Catrice

Ár:   1300 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   1,2 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: RokalanyLau, az összetevőket feltöltötte: Hecate, Módosítva: 2020. január 20.

Kiszerelés:   1,2 ml
Lelőhely:   drogériák, online

97% elégedettség: Intenzív fekete szín, tökéletes fedés és pontosság! Szinte nincs olyan funkció, amit ez a vízálló professzionális tus ne tudna. A pontos vonalak nem jelentenek problémát az ultra-vékony hegyének köszönhetően. A toll könnyedén siklik a szemhéjunkon, és 24 órán át tartó matt hatást biztosít. A rendkívül erős szín a szemhéjfesték és a smink tetején is jól látható.

Ár: 500 , Eladó: bellucika95
Állapot: 2x hasznàlt, Helyszín: Szeged, fizetés: Személyes lenne a legjobb, de bàrmire vevő vagyok

Angel98

2022. január 25.

Az itteni jó vélemények alapján vettem meg, és amúgy tényleg szép fekete, tartós is, egy gondom van vele, az pedig az, hogy én az a fajta vagyok, aki nem tud egy vonással tusvonalat húzni magának, hanem szeretek vele elpepecselgetni, formázgatni, amíg jó nem lesz, viszont ezt ezzel nem lehet kivitelezni, mert nagyon hamar megszárad, és ha az ember formázni akar, akkor elkezd peregni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. január 25.

plinda

2022. január 9.

Nagyon pigmentált,de nem tartós könnyen kenődik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. január 9.

Nagyon pigmentált,de nem tartós könnyen kenődik.

Docacica

2021. december 26.

Gyönyörűen pigmentált, egységes fedést ad. Könnyen lehet vele dolgozni. A Loreal hasonló tusát cseréltem le rá teljesen véletlen (a Loreal elfogyott) és biztosan ez a nyertes. Az ecset részében mindig egyenletes a festék és sokáig tart, nem szárad be. Tartós, vízálló.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. december 26.

Lauraaa66

2021. december 10.

Sajnos eléggé zsíros a bőröm és mindig felkenődött a tusvonalam a szemhélyamra. Amióta ezt a tust használom nincs ezzel probléma és a tartóssága nagyon szuper, bár vízállónak azért nem mondanám.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. december 10.

Emma23

2021. november 21.

Imádom ezt a tust. Szép precíz eredményt lehet vele elérni és erős pigmentáltsága van. Emellett hosszan tartó és nem kenődik. Biztos újra fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. november 21.

zita98

2021. november 12.

Utanaolvastam a velemenyeknek itt, az alapjan vettem meg. Lehet en fogtam ki rosszat, de nekem elso hasznalat utan kiszaradt es a hegye sem volt hegyes tobbe. Probalkoztam vele par napig, de sajna nem volt jo, kukaban landolt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. november 12.

nrebek

2021. szeptember 2.

Az első filcemnek hamar megkeményedett a legvége, hiába lógattam fejjel lefelé, nem tudta magába szívni a festéket. Vettem egy újat, most egyelőre nem tapasztaltam (még) ezt a problémát.
A festék minősége, tartóssága szerintem jó, szóval ha valaki tudja használni ezt a tust, akkor tényleg szeretni fogja. Precíz vonalat lehet vele húzni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. szeptember 2.

PSophiee

2021. augusztus 31.

Nagyon jó tus, könnyen lehet vele dolgozni, és nagyon tartós is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. augusztus 31.

Nagyon jó tus, könnyen lehet vele dolgozni, és nagyon tartós is.

Kati04

2021. augusztus 20.

Ez valami csoda!! A legjobb tus amit próbáltam pedig volt már pár... Nagyon könnyű használni, pikk-pakk gyönyörű tusvonalat lehet vele húzni. Szuper fekete, nem mászkál el. Remélem sose vonják ki a forgalomból mert más tust többé nem akarok venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. augusztus 20.

Szanszi

2021. július 30.

Jelentem: ma teszteltem ebben a tikkasztó 35 fokban. Előre lelövöm a poént. ZSENIÁLIS.
Rengeteg féle tust próbáltam már, nekem ezek a filcesek jönnek be, a legszebb vonalat ezekkel húzom. Viszont! Olyat még nem találtam ami nem mászott volna vagy a bokámig vagy tapadt volna fel a fejem tetejére. És ehhez nem kellett 40 fok.
Ez meg sem moccant, most mostam le éppen, az egész napi jövés-menésből. Szép fekete színű, jól fed. Nem mondanám 100% mattnak de majdnem, nekem így pont jó. Az ecsete nagyon klassz, kíváncsi leszek rá mikor adja meg magát. De ha így is lesz és havonta kell egyet vennem sem vág földhöz az az 1000 Ft, tudatában annak, hogy 10 ezres tusokat dobtam ki a kukába.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 30.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Caprylyl Glycol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.