecsettel, de azt nem próbáltam.) Az eredmény tökéletes lett! Nem kellett korrektort használnom, ami nálam nagy szó.
A gyönyörű eredményt sajnos elrontotta, hogy a púdertől bizony rondán megváltozik a színe. (Nálam pedig a T zónám miatt kötelező darab a púder.) Tegnap a Manhattan Soft Naturelle-jétől sötétrózsaszín, ma a Bobby Brown Pale Yellow-jától pedig narancssárga. :-(

Update2: Megvettem hozzá a Catrice Prime and Fine áttetsző púdert. (Alverde sajnos nem volt a DM-ben, pedig annak azért jobbak az összetevői.) Kicsit ettől is változik a színe, de nem annyira, mint a rendes púdertől. Délutánra az államon és a homlokomon átfényesedik, de ez egy kis púderezéssel megoldható. Egyébként egészen jól kitart a nap végéig.
Továbbra is két rétegben használom, bár tartok tőle, hogy így nagyon gyorsan el fog fogyni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 27.

A véleményem abszolút friss: kb. 5 perce kentem fel.
Mire ezt leírtam, újabb pár perc telt el.

Update:

szreka

2013. március 25.

IMÁDOM! Ez az első BB krémem, a 20-as árnyalatot vettem meg, tökéletes! Egyáltalán nem sárgás, egészséges színt ad a bőrnek és valóban mattítja az arcot! Eddig smink alá mattító arckrémet használtam, rá a púdert, ez iszonyúan szárította az arcomat és hiába a sok krém, akkor is látszott milyen száraz. Viszont ezzel a BB krémmel más a helyzet, egyáltalán nem száraz tőle az arcom. Mindenkinek csak ajánlani tudom!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 25.

wishes

2013. március 13.

Ohh, hatalmas pozitív csalódás nekem ez a termék :) A legvilágosabb árnyalata bár sárgás, azért egész jól passzol (a többi európai BB után ez is kész csoda), szépen elfedi az arcomon a tónusegyenletlenességeket, és ecsettel szép vékonyan és egyenletesen eloszlatható, így még közelről is alig látszik.
Nekem száraz bőröm van, és ez a BB tök jó rá, mert gazdagabb állagú, és a finise is kissé fényes, csak a nagyon száraz részeken mattul be - mondjuk pont emiatt zsíros bőrre nem hiszem hogy a legjobb választás. Én a homlokomon Dodo púderrel szoktam lemattítani - nagyon szépen együttműködik a két termék - a többi ponton meg békén hagyom, mert nekem tetszik, hogy van egy kis egészséges ragyogás az arcomon tőle.
Egyedül az illata zavar egy picit, még szerencse, hogy nem olyan erős...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 13.

Egyedül az illata zavar egy picit, még szerencse, hogy nem olyan erős...

Antioxidánsok: Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate
Hidratálók: Glycerin, Sorbitol

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Sorbitol h 1 1

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.